-te, Bartek, dajmy jeszcze jedną powtórkę, bo się zaraz zacznie!
-(tłum ludzi) BYYYŁOOOO!
-Bartek, o! to też było! wrzucaj, bo się zaraz zacznie!
-ale co się zacznie?
-wrzucaj!
-BYŁOOOO!
-jeszcze to, też powtórka.
-ty, no ale co się zacznie?
-BYŁOOO! ALE DNO! IDZIEMY!
-no i się zaczęło...
:P
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 kwietnia 2013, 13:01
-te, Bartek, dajmy jeszcze jedną powtórkę, bo się zaraz zacznie!
-(tłum ludzi) BYYYŁOOOO!
-Bartek, o! to też było! wrzucaj, bo się zaraz zacznie!
-ale co się zacznie?
-wrzucaj!
-BYŁOOOO!
-jeszcze to, też powtórka.
-ty, no ale co się zacznie?
-BYŁOOO! ALE DNO! IDZIEMY!
-no i się zaczęło...
:P
Odpisz
21 kwietnia 2013, 12:54
było...
Odpisz
17 kwietnia 2013, 20:59
A ja w dalszym ciągu jestem przeciwny przerabianiu żartów na komiksy
Odpisz
18 kwietnia 2013, 14:36
@Jejowicz: Ja też
Czemu na pierwszym obrazku jest łysa a potem ma włosy
zdaje mi się że to czarna magia
Odpisz
18 kwietnia 2013, 15:44
@Jejowicz: Na pierszym to on przychodzi do domu a na drugim już siedzi, dopiero na trzecim jest ooa.
Odpisz
19 kwietnia 2013, 19:40
@Kubek262:
Odpisz
19 kwietnia 2013, 19:40
@Kubek262: Na trzecim obrazku dopiero występuje ._.
Odpisz
21 kwietnia 2013, 12:03
@Kubek262: To była prowokacja, czy naprawdę jesteś taki tępy?
Odpisz
21 kwietnia 2013, 12:18
@Drakus150: No przecież
Odpisz
21 kwietnia 2013, 12:26
@chupacabra001: dobra,nie załapałem ale czy to powód żeby mnie obrażać ?
Odpisz
21 kwietnia 2013, 12:27
@Kubek262: Tak. Takie prawo dżungli.:-)
Odpisz
21 kwietnia 2013, 12:30
@chupacabra001: Hehe :D
Odpisz