Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kabaczek15
(Tajne)

25 lutego, 09:41

A kto bogatemu zabroni

Avatar XiHan

20 lutego, 18:12

na świecie jest straszne ubóstwo...
spoko lepiej wyszczelać samochód w kosmos za grube miliony

Avatar SzanownyPanZulMietek
(Mietek)

20 lutego, 18:24

@XiHan: Skoro masz z tym ubóstwem takie wielkie problemy to sprzedaj urządzenie z jakiego napisałeś ten komentarz a pieniądze przeznacz na ubogich hipokryto. Do tego Elon Musk przeznacza bardzo dużo pieniędzy na cele charytatywne.

Avatar Grzesieku
(Grzechu)

20 lutego, 18:25

@XiHan: na świecie jest straszne ubóstwo. ..
Spoko lepiej płacić za kompa i Internet żeby przeglądać memy

Avatar XiHan

20 lutego, 18:27

@SzanownyPanZulMietek: ok. bo ja także mogę wyszczelić samochód w kosmos.
czy tym samym ja sam nie stane się ubogim.
ale jak ci to przeszkadza to przepraszam

Avatar NieidealnieNiebanalna
(Wanda)

20 lutego, 18:32

@XiHan: Ubóstwo nie jest efektem tego, że "MILIONERZY MAJO DUŻO PININDZY I NIE DAJO BIEDNYM DZIECIOM!!!". To kwestia ekonomii i gospodarki danych krajów, a co za tym idzie - bogactwa, bądź ubóstwa. A zresztą mamy w twojej wypowiedzi kolejny nielogiczny argument, bo jakby ci to powiedzieć JAK KTOŚ MA PIENIĄDZE, TO MOŻE Z NIMI ZROBIĆ CO CHCE. Szok, no nie? Elon przeznacza na pewno jako osoba publiczna pieniądze na akcje charytatywne swoją drogą. Czy ty sugerujesz, że powinien nie wysyłać tego samochodu, a co za tym idzie, nie spełniać swojej wizji projektu? Sorry, ale argument w stylu "Biedne dzieci głodują" można dopasować do prawie każdej bogatej osoby i ich czynności, posiadanych przedmiotów, to takie trochę postrzeganie świata na poziomie koła gospodyń wiejskich.

Avatar NieidealnieNiebanalna
(Wanda)

Edytowano - 20 lutego, 18:37

@NieidealnieNiebanalna: Zresztą Elon Musk jest uosabiany jako "osoba przyszłości" z wizjami futurystynczej przyszłości, niezwykle ciekawymi patentami i pomysłami. Może jego wizje wypalą i za jakieś setki lat porównywany będzie z osobą Nikoli Tesli, kiedy wszyscy będą sobie żyć na Marsie, albo nic z tego nie wyjdzie i tyle. Jednak trzeba mu przyznać, że jest niezwykle inspirującą osobą, która chce zmieniać świat. ALE NO GDZIE MA TAM REALIZOWAĆ SWOJE POMYSŁY, UBÓSTWO NA ŚWIECIE PANIE DAJ PINIONDZE, A NIE ZMIENIAJ ŚWIAT.

Avatar
Konto usunięte

20 lutego, 18:39

@NieidealnieNiebanalna: Pojechałaś porządnymi argumentami, duży szacunek.

Avatar To_masz___Problem
(Tomasz)

20 lutego, 20:38

@XiHan: Zabawne jest o że gdyby wystrzelił standardowo worek z piaskiem to o tym byś nawet nie usłyszał a tym bardziej nie przyczepiałbyś się.

Avatar xlime
(emil)

20 lutego, 22:27

@To_masz___Problem: podobna opinia "co Wy za głupoty robicie na biednych dajcie" była podczas testów pierwszych samolotów

Avatar Somsiad

24 lutego, 22:08

@XiHan: I właśnie m.in. przez takie głupie myślenie typu "hurr durrr on jest bogaty i ma pieniądze i robi z nimi co chce no nie do pomyślenia!!!1!!1!!!!!1!!" narodziły się takie idiotyzmy jak komunizm czy marksizm...

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena