Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar RussianVodka

24 marca 2018, 16:48

A my ku*wa nie mamy autobusów

Avatar TurboSprezarka

24 marca 2018, 08:14

Kek u nas zabronili posiadania telefonów nawet w autobusie

Avatar PanSowa12

24 marca 2018, 09:40

@TurboSprezarka: Jaki to ma sens?

Avatar TurboSprezarka

24 marca 2018, 14:32

@PanSowa12: Żaden. Oni myślą że jak zabronią posiadania telefonów to nikt nie przyniesie kek

Avatar minejon

23 marca 2018, 20:10

U nas w Polsce to nawet nie ma mydła w szkołach, a co dopiero autobusy

Avatar CoolSceleton95

23 marca 2018, 20:17

@minejon: u nas nie ma papieru

Avatar CumCumber

23 marca 2018, 21:05

@CoolSceleton95: To akurat jest normalne.

Avatar BOSS111

24 marca 2018, 01:36

@minejon: U nas nie ma dachu.

Avatar Fangolen

24 marca 2018, 08:31

@BOSS111: U nas nie ma szkoły

Avatar BOSS111

24 marca 2018, 11:43

@Fangolen: To akurat jest normalne.

Avatar remigiuszkam8

24 marca 2018, 01:38

U nas autobusy mają wi-fi ale droga do szkoły prowadzi przez same lasy więc jest ono bezużyteczne :/

Avatar GooseApocalypsE

23 marca 2018, 22:28

U nas nawet autobusów nie ma

Avatar sieliwiak

24 marca 2018, 00:10

@GooseApocalypsE: walić autobusy grunt że wi-fi jest

Avatar Diego_Island

23 marca 2018, 22:20

Autobusy?

Avatar Chessu

23 marca 2018, 20:54

Nasze nawet pasów nie mają.

Avatar Polski_Kisiel

23 marca 2018, 20:43

U nas jest. Przekierowuje na stronę, gdzie trzeba zaakceptować regulamin, po akceptacji strona się zawiesza ;-;

Avatar jaccku321

23 marca 2018, 20:37

Moja podstawówka nie miała ogrzewania. Miała za to dispensery z wodą!.... Bez ku*wa kubków.

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2018, 20:09

jakie biedaki
pakiety niech kupio

Avatar kubakk12

15 lutego 2018, 21:37

ta, moje szkolne autobusy nawet nie były szkolne

Avatar matiExtreme

15 lutego 2018, 22:08

@kubakk12: moje autobusy szkolne tak naprawdę to nie autobusy

Avatar Wielki_Cezarz_Kapust

15 lutego 2018, 22:11

@kubakk12: Mój autobus szkolny to pociong w głąb Kazachstanu

Avatar kubakk12

Edytowano - 15 lutego 2018, 22:44

@matiExtreme: btw u nas po mieście czasem jeżdżą amerykańskie "schoolbusy", ale to wynajmuje MPK. raz widziałem zwykły, miejski autobus z napisem na linię "autobus weselny"

Avatar TenLucznik

16 lutego 2018, 08:49

@kubakk12: A ja moje autobusy szkolne nigdy nie istniały, lol.

Avatar Max_the_Paladin

15 lutego 2018, 23:06

Kiedy słyszę narzekanie, jak źle było poprzedniemu pokoleniu, albo po prostu gościom 20 lat temu, to myślę o skeczu "four yorkshiremen"

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2018, 23:04

Autobusy w mojej szkole są gorsze niż te po 10 latach służby w Łodzi

Avatar EpicArcher

15 lutego 2018, 22:58

To mi przypomniało jak ostatnio wracałem autobusem do domu i w środku było zimniej niż na zewnątrz

Avatar SEALAND67

15 lutego 2018, 22:11

what is schoolbus?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

Co to takiego?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To się nie może nie udać

Płać pan

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka