Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Nie znoszę kleszczy
Pilne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nieuczciwa ocena
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2018, 19:08
No, tylko brakuje Polaków w Anglii, Holandii i Ameryce
Odpisz
15 lutego 2018, 19:09
@darcus: i każdym innym kraju
Odpisz
15 lutego 2018, 20:10
@MiarkowyBanan: Polaków w innych krajach jest tak mało, że ich liczba mieści się w granicach błędu statystycznego.
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2018, 20:52
@darcus: W Niemczech jest ich ok. 2 mln.
W Brazylii 1,8 mln.
We Francji ponad 1 mln.
Kanada - 900 tys.
Białoruś - nieoficjalnie ok. 900 tys.
Argentyna - 450 tys.
Litwa - ok. 300 tys.
Ponad 100 tys. Polaków znajduje się też we Włoszech, w Szwecji, w Irlandii, na Ukrainie, w Rosji i w Australii.
To dla ciebie jest mała liczba niemieszcząca się w granicach błędu statystycznego?
PS W Holandii jest nas akurat dość mało. Ok. 60 tys.
Odpisz
15 lutego 2018, 20:56
@Nanook: I kto tu mówi o patrzeniu na komentarze z przymrużeniem oka :)
Odpisz
15 lutego 2018, 20:59
@darcus: Jest różnica między zwykłym żartem, a celowym wprowadzaniem ludzi w błąd.
Odpisz
15 lutego 2018, 23:59
@Nanook: A gdzie USA, Wielka Brytania itd.?
Odpisz
16 lutego 2018, 00:04
@makajet: W pierwszym komentarzu Darcusa.
Ale jeżeli jesteś ciekaw jak liczna jest polonia w tych krajach to już piszę.
UK - ok. 900 tys.
USA - ok. 10,6 mln Polaków
Odpisz
16 lutego 2018, 05:36
@Nanook: Co Polacy robią ku*wa w Brazylii?
Odpisz
16 lutego 2018, 08:11
@Nanook: dziękuję
Odpisz
18 czerwca 2018, 09:37
@Iddronath: mieszkają?
Odpisz
11 października 2018, 11:45
@Iddronath: Mają własne miasto xd
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2018, 00:51
Gdzie są bieguny?
Nie Polacy
Polacy
Tak, bieguny.
Nie ma za co, panie Admin.
Odpisz
15 lutego 2018, 00:59
@FinlandMasterRace: jeśli przejdzie z takim tłumaczeniem to idę na ***
Odpisz
15 lutego 2018, 06:59
@FinlandMasterRace: Jeżeli to przejdzie z takim tłumaczeniem to ide się zaje**ć.
Odpisz
15 lutego 2018, 07:36
@FinlandMasterRace: chyba Ci się kolejność poje**ła
Odpisz
15 lutego 2018, 16:08
@lorax12: Chyba nie.
Poles - Polcy i Polaki
poles - bieguny
Odpisz
15 lutego 2018, 19:15
@FinlandMasterRace: ku*wa bieguny z dużej
Odpisz
16 lutego 2018, 06:47
@FinlandMasterRace: Polska nie jest na strefie podbiegunowej, a antarktyda koło niemiec ._.
Odpisz
8 marca 2018, 13:51
@Patrgos: zacenzurowało mi jebzdy, ciekawe
Odpisz
15 lutego 2018, 20:00
Ukradliśmy część ukrainy
Odpisz
15 lutego 2018, 09:42
A co z Polonią?
Odpisz
15 lutego 2018, 19:26
@SongMan: tego nie wie nikt
Odpisz
15 lutego 2018, 10:23
5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5. 5 55 5. 55. 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5. 55 5. 5 5 5 5 5 5 5 5 55 5 5. 5 55 5 5. 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5. 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5. 5 5. 5 5 5 5 5 5 5. 5 5 5 5
Odpisz
15 lutego 2018, 22:49
@TheBigBC:
Odpisz