Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Ostry ten sędzia
Nie po oczach
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 20 lutego 2018, 23:37
ekhem... Pólnocna Afryka... ekhm ekhm Meczet w Timbuktu... ekhem Fasil Ghebbi w Etiopii ... ekhem
Odpisz
20 lutego 2018, 23:48
@KarakanumZPodkarpacia: Na zdjęciu?
Odpisz
21 lutego 2018, 23:36
@SongMan: tak
Odpisz
26 listopada 2019, 17:29
@KarakanumZPodkarpacia: Meczet to nie zamek, lecz światynia
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2018, 10:18
Azjatyckie budowle wnoszone we właśnie ukazanym na obrazku stylu są przecudownie piękne.
Europejskie zamki wyglądają jak z jakiejś bajki i według mnie pokazują taką swoistą "klasę".
Afrykańskie zamki...? Nie wypowiem się na temat tej chatki dla niewolników.
A tak na poważnie, o ile się nie mylę to Arabia leży w Afryce, a araby też mają piękne budowle kulturowe.
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2018, 10:34
Jaka Arabia? Półwysep Arabski leży na bliskim wschodzie, czyt. obszar Azji Zachodniej.
Afryka w tamtych rejonach zaczyna się dopiero od półwyspu Synaj, czyt. Egiptu.
Odpisz
18 lutego 2018, 10:38
@Polandball966: Zjednoczone Emiraty Arabskie chyba w Afryce leżą, ja tego nigdy w szkole nie przerabiałem to jakoś z własnych pokładów wiedzy próbuję korzystać
Odpisz
18 lutego 2018, 10:42
Jesus, tłumaczę Ci, że półwysep Arabski leży w Azji Mniejszej, więc skoro ZEA leży na półwyspie Arabskim to nie może leżeć w Afryce.
I co z tego, że nie przerabiałeś tego w szkole. Mój nauczyciel od geografii miał wywalone na naszą wiedzę i nas niczego nie uczył, a jednak wiem. Nie zasłaniaj się szkołą. xD
Odpisz
18 lutego 2018, 10:43
@Polandball966: Aha, nie zrozumiałem... Przepraszam!
Odpisz
18 lutego 2018, 10:44
Nie no, spoko :)
Odpisz
18 lutego 2018, 10:47
@Polandball966: Haha, wygooglowałem gdzie jest ten półwysep, i jego lokacja jest tak bliska Afryce, że może to mnie zmyliło?
Odpisz
18 lutego 2018, 10:50
Wiesz, to, że Mongolia leży blisko Chin, nie znaczy, że możesz Mongołów nazywać Chińczykami xD
Odpisz
18 lutego 2018, 10:56
@Polandball966: Tak, tak to jest oczywiste, ale problemem była czysta niewiedza.
Odpisz
18 lutego 2018, 12:48
@Polandball966: Prawie cała północna Afryka należy do świata arabskiego
Odpisz
18 lutego 2018, 13:03
@LosowyLudek: Tak, ale to nadal jest Afryka, a nie Arabia...
Odpisz
18 lutego 2018, 14:43
Pacz, Afryka to wyspa względem Azji bo nie jest z nią w ogóle połączona. Bo ich granica to kanał Sueski. Ogólnie to granice wszystkich kontynentów to albo Woda albo granica kraju (Ameryka Pł i Pn) tylko Azja i europa są jakieś pie**olnięte
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2018, 23:59
ekhem "Eurazja" ekhem
I jakby się tak przypie**olić to naszą granicą z Azją są Góry Ural + zachodnia granica i lewa połowa północnej granicy Kazachstanu + Morze Kaspijskie + Góry Kaukaz + Morze Czarne + granica Grecji z Turcją xd
W sumie to Ameryki też są oddzielone od siebie wodą, ponieważ gdyż Kanał Panamski
Odpisz
21 lutego 2018, 14:00
@Pandzianikki: Ale to właśnie miał podkreślić że to jest poje**ne i że to nie jeden kontynent
Odpisz
22 lutego 2018, 14:19
@Pandzianikki: Nie granica Grecji z Turcją, a cieśnina nieopodal.
