Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fergus
Najbardziej realistyczny spośród modów
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2018, 19:46
Kto jeszcze poza mną tworzy memy na jeja? Dajcie znać.
Odpisz
22 lutego 2018, 20:23
@TimekPL123: ja steorzyłem około 5
Odpisz
22 lutego 2018, 20:24
Masz 18, które to autorskie?
Odpisz
22 lutego 2018, 20:32
@TimekPL123: dobra podliczyłem wyszło 10 autorskich
http://www.obrazki.jeja.pl/380291,kazdy-zna-to-uczucie.html
http://www.obrazki.jeja.pl/358935,przypadek.html
http://www.obrazki.jeja.pl/353103,gosciu-od-marketingu-zasluzyl-na.html
http://www.obrazki.jeja.pl/353069,bede-gral.html http://www.obrazki.jeja.pl/341412,dzielny-czlowiek.html
http://www.obrazki.jeja.pl/329935,hurra.html http://www.obrazki.jeja.pl/326426,tylko-sladow-nie-narob.html
http://www.obrazki.jeja.pl/277879,zaproszenie-do-palacu.html
http://www.obrazki.jeja.pl/267425,jak-on-musi-sie-czuc.html
http://www.obrazki.jeja.pl/220030,gral-w-world-of-tanks.html
Reszta to albo screeny albo kradzione
Odpisz
22 lutego 2018, 20:42
@TimekPL123: A ze 200 będzie moich. Ale co to za pytanie? Wszyscy tworzą memy.
Odpisz
23 lutego 2018, 02:56
@TimekPL123: ja też mam pare
Odpisz
23 lutego 2018, 07:12
@TimekPL123: Ja tworzę na youtube.
Odpisz
23 lutego 2018, 07:13
@TimekPL123: Ale na jeja też. Sporo już. I czasu i memów.
Odpisz
16 lutego 2018, 20:21
Czyżby ta informacja wypaliła jej sutek?
Odpisz
22 lutego 2018, 20:52
@Deprecha: Mnie zastanawia właśnie po co manekinom sutki (są takie, które mają)
Odpisz
22 lutego 2018, 20:59
@Broski: Żeby były bardziej realistyczne.
Odpisz
22 lutego 2018, 20:11
No to ten, tworzę cenozpapy na Jeja
Odpisz
22 lutego 2018, 19:16
,,masz napij się niedorozwinięty prawiczku''
Odpisz
22 lutego 2018, 19:15
są cycki jest główna
Odpisz
16 lutego 2018, 20:18
Pociągające.
Odpisz
16 lutego 2018, 20:20
@petrel: niestety, manekiny nie mają ani jednej dziurki do r*chania, wiem z doświadczenia
Odpisz
16 lutego 2018, 20:22
@EmielRegis: Zawsze można dorobić
Odpisz
16 lutego 2018, 20:23
@EmielRegis: Poduszki też, ale niektórym to nie przeszkadza.
Odpisz
16 lutego 2018, 20:24
poduszki to co innego
Odpisz
16 lutego 2018, 20:37
@EmielRegis: Nope
Odpisz
17 lutego 2018, 11:10
@lorax12: poduszkom mozna wyciąć dziurkę ( ͡° ω ͡° )
Odpisz
17 lutego 2018, 11:20
@Dolores_Umbridge: Zaraz Tobie wytnę dziurkę psychopato
Odpisz
17 lutego 2018, 11:24
@lorax12: ale poduszki to nie boli!
Odpisz
17 lutego 2018, 11:28
@Dolores_Umbridge: A pytałaś się jakiejś?! Nie, bo masz gdzieś ich zdanie!
Odpisz
17 lutego 2018, 11:30
@lorax12: pytałem tej
Odpisz
17 lutego 2018, 15:48
@Dolores_Umbridge: Cóż jaki piękny, niespodziewany zwrot akcji.
Odpisz
16 lutego 2018, 23:04
em...dobra ja sie może nie bede odzywać : - :
Odpisz
16 lutego 2018, 20:34
Każdy jejak śni o gołym manekinie
Odpisz
16 lutego 2018, 20:50
@Henzej: nie prawda
Odpisz
16 lutego 2018, 21:10
@MrRolan: jakto
Odpisz
16 lutego 2018, 21:13
@Henzej: tak to, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2018, 20:32
Jak ktoś TWORZY, to warte pochwały.
Odpisz
16 lutego 2018, 20:22
kto chciałby r*chać manekina? no dobra są różne fetysze nie wnikam
Odpisz