Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Z klasą się trzeba urodzić
Nigdy na to nie wpadną
Przerwa na herbatkę
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2018, 13:43
gra jest fajna
ja te raz stoję na misji kto werbuje w sazawie
ale nie wiem czy lepsza misja to okradli klienta starej ku*wy
Odpisz
8 marca 2018, 19:45
Wie ktoś gdzie kupić?
Odpisz
4 kwietnia 2018, 01:32
@BahuzankaPL: steam
Odpisz
22 kwietnia 2018, 15:37
Dziękuję dobry..... Jesteś bananem czy ananasem?
Odpisz
22 kwietnia 2018, 17:19
@BahuzankaPL: ananasem
Odpisz
1 maja 2018, 18:56
Dziekuję dobry ananasie
Odpisz
7 marca 2018, 21:12
Od razu powiem, że w tamtym okresie nie było celibatu...
Odpisz
7 marca 2018, 21:38
@KingsMax: Kiedyś to było...
Odpisz
7 marca 2018, 21:43
@KingsMax: W zasadzie od reformy Gregoriańskiej większość Zachodnich Księży miało przestrzegać celibat, ale bezwzględny obowiązek wszedł dopiero na soborze w Trydencie (XVI wiek), czyli, podczas akcji gry (XV wiek) Ksiądz powinien, aczkolwiek nie musiał przestrzegać celibat.
Odpisz
8 marca 2018, 08:06
Przecież to rok około 1420 więc to jest 14 wiek /s
Odpisz
8 marca 2018, 16:13
Odpisz
10 marca 2018, 09:21
@Mordzioo: No przecież jak jest 1400-1499 to jest 14 wiek debile
Odpisz
10 marca 2018, 09:39
1401 - 1500 to XV wiek. Naucz się czegoś w szkole
Odpisz
10 marca 2018, 11:51
@Mordzioo: No przecież 15 wiek to lataz 1500-1599 /s
Odpisz
10 marca 2018, 11:52
Próba bycia trolem ci się nie udała.
Odpisz
10 marca 2018, 11:54
@Mordzioo: Ja troll? Przecież 14=14, a nie 14=15
Odpisz
13 marca 2018, 17:49
@KingsMax: Ale co ma do tego celibat, skoro tutaj nikt nie mówił o tym, że ten ksiądz ma żonę? Natomiast "ujeżdżanie" dwóch pann z pewnością było grzechem.
Odpisz
13 marca 2018, 18:47
@Baturaj: Grzechem łatwym do zaakceptowania, kościół nie miał nawet nic przeciwko prostytucji... a nawet klasztory wynajmowały nieraz prostytutki...
Odpisz
13 marca 2018, 20:16
@KingsMax: W tamtych czasach owszem-takie rzeczy mogły mieć miejsce i miały. Kościół tłumaczył to tym, że grzech masturbacji jest dużo poważniejszy od grzechu rozwiązłości, więc operowali na zasadzie "mniejszego zła". Co, oczywiście, nie usprawiedliwia ich grzechu. No ale to w końcu było średniowiecze.
Odpisz
13 marca 2018, 20:57
@Baturaj: Jak ja nienawidzę stwierdzenia typu "No ale to w końcu było średniowiecze."... ludzie aż tak się nie zmienili od tego czasu, nadal widać te same modele zachowań...
Odpisz
13 marca 2018, 22:07
@KingsMax: Taa, dobra dobra. Nawet jeśli, to w mniejszej skali i mniej widoczne. Generalnie chodzi o to, że wtedy ludzie nie mieli takich warunków uświadomienia i edukacji, jak teraz.
Odpisz
13 marca 2018, 22:08
@Baturaj: Chłopi zamiast wiedzy podręcznikowej mieli ludową... ci wyżej postawieni mogli już posiadać bardzo dobre wykształcenie...
Odpisz
13 marca 2018, 22:16
@KingsMax: W porównaniu do dzisiejszego?
Odpisz
14 marca 2018, 17:38
@Baturaj: I tak i nie.
Nie posiadali wiedzy takiej, jak my teraz... ale mieli dostęp do wiedzy, która wtedy istniała.
Odpisz
15 marca 2018, 10:11
@KingsMax: No właśnie: która to wiedza często była błędna i było jej mało, co też warunkuje inteligencję jakiejś osoby. Poza tym wtedy dużo większy respekt u ludzi budziły przesądy niż nauka, a dzisiaj jest odwrotnie.