Odpisz
22 lutego 2018, 15:31
@Archeologwinternetach: no właśnie zapominałem nazwy, więc po prostu napisałem, że granica
I w sumie to jest granica, tylko, że naturalna
Odpisz
21 lutego 2018, 19:35
African. I jeszcze z gówna ulepione
Odpisz
21 lutego 2018, 18:14
Europejskie zamki, to jest to. Uwielbiam średniowiecze, więc dostałem ataku zachwytu gdy przeczytałem słowo "zamek"...
Odpisz
20 lutego 2018, 21:45
Polish Castle
Odpisz
20 lutego 2018, 21:55
@Luka_PL: To Polska nie jest w Europie?
Odpisz
20 lutego 2018, 21:57
Jest ale niestety jest też w unii europejskiej która niszczy nasze piękne europejskie wartości i naszą kulturę
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2018, 22:21
@Luka_PL: a te wsparcia dla osób powielajacych np. tradycyjna kuchnie bądź rekodzielo także zaliczaja sie do niszczenia "naszej kultury"?
Odpisz
20 lutego 2018, 22:25
@Luka_PL: Chodzi o położenie geograficzne a nie o przynależność cepie.
Odpisz
21 lutego 2018, 07:50
@Luka_PL: XD
Odpisz
21 lutego 2018, 11:32
@Luka_PL: Bardziej to pasuje
Odpisz
21 lutego 2018, 01:43
A w środku 56 pokoi
Odpisz
21 lutego 2018, 07:28
@RobsonPlay: to raczej podziemią :v
Odpisz
20 lutego 2018, 22:08
ekhm ekhm
Odpisz
20 lutego 2018, 23:14
@xXkuba22Xx: To nie zamki, tylko grobowce xD
Odpisz
21 lutego 2018, 00:07
@Polandball966: głupi nie jestem, a na obrazku według ciebie jest zamek?
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2018, 00:43
@xXkuba22Xx: African castle to african castle xD
Wiesz, amerykański football nie wygląda jak ten z Anglii, a jednak nazywa się "football" .
Odpisz
21 lutego 2018, 11:37
@Polandball966: Arabowie budowali zamki, ale Arabowie pochodzili z Azji, dodatkowo są odmianą białą i mieszkają w basenie morza Śródziemnego, więc ich zamki nie liczą się jako Afrykańskie.
Odpisz
18 lutego 2018, 10:31
A wy co afrykańskie kuhwy
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2018, 00:10
@Krzyniu: MINECRAFT CASTLES
Swoją drogą, przepiękny
Odpisz
20 lutego 2018, 23:35
poczytajcie lepiej o fortyfikacjach Benimu zanim bedziecie szkalowac murzynków za budowanie chatek z gówna
Odpisz
20 lutego 2018, 23:38
@marmo103: Czy to ta fortyfikacja co budowali ją około 500 lat i obejmowała ich całe państwo?
Odpisz
20 lutego 2018, 22:07
Zrobiłem tzw. research i znalazłem dzieło architektury z Timbuktu (Mali). Służył jako meczet. Dziś jest używany także jako uniwersytet.
Odpisz
20 lutego 2018, 23:35
@SongMan: ciekawy wygląd
Odpisz
20 lutego 2018, 23:22
Taki cwany to spróbuj se zbudować cywilizację na pustyni mając jako główny budulec słomę, piach i gówno
Odpisz
18 lutego 2018, 10:43
Etiopia ekhu ekhu
Odpisz
20 lutego 2018, 22:09
@Rander:
Odpisz
20 lutego 2018, 21:50
Było w poczekalni
Odpisz
21 lutego 2018, 12:10
@kijgjuhikk: XD
Odpisz
18 lutego 2018, 13:33
Polish castle:
Odpisz
19 lutego 2018, 00:02
@Hawaiiball: przecież mamy piękny Wawel a i Niemcom kilka zamków zebraliśmy np Książ albo Malbork
Odpisz
18 lutego 2018, 10:18
Autor troszeczkę przesadził xD
Odpisz
18 lutego 2018, 11:08
@Polandball966: zamazałeś temu facetowi suty?
Odpisz
18 lutego 2018, 11:10
To nie facet...
Odpisz
18 lutego 2018, 11:11
@Polandball966: o nie...
Odpisz
18 lutego 2018, 11:15
Taki kontynent takie kanony urody.
Odpisz
18 lutego 2018, 11:16
@Polandball966: i to jest prestiżowe
Odpisz