Jesteśmy jak kultowa seria gier wideo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie po oczach
Totalnie
Nie idź!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2019, 13:56
Granice Polski jaką mamy teraz były projektowane przez Józefa Stalina.
Odpisz
6 marca 2018, 16:28
Najnowsza to gówno, które powinno zniknąć z mapy
Odpisz
10 sierpnia 2018, 12:47
@MoNka455: just do it
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2018, 15:51
Dosłownie.
Heroes I - Królestwo Polskie
Heroes II - To Królestwo za Kazika
z Korony Królów
Heroes III - Ta niesamowita część
Heroes IV - ta średnio udana część.
Tutaj wcisnąłbym Rozbiory, ale kolejność zrypana.
Heroes V - Ta II Polsza
Heroes VI - Ta nowa Polsza co w sumie jest słaba, ale no ujdzie, powiedzmy.
Odpisz
6 marca 2018, 11:48
Heroes VI - PRL
Heroes VII - III RP
Odpisz
5 marca 2018, 18:34
Fajna fabuła jest w tej serii szkoda tylko że społeczność słaba
Odpisz
5 marca 2018, 12:58
czy tylko mi to przypomina kota z rekinim ogonem ?
Odpisz
5 marca 2018, 18:20
nie tylko tobie
Odpisz
28 lutego 2018, 15:42
Lepiej ?
Odpisz
28 lutego 2018, 15:44
@SzyMOON_: tak
Odpisz
28 lutego 2018, 15:44
@SzyMOON_: było ok, teraz jeszcze lepiej
Odpisz
28 lutego 2018, 15:53
@SzyMOON_: Według mnie oryginalne było lepsze.
Odpisz
28 lutego 2018, 15:55
@TheVixo: Możesz mieć własną opinię, ale tamto aż bolało w oczy
Odpisz
28 lutego 2018, 18:01
@SzyMOON_: Masz na dysku oryginał?(jeśli tak to poprosiłbym o niego)
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2018, 18:51
@polskistrzelec123_: Łap linka, musisz pobawić się trochę kontrastem.
http://www.obrazki.jeja.pl/385788,bolska.html
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2018, 08:45
@TheVixo: W sensie plemienia wielkomorawskie rzucające w siebie nawzajem gównem?
Odpisz
28 lutego 2018, 17:18
Wygląd poprawiony, ale moim zdaniem bardzo słabo przetłumaczone.
Odpisz
28 lutego 2018, 15:54
Wszystko cacy, ale nieprzetłumaczone było lepsze :v
Odpisz
28 lutego 2018, 15:53
i moje było ku*wa za ciemne?
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2018, 15:53
@andi12345: Za jasne, mówiąc że zje**łeś jasność może mi chodzić o to, jak i o tamto.
Odpisz