Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nieuczciwa ocena
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2021, 11:27
aha :|
Odpisz
21 lutego 2018, 17:30
Tak daje, nasze pieniądze które mu damy, a dokładniej 1/5 z tego co mu dajemy. Nie no zajebiście.
Odpisz
21 lutego 2018, 19:16
@Shadow_blade: To nie Caritas
Odpisz
21 lutego 2018, 20:22
@lorax12: Ta a swój dom i te luksusowe budynki na "darmowe" szkolenia to znalazł tak o.
Odpisz
21 lutego 2018, 23:18
@Shadow_blade: Ziomek, on się poświęca temu, co robi. To jest jak normalna praca, więc chyba oczywiste, że bierze z tego i tak małe wynagrodzenie, bo tyle sprzętu szpitalnego, który został ufundowany przez WOŚP, to NFZ mógłby tylko powąchać. Tak samo z imprezami masowymi organizowanymi przez niego - tyle papierów co musi podpisać, żeby to się odbyło daje do myślenia.
Odpisz
22 lutego 2018, 11:16
@venomman: Ja akurat wychodzę z założenia, że pomagać powinno się jak najskuteczniej, ale jak najmniej medialnie, nie trąbiąc o tym na prawo i lewo ani nie robiąc jakichś koncertów czy co. Małe wynagrodzenie? Nie rozśmieszaj mnie. A skąd się wzięła jego willa itd.? Tym bardziej, że nie chciał upublicznić, skąd wziął na to pieniądze. Pomoc innym według mnie nie powinna wyglądać w ten sposób.
Odpisz
22 lutego 2018, 11:17
@lorax12: Tylko mi teraz nie mów, że niby Caritas przekazuje zebrane pieniądze na Kościół czy coś. Tak się składa, że Caritas zawsze mówi dokładnie, ile zebrał, a potem gdzie dał. Tylko że nie trąbi o tym we wszystkich mediach, jak pan Owsiak.
Odpisz
22 lutego 2018, 11:27
@Baturaj: Nie twierdzę, że na Kościół
Tylko dla siebie
Odpisz
22 lutego 2018, 11:28
@lorax12: Skąd o tym wiesz? A raczej gdzie o tym słyszałeś?
Odpisz
22 lutego 2018, 11:31
@Baturaj: Słyszałem to i owo od ludzi bezstronnych choć zaznajomiinych
Że albo sobie kasę zabiera albo połowa rzeczy, które za to kupują dla biednych jest bezużyteczna
Odpisz
22 lutego 2018, 15:50
@lorax12: Ekhem Owsiak dla siebie bierze 2/3 tego i nie macie z tym problemu, jak Caritas już bierze to wszystkim odpi***ala.
Odpisz
22 lutego 2018, 16:04
@Baturaj: Tak tylko powiem że moja mama kiedyś była w Caritasie i ja do niej poszedłem zobaczyć jak to wygląda, a tam 5 babć, ciasta teoretycznie dla biednych praktycznie te baby sobie je jadły. Albo koleżanka mojej mamy która była "biedna" i ją prosiła o to żeby do paczki wsadzić jej 2x więcej niż zwykle. No wtedy mnie jasna cholera wzięła...
Odpisz
29 kwietnia 2018, 22:50
@Shadow_blade: najpierw piszesz że bierze 4/5 co mu dajemy a teraz 2/3.
To co innego
Odpisz
20 lutego 2018, 07:59
kurde przed chwilą widziałam na dzidzie, ale nie ma red textu. co mam dać?
Odpisz
20 lutego 2018, 09:08
@Windows_10: daj ocenę adekwatna do jakości obrazka a na dzidzie też kradzione pewnie
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2018, 18:10
@kamienny_pingwin: Generalnie to jest zamazane logo. Widać jak ch*j, ale nikt się nie pokapował xD
Odpisz
21 lutego 2018, 18:39
@zurek1: niby gdzie to widać jak ch*j?
Odpisz
21 lutego 2018, 18:43
@zurek1: Zamazałem z telefonu, na pececie bym skopiował kolor w paincie
Odpisz
21 lutego 2018, 18:43
@kamienny_pingwin: tu, to taakie widoczne
Odpisz
21 lutego 2018, 18:45
@Windows_10: Znowu Ty
Odpisz
29 kwietnia 2018, 22:49
@Windows_10: zgrzeszyłeś/łaś wchodząc na jbzdy i zdradzając nas... rozpoczynamy proces oczyszczania osoby winnej.
O! Wielki Bożydarze! Przebacz temu/tej śmiertelniczce winy!
O! Wielki Bożydarze! Wspomóż nas w pokonywaniu zła!
O! Wielki Bożydarze! Przebacz nasze grzechy!
O! Wielki Bożydarze! Oazo spokoju!
Oświeć nas swoją mądrością.
Bożydar odpuścił ci winy... Odejdź w pokoju
Odpisz
30 kwietnia 2018, 08:23
@adriano0510: ludzie kradną z dzidy
ok
ja tam jestem
źle
Odpisz