Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2019, 16:08
ja sobie rypię bongi na codziennie a to tak siorbie
Odpisz
20 lutego 2018, 14:26
Nie rozumiem co jest fajnego w tych e-fajkach, taki sam shit jak zwykłe papierosy. Jedyna różnica to fakt, że ładnie pachną, ale to żaden argument.
Odpisz
20 lutego 2018, 14:30
@jacek1s: Zapomniałeś dodać że szkodzą 100 razy mniej niż zwykłe pety.
Odpisz
20 lutego 2018, 14:35
@kamykPL: Plot twist: E-faje są bardziej szkodliwe od normalnych.
Odpisz
20 lutego 2018, 14:37
@kamykPL: Co to ma za znaczenie? To tak jakbyś brał truciznę, która zabije Cię w rok, a truciznę, która zabije Cię za 10 lat - dla mnie to żadna różnica. I to Cię zabije i to, a przyjemność z tego żadna. Wciąganie dymu w płuca to mają w Krakowie na co dzień, czy są z tego zadowoleni? Wątpię. Najśmieszniej wyglądają tam Ci co chodzą na co dzień w maskach, a później ich się widzi z petem w gębie :P
Odpisz
23 lutego 2018, 23:07
@jacek1s: Sprzeciw!
Może i e-pety są trujące, ale zależy od olejku, bo są olejki z nikotyną i "zerówki"
Odpisz
23 lutego 2018, 18:14
Liczyłem na komentarze typu ,,e-papierosy są bardziej szkodliwe od zwykłych" nie zawiódłem się <3
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2018, 14:28
Czyli ci co to palą i mówią, że robią chmury to mówią dosłownie
Odpisz