Płeć piękna - zmiana pojęcia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Ostry ten sędzia
To by wystarczyło
Dobrze czasem się oderwać
Nie są aż takie pyszne
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2022, 13:21
Czy to źle?
Odpisz
10 lutego 2022, 12:43
No i co w tym złego?
Odpisz
30 października 2011, 08:03
na 2 jest fajniejsze
Odpisz
16 listopada 2018, 18:10
@jejajeja2: tak ale 1 o wiele
Odpisz
24 października 2012, 17:36
Huehue xD
Odpisz
5 czerwca 2011, 20:09
No cóż.... Smutne ale prawdziwe, z czego się nie cieszę:( Chłopcy!!!
Traktujcie nas lepiej bo chyba nie chcecie być traktowani jak baba!
Odpisz
6 stycznia 2012, 17:37
@Julia11: popieram
Odpisz
8 lutego 2014, 16:51
@bolach67: To nie spamuj tylko daj strzałkę w górę -,-
Odpisz
3 marca 2015, 15:49
@Julia11: ja bym cie dobrze traktował xd ale wiesz jakby no wiesz.. o co caman....
Odpisz
2 września 2010, 21:11
kr225 też chciałbym tak mieć :)
Odpisz
24 lipca 2010, 17:51
1000000/5:)
Odpisz
21 lipca 2010, 12:43
rąbneli do ścieków żal 2/5
Odpisz
19 lipca 2010, 19:54
1 bez sens
Odpisz
12 lipca 2010, 22:16
aha co w tym dziwnego że dziewczyny się za mną oglądają ( a ja za nimi ) a najlepsze że ja się rzadko czesze więc czy ja jestem lalusiem??? mycie się w wannie jest już zakazane?!
Odpisz
12 lipca 2010, 22:14
a ty to pedał! a poza tym zobaczcie tło i porównajcie polską prace ( po pijaku )
Odpisz
12 lipca 2010, 15:02
Nie Elektra001 chodzi o to że chłopacy do lalusie
Odpisz
12 lipca 2010, 12:11
dobre
Odpisz
11 lipca 2010, 21:03
5/5
Odpisz
11 lipca 2010, 13:27
chodzi oto ze przez 60 lat niezrobili budynku!!
Odpisz