Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Były nóżki, nie ma nóżek
To by wystarczyło
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2018, 21:28
-Cześć pogadajmy!
-Ja? Poczekaj już idę!
-Umm nie ty!
Odpisz
1 marca 2018, 21:26
kto mówi hej, pogadamy?
wtf, czy to tak działa?
czy coś mnie ominęło?
Odpisz
1 marca 2018, 20:52
Nigdy nie zrozumiem introwertyków i ludzi z fobią społeczną
Odpisz
1 marca 2018, 21:00
@MoNka455: Mogę Ci wyjaśnić to na moim przykładzie. U mnie nie jest tak, że nie lubię przebywać z ludźmi czy coś takiego. Zwyczajnie nie lubię kłamstwa i często jak moi znajomi się kłócą to wybiera się stronę konfliktu. Ja tej całej szopki nienawidzę i wolę pozostać bierny, niż wybierać jakąś stronę. Bo wiem, że potem będzie więcej problemów niż wcześniej. A jeśli chodzi o fobię społeczną to jest to straszne, bo nie potrafiłem podejść do kogoś i zapytać o godzinę lub o coś błachego. Czasem tacy ludzie doznali wiele przykrych rzeczy przez inne osoby i przestają ufać ludziom. Czasami wystarczy zwyczajnie pogadać. Nie chcę się wypowiadać za innych introwertyków, ale lubię słuchać ludzi o ile gadają ciekawie.
Odpisz
1 marca 2018, 21:01
@MoNka455: a ja nigdy nie zrozumiem ekstrawertyków .–. to najwidoczniej działa w obie strony
Odpisz
1 marca 2018, 21:06
@MoNka455: Wysłała bym tu obrazek co bardzo dobrze ukazuje introwertyków, ale jakość pogarsza. Mogę wysłać na priv?
Odpisz
1 marca 2018, 21:11
@Malpkakaka: tak
Odpisz
2 marca 2018, 17:48
@MoNka455: Ja jestem ambiwertykiem
Odpisz
1 marca 2018, 20:56
Hi?
Odpisz
1 marca 2018, 20:10
A ja jestem takim przegrywem, ze nikt do mnie nie podchodzi ;-;
Odpisz
1 marca 2018, 20:09
GAS GAS GAS
Odpisz
1 marca 2018, 20:07
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2018, 22:10
Ja: Spi***alaj plebsie.
.
Ja tu na serio. Jak ktoś do mnie zagaduje to od razu go po chamsku odganiam. A potem narzekam, że nie mam znajomych.
Eh.
Odpisz
27 lutego 2018, 22:12
@Mikatrix: do ciebie przynajmniej zagadują. Przez moje nietypowe zachowanie boją się mnie tknąć kijem.
Odpisz
27 lutego 2018, 22:13
@Mikatrix: Typowy Mikatrix
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2018, 22:14
@SongMan: Jak ktoś do mnie zagaduje, to zazwyczaj jest to ktoś kto mnie nie spotkał nigdy wcześniej (ostatnio jakiś uczeń był nowy w szkole i go dokładnie tak potraktowałem).
A tak to powiem tylko jeszcze, że jak się denerwuję, to mam odruch łapania za krzesło.
Odpisz
27 lutego 2018, 22:14
@Mikatrix: To ja dostałem wiadomość od anonimowej wielbicielki że lubi patrzeć jak spożywam pierożki na szkolnej stołówce.
Odpisz
27 lutego 2018, 22:16
@Krzyniu: xD
Odpisz
27 lutego 2018, 22:54
@Krzyniu: Strasznie mi przypominasz moich dwóch kolegów z mojej 5-osobowej paczki którzy dostali po 15 walentynek podczas gdy ja strasznie odpycham dziewczyny i przyciągam chłopaków żartami o holocauście.
No ale wracając to mam pytanko - jesteś dobry z matmy?
Odpisz
27 lutego 2018, 22:59
Ja jestem.
Odpisz
28 lutego 2018, 06:37
raczej nie
Odpisz
28 lutego 2018, 07:12
@Krzyniu: No ku*wa, teraz jestem pewny że chodzisz do mojej szkoły a na filmy zakładasz peruke
Odpisz
28 lutego 2018, 07:24
raczej nie
Odpisz
27 lutego 2018, 23:48
Czy każdy na tej stronie jest ku*wa aspołeczny
Odpisz
28 lutego 2018, 00:16
@Snowtrooper: większość ludzi na jeja jest tu tylku dlategoże nie mają znajomych a w piwnicy już im się nudziło więc znaleźli stronkę na którą wpada dużo memów i zabijają na niej czas pisząc gównniane komentarze o tym że większość ludzi na jeja jest aspołeczna
Odpisz
28 lutego 2018, 07:14
@stalamed: Czy tylko ja tu jestem żeby po prostu się pośmiać
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2018, 00:17
[Trigger alert]
Jak mnie zaczyna wku*wiać kiedy ktoś myli introwertyzm z aspołecznością. Kontakty i rozmowa z ludźmi nie przeraża introwertyków, tylko ich męczy. Wyobraź sobie, że masz w głowie taką jakby baterię. Każdy dzień zaczynasz z pełną, a wyczerpuje się ona przy interakcjach z ludźmi. Kiedy się wyczerpie odczuwasz zmęczenie psychiczne i potrzebę pobycia przez pewien czas samemu, bo tylko tak można tę "baterię" naładować. Z tym że niektóre osoby zabierają ci więcej energii, niektórzy mniej a czasem zdarza się, że natrafisz na osobę która nie zabiera ci jej wcale. Sam jestem introwertykiem i mam grupę przyjaciół złożoną właśnie z takich osób, ale nie unikam kontaktu z innymi. Po prostu ograniczam czas spędzony z osobami które mnie wyczerpują. Fakt, że introwertykom ciężej jest nawiązać nowe kontakty, a otworzenie się na kogoś może zająć trochę czasu, ale nie odrzucamy wyciągniętej ręki. Chociaż to zależy od osoby...
Odpisz
28 lutego 2018, 07:11
@KrewetkaModliszkowa: też czasami jestem zmęczona przez rozmawianie z ludźmi, czasami przebywanie w większej grupie mnie wykańcza
Odpisz
27 lutego 2018, 23:37
Albo w moim wypadku: ,,Ktoś cię zauważył i coś do ciebie powiedział. Ładnie się uśmiechnij i powiedz coś w miarę pogodnego. To twoja szansa"
Odpisz
27 lutego 2018, 22:49
Ja też bym tak zrobił ale nie dlatego że jestem jakimś introwertykiem over 9999 tylko dlatego że uważam że posiadanie przyjaciół z innej klasy jest niepraktyczne
Odpisz
27 lutego 2018, 22:39
Jak napisałem do kolesia, z którym mam słabą relację i chciałem ją polepszyć i napisałem mu na fb ''Część. Jak ci ferie mijają?'' to po tygodniu nie odpisał, więc w moim przypadku raczej odpycham ludzi.
Odpisz
27 lutego 2018, 21:59
łzy mi napłynęły do oczu
Odpisz
27 lutego 2018, 22:00
@BabkaZmarihuano: Czemu, babciu? ;^;
Odpisz
27 lutego 2018, 22:04
mArIhUaNa
Odpisz
27 lutego 2018, 22:36
na widok mojego życia towarzystkiego
Odpisz
27 lutego 2018, 22:02
Nie introwerktyk, aspołeczny człowiek.
Odpisz
27 lutego 2018, 22:15
Dobrze, zapamiętam.
Odpisz