Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Niezniszczalne
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 lutego 2018, 15:34
OKU*WAPISIOREQ
Odpisz
16 lutego 2018, 16:20
@crimzon: co
Odpisz
19 lutego 2018, 23:45
@HAPPYCAT212104: o ku*wa pisioreq
Odpisz
16 lutego 2018, 17:52
"a przez miasto idą zbóje, wiszą im do kolan.. "
Odpisz
16 lutego 2018, 17:55
@surrealinfo: pisz dowcipy na jeja 😉
Odpisz
16 lutego 2018, 18:34
@surrealinfo: Miecze
Odpisz
16 lutego 2018, 19:24
@BetonowyMur: A może noże? 😂lub jakas wiatrówka chociaż lepsza snajperka w tym wypadku
Odpisz
16 lutego 2018, 20:37
@Vojteg: ?
Zbóje=średniowiecze
Odpisz
17 lutego 2018, 12:42
@BetonowyMur: co?
Odpisz
17 lutego 2018, 13:14
@lulul: Skąd by mieli wiatrówki lub snajperki w średniowieczu? Do tego musieliby mieć naboje i być wyszkoleni do strzelania
Odpisz
17 lutego 2018, 14:31
@BetonowyMur: Jakie niby zbóje w średniowieczu
Odpisz
17 lutego 2018, 14:36
@lulul: Zbóje, bandyci, napadajacy kupców np na drogach w lesie
Odpisz
17 lutego 2018, 14:50
@BetonowyMur: Zbóje w tych czasach też są....
Odpisz
17 lutego 2018, 15:17
@Vojteg: nie
Odpisz
17 lutego 2018, 18:01
@BetonowyMur: jak by ich nie było to by nie było Betonowego Muru
Odpisz
17 lutego 2018, 18:31
@Vojteg: Co?
Odpisz
17 lutego 2018, 19:53
@BetonowyMur: BETONOWY MUR :
Odpisz
17 lutego 2018, 19:55
@Vojteg: O CH*J CI CHODZI
Odpisz
19 lutego 2018, 23:44
@BetonowyMur: O CIEBIE
Odpisz
17 lutego 2018, 13:53
Odpisz
17 lutego 2018, 07:29
... I przy okazji jesteście nadzy.
Odpisz
13 lutego 2018, 10:51
Ban bo benis
Odpisz
16 lutego 2018, 15:23
@lulul: *beniz
Odpisz
16 lutego 2018, 16:35
*prącie
Odpisz
16 lutego 2018, 16:36
@DOMINIXX5: kutaz
Odpisz
16 lutego 2018, 17:15
ma*cin
Odpisz
16 lutego 2018, 21:53
@DOMINIXX5: O ty ku*wa
Odpisz
16 lutego 2018, 23:50
@DOMINIXX5: narząd służący rozmnazaniu
Odpisz
16 lutego 2018, 17:28
Gdzie są moje komentarze:(
Odpisz
16 lutego 2018, 18:04
@BetonowyMur: zabrałem je
Odpisz
16 lutego 2018, 18:32
@Ptasznik: Poważnie pytam
Odpisz
16 lutego 2018, 18:33
@BetonowyMur: no mówie, mam je w piwnicy
Odpisz
16 lutego 2018, 15:34
ha beniz
Odpisz
16 lutego 2018, 15:13
Jak się można upić piwem?
Odpisz
16 lutego 2018, 15:17
@NorthKoreaBall: Obrazek nie sugeruje że są pijani a raczej wstawieni
Odpisz
16 lutego 2018, 15:55
@NorthKoreaBall: normalnie XD
Odpisz
13 lutego 2018, 10:34
po lewej to chyba murzyn
Odpisz
13 lutego 2018, 09:52
...i się okazuję, że mimo promili dalej jesteście ci*kami i obrywacie od dresów.
Odpisz