Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2018, 12:14
Mnie zawsze zastanawiało czy osoby, które robią strzelaniny maja zeza. Bo na przykład na 500 osób zabijają 17. Nie lepiej czekać do przerwy i full auto w tłum? Ale to tylko moja opinia.
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2018, 15:09
@MajestatycznyMajestat: ._. tak... to lepszy sposób...
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2018, 15:11
@MajestatycznyMajestat: Często osoby przeprowadzające takie akcje nie zabijają byle kogo. Często są to ludzie którzy im dokuczali i doprowadzili do takiej masakry. Gdybym ja był strzelającym to zabijał bym osoby których nie lubię a nie kolegów i randomów.
Odpisz
28 lutego 2018, 15:52
@Jejak1: Akurat prawda jest taka, że podczas strzelanin zwykle giną przypadkowe osoby, a nie te, w które teoretycznie powinien być wycelowany zamach.
Odpisz
28 lutego 2018, 18:00
@anonymoose: Nie każdy ma dobrego cela.
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2018, 21:49
@MajestatycznyMajestat: Niby tak, ale jeśli chodźby dwie osoby zajdą cie od tyłu to po twoim planie. Zresztą, co z przeładowywaniem? Dlatego najlepiej szkolną strzelanine robić w zamkniętych pomieszczeniach, najlepiej ze stołami/ławkami, aby osoby sie pod nie chowały, a wtedy robota ułatwiona.
Odpisz
11 sierpnia 2018, 10:58
@Rudymaciek05: Kamp w rogu to ci nikt pleców nie zrobi
Odpisz
7 marca 2018, 18:22
Odpisz
28 lutego 2018, 20:17
Ja to bym sam się pchał pod lufę, żeby umrzeć jak najszybciej.
Odpisz
25 lutego 2018, 08:48
To już Mel Gibson w ,,Niezniszczalnych" był lepszy(ten aktor zawsze jest świetny w swoich rolach, może dlatego, że gra szaleńców). Porwali go:
-Śmiało zabij mnie.
Ostatnia akcja filmu bierze sprawy w swoje ręce, bo nie może polegać na ludziach.
Ostatnia rozmowa, gdy jest już w ciul ranny, a jego oprawcą jest Stallone
G: A co z Hagą?
S: Ja jestem Hagą
I tak właśnie zginęła postać grana przez Gibsona
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2018, 16:38
Co?
Odpisz
28 lutego 2018, 19:40
@PanSowa12: Obejrzyj Niezniszczalnych 3, będziesz wiedzieć o co chodzi
Odpisz
28 lutego 2018, 16:54
mam taki tyle że u mnie jest watermark jebzdzidy
Odpisz
25 lutego 2018, 15:22
Brawo, dałeś mu chęć do życia
Odpisz
25 lutego 2018, 08:20
Meme idealny
Odpisz
25 lutego 2018, 11:16
@gotigwolf: chyba nie
Odpisz
25 lutego 2018, 12:29
@Windows_10: no wiem ale zawsze warto szukać
Odpisz
25 lutego 2018, 10:02
Słaby ten emo, ja na jego miejscu własnoręcznie zabrałbym mu pistolet i strzelił sobie w łeb tak, żeby on nie miał satysfakcji, że mnie zabił.
Odpisz
25 lutego 2018, 08:27
Meme gud, ale według mnie powinno być:
Kiedy robisz strzelaninę w szkole i widzisz spie*dalającego emo dzieciaka który zawsze mówił że chce się zabić.
Odpisz
25 lutego 2018, 03:31
gdy emo ucieka od strzelaniny a ty mu strzelasz w nogę i okazuje się ze był je**nym atencjuszem i robił do tylko by ci zaje**c loszke w 5 klasie
Ku*wa to nie ma sensu ale jednak daloby się wje**c na meme
Odpisz