Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2018, 23:14
U mnie się na Denaturat mówi "Diabełek", wydaje mi się to lepsza ksywa dla alkoholu niż "Dykta"
Odpisz
27 lutego 2018, 01:15
@Amu_Kuseno: Tylko "Jagodzianka".
Odpisz
27 lutego 2018, 15:28
@Wilaa: U mnie "Wino na kościach"
Odpisz
4 marca 2018, 10:04
@Amu_Kuseno: U mnie "sok z gumijagód".
Odpisz
4 marca 2018, 13:50
@Amu_Kuseno: U mnie się nie mówi, tylko pije.
Odpisz
26 lutego 2018, 20:30
trzeba sie szanować
Odpisz
26 lutego 2018, 20:40
dzisiaj te smogi i inne czady wszędzie
Odpisz
26 lutego 2018, 20:58
@Ginny1374: jeszcze sie człowiek zatruje i co wtedy będzie?
Odpisz
26 lutego 2018, 20:59
idzie sobie człowiek spirytus kupić a tu ci mowią panie że on z czech jest co to sie porobiło
Odpisz
26 lutego 2018, 21:02
@Ginny1374: właśnie! Polska dla polaków ziemia dla ziemniaków
Odpisz
26 lutego 2018, 21:18
wege dla weganow, tak ma być
Odpisz