Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fajnie że odpowiedzieli
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2023, 18:17
Na szczęście gra się wtedy pauzuje
Odpisz
24 lutego 2018, 10:31
Pod tym komentarzem będzie bul doopy ale po prostu muszę!
Odpisz
25 lutego 2018, 18:01
@kozaa79: Myszka może też się zaciąć, albo, jeśli jest bezprzewodowa, rozładować się.
Odpisz
24 lutego 2018, 09:50
każda gra na konsoli się automatycznie pauzuje kiedy rozładuje się kontroler.
sytuacja już nie jest tak kolorowa w grach online bo nawet jeśli gra się zapauzuje to zostanie gdzieś na polu walki. lecz jest taki mały trik. zanim pad się rozładuje to dostajemy komunikat o tym. na PS3 od czasu powiadomienia do czasu rozładowania pada mija jakieś ~30min. w 30 min już chyba łatwo podłączyć kabelek i dalej grać c'nie?
Odpisz
24 lutego 2018, 10:01
@M_ateo_1: nie wiedzialem
Odpisz
24 lutego 2018, 18:48
to już wiesz.
Odpisz
24 lutego 2018, 10:36
Gdy konsolą jest xbox:
Odpisz
24 lutego 2018, 10:05
było
Odpisz
22 lutego 2018, 17:47
Ale większość gier jest zaprogramowanych tak ze jeżeli odłączysz pada to robi się pauza. Szach mat skur*ysynu!
Odpisz
24 lutego 2018, 09:48
@Najlepszy_Diler: yea my queen
Odpisz
22 lutego 2018, 16:24
Dobrze że używam przewodowej myszki i klawiatury, do mojego boskiego KOMPUTERA STACJONARNEGO!
Odpisz
24 lutego 2018, 09:04
@SzyMONECKI009: No cóż, komputer może ci się zaciąć, może wywalić z gry, tutaj to też nie jest takie oczywiste.
Odpisz
24 lutego 2018, 09:44
@NieidealnieNiebanalna: Co? Zakładamy że grasz na stabilnym pececie, a nie przedwojennym ziemniaku.
Odpisz
24 lutego 2018, 09:29
mi sie wtedy gra zatrzymuje
Odpisz
24 lutego 2018, 08:36
ciekawe czy autorowi rzeczywiście się tak zdarzyło
Odpisz
22 lutego 2018, 15:25
Pamiętam jak podczas walki z braćmi lothric w dks 3 nagle mi padł pie**olnął i musiałem gnojów zabic myszka i klawiatura. Nigdy więcej ;-;
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2018, 15:58
@WebsTer230: Co wy macie do klawy i myszki? Czy to znaczy że jestem jakiś upośledzony, że w każde DS padem gra mi się gó*nianie jak nigdy, a na klawie gram świetnie?
Odpisz
22 lutego 2018, 19:32
@abuq1: Perhaps. Na klawie ledwo mogę ubić rycerza katedry, a z padem bezimiennego rozwalam samym cestusem
Odpisz
22 lutego 2018, 19:54
@WebsTer230: #TylkoZłamanyProstyMiecz
Odpisz
22 lutego 2018, 20:02
@abuq1: #TylkoZbrojaCierniowaIWtaczanieSieWPrzeciwnikaJakChoryPsychicznie
Odpisz
22 lutego 2018, 20:33
@WebsTer230: #TylkoGranieJakNaszPanIWładcaZeroLenny
Odpisz
22 lutego 2018, 17:27
Sku*wysynu mema mi ukradłeś
Odpisz
24 lutego 2018, 09:29
Też mam wrażenie, że było ale nie chce mi się tego po prostu szukać
Odpisz
24 lutego 2018, 11:01
@BetonowyMur: a ja nawet mam link ale skoro przeszło to już mi się nie chcę dawać je*ie to wyjebongo
Odpisz
24 lutego 2018, 14:38
Czyli pozwalasz na bezczelna kradzież
Odpisz
24 lutego 2018, 18:47
@BetonowyMur: skoro nalegasz
http://www.obrazki.jeja.pl/338850,i-poltora-godziny-poszlo-w-czelusci.html
Odpisz
24 lutego 2018, 20:04
Nie do mnie z tym tylko do admina
Odpisz
24 lutego 2018, 23:17
@BetonowyMur: już poszło za czasów kiedy to było w poczekalni
Odpisz
25 lutego 2018, 10:12
Niech żyje administracja...
Odpisz
25 lutego 2018, 11:57
@BetonowyMur: sto lat sto lat niech żyje admiistracja
Odpisz
22 lutego 2018, 15:51
idealny format
Odpisz
22 lutego 2018, 15:26
je**ny malos
Odpisz
22 lutego 2018, 15:22
A potem się jeszcze okazuje, że boss ma 3 formy i może się leczyć
Odpisz
22 lutego 2018, 15:19
Haha
Odpisz