Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DziwnyPan

25 stycznia 2018, 06:44

ja tam ścigać się mogę tylko na klawiaturzę

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2015, 16:27

dla mnie pady są lepsze w strzelankach

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2017, 19:39

JA SIĘ NIE DENERWUJE

Avatar
kroganin

9 lutego 2017, 20:11

''Andzeju nie denerwuj się ''

Avatar lulul

27 grudnia 2016, 18:38

Według mnie się bardzo wygodnie ściga na klawiaturze, ale to tylko moje zdanie. Wolę klawiaturę bo jest podparta, nie muszę jej trzymać.

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2016, 12:39

Pie**olisz, w wyścigówkach klawiaturą mi dobrze idzie...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 kwietnia 2016, 15:03

Klawiatura jest żałosna w wielu rzeczach (nie napisze... Bo mi się nie chce(serio pady najlepsze co sole God race to grace knsolowi) prawda objawienia przezemnie)

Avatar dawuszka

10 maja 2014, 21:49

ja mam tego czarnego pada z playstation 2

Avatar SharpNeedle

14 marca 2016, 18:03

@dawuszka: Ekhem... To pad od PS3...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 lutego 2016, 23:37

mam takom klawiaturę i myszkę.
tylko nie mam napisane Logo tylko FX-ONE

Avatar minecraft007

23 sierpnia 2015, 16:59

Ładna klawiatura i myszka ;p

Avatar Jejowicz2

18 listopada 2014, 16:28

Co? z tym na dole się ale na górze to fikcja! ja np w któregoś nfsa nie mogłem tutoriala przejsc na padzie na klawce przeszłem całość (Sory za błedy pisze w cięzkich warunkach i musze sie spieszyc)

Avatar masterczolg40

8 listopada 2013, 17:20

taaaa konsole słabe na strzelankach mam ps3 i gram w bf3 i co ***.... się w to gra na ps

Avatar
Konto usunięte

12 września 2013, 23:37

Klawiatura żałosna również w ***alankach ; - ;

Avatar Tom1360

1 czerwca 2013, 10:56

jestem bardziej PC-towcem ale jak ktoś się nauczy grać na padzie w Cod czy coś innego to mu nie przeszkadza

Avatar Mnich1

21 kwietnia 2013, 12:27

Grając w strzelanki na konsoli zwykle do pada ma się lekkiego aima gałką analogową (no chyba że całe życie w to grasz) tak sprawnie nie wycelujesz jak myszką. Poza tym w pojedynku klawy+mysz i pada wygrywa ta 1 opcja z powodu strejfowania serio nie ogarniesz tego na samych gałkach.

Avatar matrix2790

21 kwietnia 2013, 13:54

@Mnich1: Pełna zgoda, ja nie umiem grać w strzelanki na padzie zbyt dobrze (nie mam PS ani Xboxa), ale mój kolega sobie nieźle radzi, zważywszy na to, że w większości gra na PS i jedzie, więc można, ale trzeba się przyzwyczaić i dojść do wprawy. A co do pad vs klawiatura + mysz, raczej wygra mysz (raczej bo zależy od gracza) ze względu na szybkość obrotu i celność.

Avatar aleks1901

21 kwietnia 2013, 12:54

teraz wymyślili taki sprzęt że myszkę i klawiaturę można podłączyć do xboxa i ps3!!!

Avatar qwertqwert

21 kwietnia 2013, 11:26

Dla mnie bez znaczenia i tak i tak jestem koksem w strzelanki

Avatar Terminus223

21 kwietnia 2013, 12:24

@qwertqwert: na łatwym każdy potrafi ;]

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ładne rzeczy

Fergus

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka