Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2018, 21:37

Bo być katolikiem w Europie, a być Katolikiem tam to dwie różne rzeczy xD Oni do swojej wiary podchodzą inaczej, w sposób bardzo wesoły i radosny, ale też często olewaja sobie niektóre zasady, przez co wielcy Kościoła załamują nad nimi ręce xD Co nie zmienia faktu, że ich religijność jest bardziej żywa i prawdziwa niż wielu katolików w innych krajach.

Avatar Ares011

16 lutego 2018, 19:59

Mafiozi włoscy też byli religijni. "Pan Bóg przebaczy"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar lorax12

Edytowano - 25 lutego 2018, 18:26

@Amu_Kuseno: Bo jest
Czy to kłamstwo?
Do tego kogo miałem pocieszać? Zmarłych?

Avatar Broski

25 lutego 2018, 21:25

@lorax12: Dobrze, że dodałeś to współczesnym. Ale pewnie z chęcią wróciliby do swoich złotych czasów.

Avatar Yukiterku

25 lutego 2018, 20:08

lubią to

Avatar TinyDoge

25 lutego 2018, 18:41

pozdro dla kumatych

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2018, 19:03

Tam stoi tylko wielki Jezus. Brazylia to kraj ateistyczny

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar SongMan

Edytowano - 17 lutego 2018, 20:13

Wg anglojęzycznej Wikipedii 64,6% populacji Brazylii deklaruje się jako katolicy, 22,2% jako protestanci, 8% jako ateiści i 2% jako spirytyści.

W Brazylii mieszka ok. 209 mln ludzi.

Avatar ZSRRBall

25 lutego 2018, 16:56

@polak922: no nie wiem czy On jest taki "słitaśny " by Go Tak zdrobniale nazywać ale ok

Avatar ekskalibur

25 lutego 2018, 16:23

przeczytałem Bazylia i się zdziwiłem

Avatar lorax12

25 lutego 2018, 15:58

Ale to w Detroit jest największa przestępczość

Avatar
RhobarIII

25 lutego 2018, 15:53

Ktoś już w komentarzach dobrze skojarzył brazylijską przestępczość z sycylijską mafią, także religijną. No cóż, niezrozumienie dogmatów wiary. Ale przynajmniej ta wiara jest.

Avatar WikingDawid

16 lutego 2018, 19:02

Pseudokatolicy.

Avatar Omeg12

25 lutego 2018, 15:14

@WikingDawid: No true scotsman, huh?

Avatar Amu_Kuseno

25 lutego 2018, 15:05

Prawdopodobnie gdyby był to kraj ateistyczny, byłoby tam więcej przestępstw.
Ciekawostka - z dwudziestu miast o najwyższym wskaźniku morderstw, te brazylijskie zajmują aż osiem pozycji

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar SongMan

25 lutego 2018, 15:20

@Amu_Kuseno: Powiem tak.
Oglądam dużo filmików dotyczących konkretnych piłkarzy i ich żywota.
50% komentujących narzeka, że brazylijscy piłkarze zaczynają w biedzie. Zwłaszcza ci z dużych miast.
Ale walczą o to, by być na topie. Przykłady? Marcelo, Paulinho, Gabriel Jesus etc.
I mają ból tyłka.

Avatar Amu_Kuseno

Edytowano - 25 lutego 2018, 15:24

@SongMan: Podział kastowy wiecznie żywy. To takie jakoś strasznie polskie :D

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2018, 23:38

Ponieważ rządzą tam socjaliści.

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2018, 20:26

przeczytałam "bazylia"
#nbc

Avatar EmielRegis

16 lutego 2018, 19:11

Taki mają klimat

Avatar Andrzej_Duda

16 lutego 2018, 19:10

Tak jak Polska.Nie 90% Katolików,tylko 90% ochrzczonych.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Mało znany szczegół

Nie idź!

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Rel

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka