Co się stało z tą bestią?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Co to takiego?
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 września 2018, 13:17
>wyrzynaj samemu całe orkowe miasta
>daj się zatłuc 5 wilkom
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2018, 18:27
W gothicu 3 wszystko jest do zaje**nia na 5lv, no po za magami.
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2018, 18:29
Jednak smoki z Cape Dun to też ku*wie syny. Jak do nich odpowiednio nie podejdziesz to jedna kula ognia i martwy.
Odpisz
20 lutego 2018, 18:39
Poprzez użycie określenia "mag" chodziło mi o każdego przeciwnika korzystającego z magii czyli smoki, orkowie, gobliny, ludzie, nieumarli i te pi**oskorki z pustyni.
Odpisz
23 lutego 2018, 19:01
pi**oskorek to byl ten co siedzial w ruinach swiatyn?
Odpisz
25 lutego 2018, 14:19
@Kamjusz: ta
Odpisz
23 lutego 2018, 21:55
Nie ma to jak przetłumaczyć "nobody gives a fuck" jako "nikt nie daje je**nia". No ale cóż, czego się spodziewać po typowym fanie serii gothic...
Odpisz
24 lutego 2018, 22:37
@Hawaiiball: Czuj źle człowiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Odpisz
23 lutego 2018, 19:54
nie grałem w gothica ale śmieszy mnie większość memów z nim...
Odpisz
24 lutego 2018, 11:17
@Rozyv: Czyli czas zagrać :P
Odpisz
24 lutego 2018, 21:34
@Rozyv: Uwierz mi, istnieje dużo więcej lepszych rpg-ów z tamtego okresu od tego przereklamowanego w tym kraju średniaka, np. heroes3, Metin2 albo morrowind.
Odpisz
24 lutego 2018, 22:22
@Hawaiiball: - "Istnieje dużo dlepszych RPGów"
- "Metin 2, Heroes 3"
Ale wyjdź ku*wa typie co?
Odpisz
24 lutego 2018, 22:36
@Chrzaszcz_Trzcinowy: akurat Heroes 3 nie było złe
Odpisz
24 lutego 2018, 22:37
@Rozyv: ono JEST ŚWIETNE, ale nie jest RPG tylko Strategią Turową xDDDD
Odpisz
24 lutego 2018, 11:22
Widzę że twórca to taki kłamczuszek, ponieważ w gothic 3 gromadka dzików każdego rozłoży
Odpisz
23 lutego 2018, 22:50
I tak wilki przesku*wiele nie do zaje**nia
Odpisz
23 lutego 2018, 19:02
smutne, ale prawdziwe
Odpisz
20 lutego 2018, 21:24
Podejrzewam, że to jeden z powodów dlaczego Dzieje Khorinis wyje**ły 3 do kosza. MOIM zdaniem 3 to dobra gra, ale ch*jowy Gothic.
Odpisz
23 lutego 2018, 18:56
@REV4N_Amon: Przypuszczam, że twórcom gry głównie chodziło o to, że po wydaniu Gothica II: Nocy Kruka i podróży Bezimiennego na kontynent - wiele graczy wyobrażało sobie Myrtanę jako piękną, baśniową krainę, jakieś kilkanaście razy większą od Khorinis, porządne stocznie w Vengardzie, majestatyczny dwór Rhobara II, klasztor Innosa powalający wyglądem najzaszczytniejsze pałace, potężnie kopalnie Nordmaru, pustynie Varrantu kilkadziesiąt razy większe niż kanion w Jarkendarze + w całej Myrtanie jeszcze klimat i muzyka lepsza niż w Jarkendarze i okolicach Khorinis razem wziętych. Dla Gothica III były potężne oczekiwania, a on chyba tego nie spełnił. No i jeszcze grafika - tak trochę nie pasowała do klimatu, jak mi się wydaje, całej serii.
Odpisz
23 lutego 2018, 18:53
Jestem prostym facetem, widze gothica 1/2, daje 5
Odpisz
23 lutego 2018, 18:43
no racja teraz to jest pipa
Odpisz
23 lutego 2018, 18:26
Cieniostwory z 1-2 są do zaje**nia na 1 lvl także ten
Odpisz
23 lutego 2018, 18:08
"Nikt nie daje o niego je**nia"
Odpisz
20 lutego 2018, 18:31
W trójce prawie z każdym zależy to od tego, czy pierwszy zaczniesz serię słabych ataków. W przypadku cieniostwora też jest taka zależność, czy gdzieś są wyższe skały a ty masz łuk.
Odpisz