Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Za co ta premia
Niegrzeczny Oskarek
Nie są aż takie pyszne
Powodzenia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2018, 19:21
Szalik, czapka i rękawiczki są kompletnie bezużyteczne. Znaczy szalik się jeszcze czasami przydaje ale rękawiczki=naciągasz kurkę na ręce i wkładasz to kieszeni, czapka=kaptur, szalik=naciągasz kurtkę pod nos.
I bum, nie musisz targać niepotrzebnych ubrań
Odpisz
1 marca 2018, 19:48
Rękawiczki są bardzo ważne gdy jest śnieg np. Gdy chcesz ulepić bałwana lub rzucać śnieżkami.
Odpisz
1 marca 2018, 19:51
kaptur nie ociepla tak jak czapka
Odpisz
1 marca 2018, 21:10
@ZSRRBall: Nie prawda, kaptur zaktrywa całą głowę a czapka nie
Odpisz
1 marca 2018, 21:13
@Jejak1: Ja tam nie lubię rękawiczek do lepienia bałwana bo przemakają, wolę żeby mi odmarzły ręce
Odpisz
1 marca 2018, 21:14
Ale w kapturze jest duży przewiew w porównaniu do czapki
Odpisz
1 marca 2018, 21:25
@BonnieThePirate: No w przypadku bałwana, a porównaj sobie ile dni zimy lepisz bałwany a ile nie lepisz
Odpisz
1 marca 2018, 21:26
@kitsune_senpai: No jak masz jakiś luźny kaptur. Ale jest coś takiego jak zwężenie go
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2018, 21:27
Jak masz uszankę, to zakrywa nawet więcej, bo przylegając do twarzy zakrywa też podbródek i czoło, także szach mat.
Nawet zwężając kaptur, jeśli nie masz wysoko suwaka, masz przewiew pod brodą, wprost na szyję.
Odpisz
1 marca 2018, 21:51
@BonnieThePirate: Ja zawsze noszę przy sobie kilka par i je zmieniam lub ubieram na warstwy jak Shrek.
Odpisz
1 marca 2018, 22:07
zalaże jaka:>wiele czapek zakryta cała głowę:}
Odpisz
1 marca 2018, 22:21
@XStuntManiac1: Jeśli masz uszatke. To ja powiem że jeśli masz wysoki suwak
Odpisz
2 marca 2018, 17:57
Ch** ku*wa,ciepłej mi było w czapce, a kurtka nie sięga mi twarzy,nie ważne jaka
Odpisz
1 marca 2018, 12:39
Ja tam lubię nosić czapkę i szalik
Odpisz
1 marca 2018, 19:52
@Kanada_Ball: ja też bym chciał nosić taką czapkę jak Twoja,Kanado,Jest śmieszna
Odpisz
1 marca 2018, 20:09
@ZSRRBall: mówi to rosja
Odpisz
1 marca 2018, 20:15
@rafal603: dokładniej Związek Radziecki Towarzyszu
Odpisz
1 marca 2018, 19:57
kiedy mama miała rację
Odpisz
1 marca 2018, 16:59
Nie lubię czapek, bo nigdy nie miałem fajnej, a nie chce wydawać mi się na nią hajsu, bo i tak bym nie nosił, ponieważ noszę duże słuchawki.
Odpisz
1 marca 2018, 15:12
ja tam się nawet nie zapinam
Odpisz
1 marca 2018, 14:30
A potem...
MAMOOOOO!
ZIMNO!!!!
Odpisz
1 marca 2018, 14:10
Tylko potem proszę nie płakać że macie katar, odmrożenia i że uszy przewiało
Odpisz
1 marca 2018, 12:39
Co jak co, ale zmarznięcie Anakinowi nie grozi.
Odpisz
1 marca 2018, 12:40
@Mijak: można powiedzieć że jest gorący
Odpisz
1 marca 2018, 12:52
Odpisz
1 marca 2018, 13:41
@BonnieThePirate: W sumie Luke też jest pilotem
Odpisz
1 marca 2018, 13:48
@MineDan: Odziedziczył umiejętności pilotażu po ojcu
Odpisz
1 marca 2018, 13:48
@BonnieThePirate: szkoda że nie jest taki hot
Odpisz
1 marca 2018, 12:43
A potem lądujesz w łóżku chory
Odpisz
1 marca 2018, 12:37
w końcu i tak ma rację
Odpisz