Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar chihuahua111

24 maja 2013, 13:14

Eh...jak zwykle widze tu samo rzucanie ripostami i czekanie na "opór feministek" o których ani słychu ani dychu. Czekacie aż pojawi sie tu jakiś feministyczny pokemon i zacznie spamować? No to sie raczej nie doczekacie. W tych czasach feministek jest tyle ile kot napłakał a te żałosne obrazki i wypowiedzi tak naprawde są skierowane do nikogo. A "to" na obrazku powyżej nie wygląda mi na kobiete-feministke tylko na jakieś homoniewiadomo :-/

Avatar GrumpyCat

Edytowano - 3 listopada 2013, 10:27

@chihuahua111: Tyle co kot napłakał?

Avatar chihuahua111

3 listopada 2013, 16:49

@GrumpyCat: Ano.

Avatar GrumpyCat

3 listopada 2013, 17:02

@chihuahua111: Jesteś pewna?

Avatar chihuahua111

3 listopada 2013, 17:12

@GrumpyCat: Nigdy nie można być niczego pewnym. Wiem tyle, że kiedyś kobiety były traktowane o wiele gorzej od mężczyzn, dlatego powstał feminizm. Dziś ten feminizm nie ma sensu bo kobiety mają w życiu nawet lepiej od facetów. Tak zwane dzisiejsze "feministki" to tylko siedzące w necie pokemony które chcą wkurzyć święcie oburzonych użytkowników.

Avatar GrumpyCat

3 listopada 2013, 17:14

@chihuahua111: Tu się zgadzam tylko chodzi o to że te laluńki co myślą że wszystko mogą już są nawet w Polskich szkołach.

Avatar chihuahua111

3 listopada 2013, 17:16

@GrumpyCat: Są masowo w Polskich szkołach. I najgorsze jest to że ich liczba wciąż wzrasta :/

Avatar PlomykowkaPL

Edytowano - 3 listopada 2013, 17:20

@chihuahua111: Jedna sobie coś ubzdura i inne uczy od zerówy. Wiem bo widziałem na własne oczy.
Najwyżej dojdzie do tego że to dziewczyny ,,przejmą władzę''.
Wtedy my zaczniemy w***ać feministkom(teraz nie można bo to wciąż ,,KOBJETA'' - powiedziała mała dziewczyneczka z pierwszej klasy), i historia zacznie zataczać koło.
Ale czy jest sens?

Avatar GrumpyCat

3 listopada 2013, 17:23

@PlomykowkaPL: Wątpię.

Avatar chihuahua111

4 listopada 2013, 08:28

@PlomykowkaPL: Mało rzeczy w tych czasach ma sens.

Avatar Damond

15 października 2019, 16:18

@chihuahua111: no w tym roku jest ich od zasrania

Avatar
asasinpio

29 listopada 2020, 05:24

@Damond: Co poradzić, umyślisz sobie "szklany sufit" i zastanawiasz się czemu "na górze" są sami faceci bo wykres iq boli ¯\_(ツ)_/¯

Avatar chupacabra001

20 kwietnia 2013, 16:16

rakso132: Już Lucek sobie poradzi. :P

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2013, 18:34

@chupacabra001: Won ode mnie z tymi srajministami! Nie przyjmę ich nigdy.. Chociaż... *if you know what i mean*

Avatar chupacabra001

20 kwietnia 2013, 18:38

I dont know, what you mean... :P

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2013, 18:57

@chupacabra001: Come on barbie lets go party
AH AH AH YEAAAH

Avatar chupacabra001

20 kwietnia 2013, 19:10

Weź swoje leki, bo Ci odpier.ala.

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2013, 19:12

@chupacabra001: Uooh Uoouh!

Avatar Jejowicz

20 kwietnia 2013, 15:24

Teraz tylko czekać na niezbyt inteligentny opór tzw. feministek.

Avatar Paulius

20 kwietnia 2013, 15:23

brawo! pod spodem są moi chłopcy ze szkoły filozoficznej Pauliusa :D

Avatar rakso132

20 kwietnia 2013, 14:02

Bo te całe feministki nie walczą o równość, tylko żeby kobietą żyło się łatwo, a mężczyźni im usługiwali. Feministki do piachu. :>

Avatar Truskavvkova

20 kwietnia 2013, 14:19

@rakso132: W dupie im się poprzewracało -.-'

Avatar chupacabra001

20 kwietnia 2013, 14:30

@rakso132: Dokładnie. Najlepsze miejsce dla feministki - 100 metrów od domu, 2 metry pod ziemią. :-)

Avatar rakso132

20 kwietnia 2013, 15:07

@chupacabra001: Tak płytko?

Avatar chupacabra001

20 kwietnia 2013, 15:12

@rakso132: No to głębiej, do samego Lucyfera. :-)

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2013, 15:14

@chupacabra001: Nadal za płytko :/

Avatar rakso132

20 kwietnia 2013, 15:14

@chupacabra001: Tak lepiej, tylko żeby Lucek ze skargą nie przyszedł. ;P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Zdeklasowani znowu

Angielskie śmieszki

Mało znany szczegół

Zapraszamy

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka