Oczekuję, że to Ty jako facet zapłacisz za kolację
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Zdeklasowani znowu
Angielskie śmieszki
Mało znany szczegół
Zapraszamy
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 maja 2013, 13:14
Eh...jak zwykle widze tu samo rzucanie ripostami i czekanie na "opór feministek" o których ani słychu ani dychu. Czekacie aż pojawi sie tu jakiś feministyczny pokemon i zacznie spamować? No to sie raczej nie doczekacie. W tych czasach feministek jest tyle ile kot napłakał a te żałosne obrazki i wypowiedzi tak naprawde są skierowane do nikogo. A "to" na obrazku powyżej nie wygląda mi na kobiete-feministke tylko na jakieś homoniewiadomo :-/
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2013, 10:27
@chihuahua111: Tyle co kot napłakał?
Odpisz
3 listopada 2013, 16:49
@GrumpyCat: Ano.
Odpisz
3 listopada 2013, 17:02
@chihuahua111: Jesteś pewna?
Odpisz
3 listopada 2013, 17:12
@GrumpyCat: Nigdy nie można być niczego pewnym. Wiem tyle, że kiedyś kobiety były traktowane o wiele gorzej od mężczyzn, dlatego powstał feminizm. Dziś ten feminizm nie ma sensu bo kobiety mają w życiu nawet lepiej od facetów. Tak zwane dzisiejsze "feministki" to tylko siedzące w necie pokemony które chcą wkurzyć święcie oburzonych użytkowników.
Odpisz
3 listopada 2013, 17:14
@chihuahua111: Tu się zgadzam tylko chodzi o to że te laluńki co myślą że wszystko mogą już są nawet w Polskich szkołach.
Odpisz
3 listopada 2013, 17:16
@GrumpyCat: Są masowo w Polskich szkołach. I najgorsze jest to że ich liczba wciąż wzrasta :/
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2013, 17:20
@chihuahua111: Jedna sobie coś ubzdura i inne uczy od zerówy. Wiem bo widziałem na własne oczy.
Najwyżej dojdzie do tego że to dziewczyny ,,przejmą władzę''.
Wtedy my zaczniemy w***ać feministkom(teraz nie można bo to wciąż ,,KOBJETA'' - powiedziała mała dziewczyneczka z pierwszej klasy), i historia zacznie zataczać koło.
Ale czy jest sens?
Odpisz
3 listopada 2013, 17:23
@PlomykowkaPL: Wątpię.
Odpisz
4 listopada 2013, 08:28
@PlomykowkaPL: Mało rzeczy w tych czasach ma sens.
Odpisz
15 października 2019, 16:18
@chihuahua111: no w tym roku jest ich od zasrania
Odpisz
29 listopada 2020, 05:24
@Damond: Co poradzić, umyślisz sobie "szklany sufit" i zastanawiasz się czemu "na górze" są sami faceci bo wykres iq boli ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
20 kwietnia 2013, 16:16
rakso132: Już Lucek sobie poradzi. :P
Odpisz
20 kwietnia 2013, 18:34
@chupacabra001: Won ode mnie z tymi srajministami! Nie przyjmę ich nigdy.. Chociaż... *if you know what i mean*
Odpisz
20 kwietnia 2013, 18:38
I dont know, what you mean... :P
Odpisz
20 kwietnia 2013, 18:57
@chupacabra001: Come on barbie lets go party
AH AH AH YEAAAH
Odpisz
20 kwietnia 2013, 19:10
Weź swoje leki, bo Ci odpier.ala.
Odpisz
20 kwietnia 2013, 19:12
@chupacabra001: Uooh Uoouh!
Odpisz
20 kwietnia 2013, 15:24
Teraz tylko czekać na niezbyt inteligentny opór tzw. feministek.
Odpisz
20 kwietnia 2013, 15:23
brawo! pod spodem są moi chłopcy ze szkoły filozoficznej Pauliusa :D
Odpisz
20 kwietnia 2013, 14:02
Bo te całe feministki nie walczą o równość, tylko żeby kobietą żyło się łatwo, a mężczyźni im usługiwali. Feministki do piachu. :>
Odpisz
20 kwietnia 2013, 14:19
@rakso132: W dupie im się poprzewracało -.-'
Odpisz
20 kwietnia 2013, 14:30
@rakso132: Dokładnie. Najlepsze miejsce dla feministki - 100 metrów od domu, 2 metry pod ziemią. :-)
Odpisz
20 kwietnia 2013, 15:07
@chupacabra001: Tak płytko?
Odpisz
20 kwietnia 2013, 15:12
@rakso132: No to głębiej, do samego Lucyfera. :-)
Odpisz
20 kwietnia 2013, 15:14
@chupacabra001: Nadal za płytko :/
Odpisz
20 kwietnia 2013, 15:14
@chupacabra001: Tak lepiej, tylko żeby Lucek ze skargą nie przyszedł. ;P
Odpisz