Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Angielskie śmieszki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 marca 2018, 18:04
Rutinos Corbin
Odpisz
25 marca 2018, 21:40
@Boberek00: O ku*wa Tesla
Odpisz
25 marca 2018, 22:10
Przy nim Tesla to nic
Odpisz
25 marca 2018, 22:16
@Boberek00: Ale tak na poważnie, ten Nikola to z jakiej gry?
Odpisz
3 kwietnia 2018, 23:01
.
Odpisz
20 stycznia 2022, 15:47
nie wiem ale w rogu jest napis ravanna wiec moze to nazwa gry albo studia
Odpisz
3 listopada 2020, 10:29
XDDDDDDD
Odpisz
3 lipca 2019, 18:05
Strzeżcie się! Nadchodzi Apap Nocny z jego dzienną mocą kontrolowania umysłu
Odpisz
3 kwietnia 2018, 17:39
Księżniczka magów o imieniu Xenna
Odpisz
31 marca 2018, 13:59
Jestem ACUSTONE! strzeż sie
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:51
@Lolum: twoja moc nic nie znaczy przy RUTINOSCORBINIE WSPANIAŁYM
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:52
@kikocia3: byleeszybkareakcja
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2018, 18:22
Nie związane ale Dlaczego niektóre wyrażenia z niemieckiego brzmią jak jakieś zaklęcia
Odpisz
1 marca 2018, 18:24
@CoolSceleton95: Wszystko, po niemiecku brzmi jak próba użycia magii
Odpisz
1 marca 2018, 18:32
@Man_in_the_Mirror: magia fireball na zyda
Odpisz
1 marca 2018, 18:32
@CoolSceleton95: raczej jak rozkaz na rozstrzelanie
Odpisz
1 marca 2018, 18:47
@matiExtreme:
Odpisz
1 marca 2018, 18:48
@CoolSceleton95:
Odpisz
26 marca 2018, 16:46
@Profesor_Ender: I co napisałeś coś na fandomie o TES:L?
Odpisz
1 kwietnia 2018, 00:33
@Reaper_: Nie miałem jak i kiedy
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:05
@Profesor_Ender: K
Odpisz
29 marca 2018, 22:57
I am your vingin on your smile
Odpisz
26 marca 2018, 22:25
Zyx przedwieczny. Wielki mag czuwający nad wrotami zzyxu za, którymi czają się demony pokroju kurzu, sierści i drzewa, którego nazwy nie pamiętam.
Odpisz
25 marca 2018, 19:24
Pochodzę z plemienia Zyrteca Wszechpotężnego, ten mag pomógł mi wiele razy
Odpisz
25 marca 2018, 19:26
ja również, jestem alergiczką i zawsze jak wychodzi mi wysypka to muszę go żreć. tylko szkoda, że zawsze po nim jestem senna i wypi***alam się po kilku krokach ;-;
Odpisz
25 marca 2018, 19:32
@Gotard_czarodziej: Ja tak nie mam, w sensie tej senności i przewracania. My alergicy mamy przesrane życie.
Odpisz
25 marca 2018, 19:38
dokładnie. Jeszcze gorzej jak jest się uczulonym na rzecz, którą znajdziesz ku*wa wszędzie ;-;. a z tą sennością po Zyrtecie jest różnie, mój brat na przykład reaguje na niego normalnie bez skutków ubocznych, kiedy ja po 30 minutach zasypiam.
Odpisz
25 marca 2018, 19:45
@Gotard_czarodziej: Wiem jak to jest z tymi rzeczami co są wszędzie, tylko ja zasmarkany raczej do lata chodzę(mam chusteczki do pomocy oczywiście)
Odpisz
25 marca 2018, 19:46
(*) dla wszystkich alergików, łaczmy się w bólu ;_;
Odpisz
25 marca 2018, 19:50
@Gotard_czarodziej: [*]
Odpisz
25 marca 2018, 20:06
Witam przyjaciół z plemiona Zyrtecu
Odpisz
25 marca 2018, 20:09
Ja również Ciebie witam
Odpisz
25 marca 2018, 21:35
jego następca Cezera Żwawy nie posiada mocy otumanienia i senności
Odpisz
25 marca 2018, 21:37
Ja zmieniłem plemię na Seretide Sterydola
zabij mnie
Odpisz
25 marca 2018, 21:39
@wonstont: Po pierwsze ja również mam odporność na senność od Zyrteca on sam mi to dał, senność posiadam tylko naturalną. Masz rację muszę Cię zabić *Dobywa miecza(tej broni białej oczywiście)*
Odpisz
25 marca 2018, 21:45
*Wzywa boginie władzy i zawodówek*
Kokaina: CO TU SIE ODLECZA
Wonstont: Użyj ataku przedawkowania
Kokaina: NIE MOGE JAKIŚ DEBIL DOJE**Ł MI MĄKI 40%
Wonstont: HU* *dobywa buławy* rozwiążemy to po średniowiecku
Odpisz
25 marca 2018, 21:58
@wonstont: Brodacz: Pozwól, że teraz ja spróbuję jednej ze swoich zdolności.
*Wzywa boginię skrajnych emocji.*
Wóda: Cóż Ci potrzeba?
Brodacz: Użyj mocy Wyborowej.
Wóda: Tak jest.
Odpisz
25 marca 2018, 22:01
przyzywa boginie czekoladowych rzek
Ksenna: Co mam uczynić
Wonstont: dobrze wiesz
Ksenna: świecącenaczerwonooczymocno.jpg
Odpisz
25 marca 2018, 22:03
@wonstont: *Wzywa zabójczą kombinację mocy kawy i papierosa*
Odpisz
25 marca 2018, 23:24
Jeśli chodzi o alergię np na pyłki, to polecam w tym okresie ograniczyć spożywanie glutenu, przede wszystkim białego pieczywa. Jestem alergiczką i w czasie maj- sierpień, to ratuje mi życie
Odpisz
26 marca 2018, 15:47
Polecam Lirrę z Gór Wysokich
Odpisz
26 marca 2018, 16:35
@Skroodzia: Mam alergię również na gluten
Odpisz
26 marca 2018, 18:57
I pomimo jego nie spożywania, dalej masz alergię na pyłki itp?
Odpisz
26 marca 2018, 18:59
@Skroodzia: Tak
Odpisz
26 marca 2018, 19:08
No to bardzo współczuję :(
Odpisz
26 marca 2018, 16:17
Potężny Xylometazolin Teva
Odpisz
26 marca 2018, 11:05
Mag braveran to najlepszy z magów jest taki twardy ....
Odpisz
1 marca 2018, 18:11
Tak trochę nie na temat ale czy Gerult to postać z Anime?
Odpisz
1 marca 2018, 18:19
@Wielokropek:
Odpisz
1 marca 2018, 18:26
@Wielokropek: a jak ci się wydaje
Odpisz
1 marca 2018, 18:29
@Wielokropek: co
Odpisz
26 marca 2018, 06:52
@Wielokropek: mogliby zrobić z nim anime na pewno było by lepsze niż polski serial
Odpisz
26 marca 2018, 08:22
@Agario: zawsze jest alternatywa the bewitcher apbo czekać na serial od netflixa(błagam żeby nie robili czarnego wilka)
Odpisz
26 marca 2018, 08:46
@Selkes: albo gra thebitcher
Odpisz
25 marca 2018, 21:56
Veigar to prawie viagra
Odpisz
26 marca 2018, 01:50
@Arturo11: za dużo lola na dziś
Odpisz
26 marca 2018, 00:28
Radigast z północy!
Odpisz
25 marca 2018, 23:17
APAP!
Odpisz