Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar plastus303

15 lutego 2018, 19:31

Boże za co.

Avatar Trash

15 lutego 2018, 15:04

Oto właśnie chodzi

Avatar limetien

15 lutego 2018, 17:53

@Trash: O taak

Avatar TimekPL123

13 lutego 2018, 10:08

Mój pies je sobie normalnie czekoladę i nic mu nie jest.

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2018, 15:28

@TimekPL123: jak palisz papierosy to też na początku ci nic nie jest.

Avatar RpLay

15 lutego 2018, 15:48

@TimekPL123: Jak mu rzucisz 1 lub 3 kostki od czasu do czasu to raczej poważnych szkód mu nie wyrządzisz

Avatar norek00

15 lutego 2018, 17:00

@TimekPL123: Po prostu potrzeba pewnej ilości czekolady a dokładniej zawartej w niej teobrominiy by pupil wyzionął ducha.

Avatar limetien

15 lutego 2018, 16:44

Nie wiem co tutaj napisać

Avatar Kapitalista

13 lutego 2018, 11:45

Pies ważący ok 40 kg (Np Owczarek Niemiecki ) Może zjeść :
-Ok. 550g (5 tabliczek) czekolady o dużej zawartości kakao
-3 kg (30 tabliczek) zwykłej gorzkiej czekolady
-Ok. 9kg mlecznej czekolady.

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2018, 17:58

@Kapitalista: A szczur???!?!?

Avatar Monster_

15 lutego 2018, 15:18

@Kapitalista: 3 kg gorzkiej czekolady? To by i człowiekowi zaszkodziło...

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2018, 15:29

@Kapitalista: jak chcesz żeby pies żył 5 lat zamiast 15 to rzeczywiście możesz mu tyle dawać

Avatar Patrgos

15 lutego 2018, 15:07

Wilk ma zeza zbieżnego a dziewczynka rozbieżnego...

Avatar MockTurtleSoup

15 lutego 2018, 15:08

@Patrgos: To się dobrali

Avatar MockTurtleSoup

15 lutego 2018, 15:07

Jakże odpowiedzialna dziewczynka

Avatar kamykPL

13 lutego 2018, 22:39

;_;

Avatar SomeoneOnceToldMe

13 lutego 2018, 10:37

Jeden z niewielu przypadków gdzie emotka użyta w tekście mema działa dobrze.

Avatar Kyrie

13 lutego 2018, 09:33

Ja bym dał.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ostry ten sędzia

To musiało być męczące

A, okej

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka