Ewolucja Coca-Coli pominęła jedną rzecz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
To musiało być męczące
Dobrze czasem się oderwać
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2017, 15:26
1899 wygląda jak jakaś butelka wina czy coś ;p a najlepsza to według mnie 57
Odpisz
24 kwietnia 2013, 01:25
tu chodzi o pojemność, nie o wygląd...
Odpisz
22 kwietnia 2013, 16:11
skoro już jesteśmy przy butelkach to ta z 1957 roku wygląda najlepiej według mnie
Odpisz
22 kwietnia 2013, 16:35
A jak dla mnie to ta z 1900 roku
Odpisz
22 kwietnia 2013, 15:40
wg mnie pepsi lepsza
Odpisz
22 kwietnia 2013, 14:29
Heh , Nie Ma To Jak Coca-Cola
Odpisz
22 kwietnia 2013, 13:54
Obrazek bez sensu bo przecież wiadomo że w tych butelkach już od dawna nie ma coli....
Odpisz
22 kwietnia 2013, 08:12
Hueheuhuehue
Odpisz