Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Broski

23 lutego 2018, 23:04

Co ludzi pcha do tego, żeby zostać prywatnym żołnierzem Maciara? Tak bardzo chce im się strzelać i kryć się w krzakach?

Avatar Paradoks

24 lutego 2018, 11:02

@Broski: Większoś kasa, mnie osobiście zainteresowanie militariami (niestety nie mam czasu ani moim zdaniem predyspozycji do "normalnego wojska").

Avatar KingsMax

27 lutego 2018, 19:14

@Paradoks: Polecam, Maciar prawdopodobnie był agentem NKWD... lepiej zajmij się ASG.

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2018, 07:13

@KingsMax: Dowody, proszę.

Avatar KingsMax

28 lutego 2018, 16:08

A przepraszam, nie NKWD, a KGB... sens jakkolwiek ten sam.
I dowody? Jedyny czysto niepodważalnym dowodem byłaby lista wszystkich agentów... co naturalnie jest niemożliwe, ale czemu można podejrzewać Maciara o to?
1. Za solidarności wielu ludzi z jego otoczenia należało do KGB.
2. Był niejednokrotnie aresztowany razem z pewnymi grupami ludzi, zawsze go wypuszczano.
3. Różne podejrzane akcje z jego strony, zarówno kiedyś, jak i teraz.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 lutego 2018, 16:17

@KingsMax: Domniemania to nie są żadne dowody. Masz na myśli rozwój i modernizację armii największy od 20 kilku lat?

Avatar KingsMax

Edytowano - 28 lutego 2018, 16:20

Co?
Zmniejszenie budżetu jednostek specjalnych.
Zmniejszenie praktycznych wydatków na wojsko.
Stworzenie Obrony Terytorialnej, które samo w sobie nie byłoby złe, ale odmowa wpisania tego, że nie może być wykorzystywana przeciwko obywatelom Polski.
Wysyłanie jednostek pancernych na pierwszą linię możliwego frontu i zostawienie jednostek zaopatrzenia na drugim końcu Polski.
...
Tego rozwojem bym nie nazwał...

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2018, 21:13

Ja siedzę na dupie i cisnę bekę z leśnych dziadków z Obrony Terytorialnej. Oni w książeczkach wojskowych mają kategorię "P".

Pierdoła.

Avatar Paradoks

23 lutego 2018, 22:06

Dlaczego tak uważasz?

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2018, 10:55

@Paradoks: A nic. Taka historyjka, którą gdzieś usłyszałem.

Avatar Paradoks

Edytowano - 24 lutego 2018, 10:57

To jak mnie przyjmą to ci powiem jak tam jest. Ja dostałem kategorię A.

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2018, 11:01

@Paradoks: Gratuluję.

Avatar Paradoks

24 lutego 2018, 11:04

Nie ma czego, naprawdę kategorię A dostaje większa część kandydatów.

Avatar Agario

27 lutego 2018, 19:02

@Paradoks: Arcypierdoła

Avatar BylSobieMotyl

27 lutego 2018, 19:15

@Agario: ) płonie ognisko w lesie

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2018, 19:33

@Agario: Cudowne xD

Avatar Paradoks

27 lutego 2018, 21:48

@Agario: Haha, faktycznie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Młodzi gniewni

Niegrzeczny Oskarek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka