Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
Ładne rzeczy
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2013, 20:36
i dobrze tak wrednej suce!
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:09
@loloja: Kultury się naucz!
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:59
@TheHunterMikiPL: nie ma to jak odpisywać na komentarze sprzed 3 lat...
Odpisz
18 grudnia 2016, 21:29
@loloja: Nie ma to jak bez powodu obrażać ludzi..
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:50
@TheHunterMikiPL: miałem wtedy 13 lat... i byłem jak to większość w tym wieku okropnym bachorem... patrząc na swoje stare komentarze wstydzę się za siebie ale nic nie zrobię... teraz w życiu bym tak nie napisał więc z łaski swojej nie odpisuj na moje stare komentarze bo teraz jestem inny niż kiedyś
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:56
@loloja: Ale nie można było od razu powiedzieć normalnie, że to było dawno teraz tak bym nie napisał, tylko wyjeżdżasz z odpisywaniem na stare komentarze jak debil jakiś?
Odpisz
18 grudnia 2016, 23:04
@TheHunterMikiPL: po prostu mnie to zirytowało że ktoś mi truje dupę o komentarz sprzed 3 lat więc... odpisałem w taki a nie inny sposób
Odpisz
18 grudnia 2016, 23:06
@loloja: A mnie jakoś nie irytuje. Nie robi mi różnicy czy ktoś odpowiada na wczorajszy, sprzed miesiąca czy sprzed 3 lat... Normalnie odpowiadam jeśli się dalej zgadzam z moim komem, a jeśli nie, to mówię, że gość ma racje pisałem to dawno temu i teraz twierdzę inaczej.
Odpisz
18 grudnia 2016, 23:08
@TheHunterMikiPL: tobie może nie robi różnicy ale mi jak najbardziej bo jeśli komentarz ma ponad rok to ja już sprawę uważam za zamkniętą a potem znów ktoś musi temat wznawiać... to naprawdę potrafi zirytować
Odpisz
18 grudnia 2016, 23:14
@loloja: Widocznie jesteś jakiś gorszy i dziwny. I nie odpisuj mi bo minie już kilka sekund a to dla mnie dużo i uznam sprawę za zamkniętą i mnie to zirytuje.
Odpisz
18 grudnia 2016, 23:24
@TheHunterMikiPL: nie ma potrzeby by być złośliwym po prostu mamy inne opinie na ten temat a z uwagi na to że jestem flegmatykiem ustąpię ci bo męczy mnie już ta dyskusja miłej nocy życzę
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:59
@loloja: Ale nie wiem co się spinać o takie błahostki. Albo zignoruj osobę albo po prostu podejdź do tego spokojnie. Lata mijają i pewnie jeszcze kilka osób odpowie na komentarz. Piszesz komentarze na jeja, więc pogódź się, że w każdej chwili mogą do ciebie powrócić. Przyszłości nie da się cofnąć, ale można z nią żyć.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:51
@TrueStoryGuy: no wiem ;/ jak dzisiaj sobie czytam swoje stare komentarze to wstyd mi za siebie no ale nic teraz się zmieniłem i już mnie to wszystko nie obchodzi
Odpisz
5 kwietnia 2017, 08:01
o ja .pisiont groszy
Odpisz
20 kwietnia 2013, 23:31
Ma ktoś zapis z sejsmografu z tego dnia?
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:10
@XxBioxX: OOOOOOOOOH!
Odpisz
6 kwietnia 2014, 21:44
i jebs o podłogę Magdę k**** bęc
Odpisz
4 maja 2013, 21:26
hahaha
Odpisz
20 kwietnia 2013, 19:36
to było w legionowie! ja mam do tej restauracji ok 10 km
Odpisz
21 kwietnia 2013, 11:49
@popek9001: legionowo pierwszym miastem, które wypie*doliło Gessler ^^
Odpisz
21 kwietnia 2013, 10:39
no magda znow bec o podloge XD
Odpisz
21 kwietnia 2013, 10:35
widziałam ten odcinek ! :P
Odpisz
21 kwietnia 2013, 07:49
Widziałam to wczoraj ;P
Odpisz
20 kwietnia 2013, 23:43
Hyc o Podłogę, Gessler Ku*wa bęc!
Odpisz
20 kwietnia 2013, 22:22
Magdy to mają jakąś tendencję do upadania...
Odpisz
20 kwietnia 2013, 22:21
i hyc o podłogę Magda ***a bęc !
Odpisz
20 kwietnia 2013, 19:17
Magda Wrestler !
Odpisz
20 kwietnia 2013, 19:27
@dam97an: Magda Krzesłem, Magda Seksler
Odpisz
20 kwietnia 2013, 17:45
Nawet podłoga jej nie lubi
Odpisz
20 kwietnia 2013, 16:50
no i dobrze grubej kur**
Odpisz