Cywilizacja! Mają nawet latarnie!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Cóż za brak szacunku
Drewniany kominek
To się nie może nie udać
Deal życia
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2018, 21:39
co to za film?
Odpisz
18 lutego 2018, 15:03
Rzeszów.
Odpisz
18 lutego 2018, 15:31
@ben1794: *heavy breathing*
Odpisz
18 lutego 2018, 20:14
@Ptasznik: -Co o tym sądzisz Dobrodzieju?
-Nie sądze.
Odpisz
18 lutego 2018, 20:40
@ben1794: Trzeba znaleźć dobrodzieja... Dobrodziej znowu się napi**dolił...
O ku*wa.
Odpisz
18 lutego 2018, 20:50
@Ptasznik: Z dupy się ,zza pleców pojawiają.
Odpisz
18 lutego 2018, 20:55
@ben1794: Headshot PROSTO W DUPE
Odpisz
18 lutego 2018, 21:49
@Ptasznik: Oglądam teraz MACZETA RZESZÓW.
Odpisz
19 lutego 2018, 07:51
@ben1794: ja już obejrzałem
Odpisz
18 lutego 2018, 23:07
Byłem dzisiaj w Radomiu ... Tam są nawet budynki mieszkalne!!!
Odpisz
14 lutego 2018, 23:05
Pozdro z Radomia
Odpisz
15 lutego 2018, 11:07
@SongMan: Witam somsiada
Odpisz
18 lutego 2018, 16:02
@SongMan: Witam ☺
Odpisz
18 lutego 2018, 16:38
@karol1235954: Usunęli już to niepotrzebne lotnisko?
Odpisz
18 lutego 2018, 16:40
były propozycje zamknięcia, ale na razie nie
Odpisz
18 lutego 2018, 16:44
@SongMan: Przecież to tam stoi tylko dla pokazów lotniczych, które można przenieść na lotnisko większego miasta
Odpisz
18 lutego 2018, 16:48
oto odpowiedź dlaczego tak się nie stanie
Odpisz
18 lutego 2018, 16:54
@SongMan: Z którego to roku?
Odpisz
18 lutego 2018, 18:41
@SongMan: Również pozdrawiam
Odpisz
18 lutego 2018, 19:23
z listopada ubiegłego roku
Odpisz
18 lutego 2018, 19:31
@SongMan: A to dziwne, bo już od jakiś 2/3 lat się ludzie z tego śmieją
Odpisz
18 lutego 2018, 19:34
Modlin ma problem, dlatego tak
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2018, 20:03
@SongMan: I tak do Modlina lata więcej osób niż do Radomia, nie, nie jestem z Modlina
Odpisz
18 lutego 2018, 20:13
z Modlina wylatuje za dużo ludzi. Dlatego kombinują z radomskim lotniskiem
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2018, 20:37
@SongMan: Z Radomia nie wylatuje prawie nikt. Swoją drogą cieszę się, że jestem ze wsi, bo na wsiach nie ma lotnisk
Odpisz
18 lutego 2018, 20:41
jeżeli mogę zaufać Google, to powiem, że lotnisko jest w stanie obsłużyć około 10 000 pasażerów. Tyle Modlin obsługuje dziennie. Zresztą nikt na miejscu nie prosił o lotnisko...
Odpisz
18 lutego 2018, 20:54
@SongMan: Jedyne co w Radomiu jest dobre, to siedziba Zbyszko
Odpisz
18 lutego 2018, 20:55
...
Odpisz
18 lutego 2018, 21:04
@SongMan: No co? Ja jestem ze wsi, więc nie możesz pojechać po tym, że tu jest mało wszystkiego, bo właśnie o to chodzi na wsiach
Odpisz
18 lutego 2018, 21:06
Po nikim nie chcę jechać.
Odpisz
18 lutego 2018, 21:07
@SongMan: Ja też nie, ja tylko napisałem plus Radomia, a nie przepraszam była jeszcze kiedyś fabryka Łucznik
Odpisz
18 lutego 2018, 21:09
Jest do teraz. To jedyna legalna fabryka broni w Polsce. Jedyna na 38 mln...dramat
Odpisz
18 lutego 2018, 21:30
@SongMan: Tylko, że chyba nie jest publiczna, a prywatna, kiedyś robiła nie tylko broń i była publiczna
Odpisz
18 lutego 2018, 21:34
Kiedyś to były jeszcze buty, albo telefony, ale niestety Radom padł ofiarą zemsty czerwonego brata ze wschodu za Radomski czerwiec '76
Odpisz
18 lutego 2018, 16:45
Mam znajomego z Sosnowca, podobno tylko raz dostał z cegły w łeb
Odpisz
18 lutego 2018, 15:59
W Sosnowcu są jedne z większych targów strzeleckich i łowieckich, ale nie wiem czy to wystarczający powód by tam jechać.
Odpisz
18 lutego 2018, 15:50
.
Odpisz
18 lutego 2018, 15:39
Od lasy koło Sosnowca do Rzeszowa, potem do Sosnowca - wycieczka krajoznawcza z Bladim, dobrodziejem i waldkiem
Odpisz
15 lutego 2018, 08:09
a tak do tematu Radomia na choince (niestety musiałam na niej być) facet od muzyki powiedział "kto nie skacze ten z Radomia" do tej pory nie wiem co mu odje**ło
#nbc
Odpisz
15 lutego 2018, 11:49
a sam skakał?
Odpisz
15 lutego 2018, 11:58
@Kacprrr: tak
Odpisz
15 lutego 2018, 12:06
to pewnie z Sosnowca przyjechał
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2018, 13:21
@Kacprrr: pewnie tak
czej chwila nie on z Katowic
Odpisz
15 lutego 2018, 14:19
przyznać się nie chce, tyle
Odpisz
14 lutego 2018, 23:39
Aktualnie przesiaduje w Radomiu u Wujka. Pozdrawiam.
Odpisz
15 lutego 2018, 00:10
@SmacznyGofr: zrób zdjecia i nam pokaz potem, ja nigdy jeszcze np za granicą nie byłem, a chętnie zobaczę
Odpisz
15 lutego 2018, 13:12
@SmacznyGofr: Jestem codziennie w Radomiu. Pozdrawiam.
Odpisz
15 lutego 2018, 00:58
film?
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2018, 08:40
@baarts: Bodajże to serial Bajer z Bel-Air z Willem Smithem w roli głównej......Willa Smitha
Odpisz
15 lutego 2018, 02:01
"Jeśli mam wybierać między złem a złem, to wolę nie wybierać wcale" - Geralt z Rivii.
Odpisz
15 lutego 2018, 00:04
serio w tych dwóch miastach jest tak ujowo?
Odpisz
15 lutego 2018, 09:44
Nope
Odpisz
15 lutego 2018, 11:46
@enfenter: no to nie kumam po co tak gadać
Odpisz
15 lutego 2018, 12:35
W Radomiu jest spoko a o Sosnowcu to nic nie wiem
Odpisz
15 lutego 2018, 14:42
@enfenter: ok
Odpisz
14 lutego 2018, 23:05
Z deszczu pod rynnę.
Odpisz
14 lutego 2018, 23:23
@Zakapturzony13579: "uciec goblinom żeby wpaść w pazury wilkom"
Odpisz
14 lutego 2018, 23:16
Odpisz