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2018, 10:20
Jeżeli nie jesteś trollem i nie nauczyli Cię tego jeszcze w podstawówce, to postaram się Ci to kulturalnie wytłumaczyć:
Pierwszy wiek - który to? No raczej ten z latami 1-100 nie? Nie ma "wieku zerowego". Jakby taki był, to Twój tok myślenia miałby sens. Ale I wiek to lata 1-100
Więc, idąc dalej, wiek II to lata 101-200. A wiek III to lata 201-300. I tak dalej, idąc aż do wieku XIV, będą to lata 1301-1400, a wiek XV (15.) to lata 1401-1500.
Proste? Proste.
Odpisz
15 marca 2018, 15:49
@Baturaj: Inteligencji nie warunkuje wiedza, którą posiadamy... a przesądy...
Uwierz mi, że wiele przesądów jest niezwykle sensownych i łatwo można znaleźć ich uzasadnienie... Dlaczego? Bo przesąd wykształca się z określonych doświadczeń. Pomijam fakt, że w dużej mierze, też zależało to od klasy społecznej.
Odpisz
16 marca 2018, 07:29
@Baturaj: No dobrze już, przepraszam za wywracanie z waszej idealnej równowagi. Myślałem, że jeśli napiszę "/s" ludzie zrozumieją, że to jest ironia nawiązująca do mniej więcej 4 klasy podstawówki, gdzie dużo osób to myli ;)
Odpisz
16 marca 2018, 08:32
Wiesz, na jeja nie od razu da się wyczuć sarkazm... Ale spoko.
Odpisz
8 marca 2018, 14:59
Przekonałem się do tej gry
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2018, 09:13
Najlepsza misja w KCD
Odpisz
8 marca 2018, 08:50
zwrok.....
Odpisz
8 marca 2018, 01:35
Dopiero co miałem to zadanie. Polecam tę grę :D
Odpisz
8 marca 2018, 07:18
@kapi238: Ta gra jest bardzo dobra... do pewnego momentu, misji „Night Ride”. Tak zbudowanego shitu dawno nie widziałem.
Odpisz
7 marca 2018, 21:25
Albo kiedy nawalony w trzy dupy musisz otworzyć wytrychem "świnię", która jest jak naprawdę jedną z trzech szatanistek...
Kocham te poszczególne misje w tej grze.
Odpisz
8 marca 2018, 01:23
@jarek200211: szatanistki? to jakiś kult szat? gdzie oni odprawiają rytuały? w szatniach? i kogo czczą? szatniarki?
Odpisz
8 marca 2018, 00:03
Muszę kupić tę gre.
Odpisz
7 marca 2018, 22:04
>początek gry
>ty Henryk lvl 5
>jadąc gdzieś zatrzymuje cię rycerz w pięknej płytowej zbroji
>pyta się czy stoczysz z nim honorowy pojedynek
>zgadzasz sie
>rycerz jednym machieciem miecza zbija ci 80% życia
>dziękuję za pojedynek i odchodzi
>idziesz za nim parę metrów, ogłuszasz go od tyłu i kradniesz zbroję
>miej 5 poziom polowa npc zwraca się do ciebie per wspaniały rycerzu
Odpisz
7 marca 2018, 22:14
@fufon: rzezimieszek bez honoru
Odpisz
7 marca 2018, 22:24
@fufon: Taktycznie
Odpisz
7 marca 2018, 23:02
@fufon: Sounds Like Kingdom Come
Odpisz
17 lutego 2018, 16:31
Nowe the elder scrolls będzie miało naprawdę ciekawą fabułę
Odpisz
17 lutego 2018, 16:29
Błogosławiony bądź polski kapłanie,
Jezusa Chrystusa umiłowanie
Odpisz
17 lutego 2018, 15:40
Kingdom Come Deliverance pewnie, kolejny powód aby kupić tą grę
Odpisz
17 lutego 2018, 16:03
@EmielRegis: *tytuł*
Odpisz
17 lutego 2018, 16:05
@XStuntManiac1: dopiero teraz zauważyłem heh, nigdy nie czytam tytułów
Odpisz
17 lutego 2018, 15:44
Ksiądz sprowadzony z Rosji...
Odpisz
7 marca 2018, 21:20
W średniowiecznych czechach nie było rosjan.
Odpisz
7 marca 2018, 22:01
Ale księdza Bogutę to ty szanuj.
Odpisz
7 marca 2018, 22:57
Fakt faktem nie było Rosji. Co najwyżej taka Republika Nowogrodzka, Wielkie Księstwo Moskiewskie, czy inne ludy stepowe. Populacja to głównie byli ludzie pokroju mongołów tylko biedni smutni i nie potrafiący walczyć.
Odpisz
8 marca 2018, 01:24
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: byli rusini czyli potomkowie dzisiejszych rosjan, ukraińców i białorusinów
Odpisz
17 lutego 2018, 15:41
Kiedy jakiś random bardziej zachęca do kupienia gry niż jej producenci
Odpisz