Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2020, 23:19
Ale kicio! Mogę zdjęcie tego śnieżnego kicia?
Odpisz
2 marca 2020, 17:04
chciałbym śnieg
Odpisz
2 marca 2018, 19:04
Przez ten obrazek jest mi smutno, bo mojego kota nie ma od jakichś 3 tygodni
Odpisz
2 marca 2018, 19:56
@Kto_Inny: współczuję, serio
Odpisz
2 marca 2018, 22:38
@Kto_Inny: mojej siostrze kiedyś kot nie wracał przez prawie miesiąc po czym wrócić na dwa dni i znowu uciekł na tydzień także jest dla twojej kici jeszcze nadzieja, ale inna sprawa że to było lato a teraz jest tak naprawdę najgorszy okres zimy
Odpisz
2 marca 2018, 23:12
Odpisz
2 marca 2018, 23:36
@Kto_Inny: znalazł sie czy to zdjęcie z wcześniej?
Odpisz
3 marca 2018, 11:18
@Kenser: Z wcześniej:-(
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2018, 09:53
Marzec to miesiąc orgietek kotów po krzaczorach już od tygodnia słyszę u mnie na osiedlu te pełne ekscytacji miałczenie i koty biegające we wszystkie strony jak po walerianie ehhh ta młodzież 😜
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2018, 19:18
Kot: Marcowanie, marcowanie, taki ch*j a nie marcowanie. Minus 10 na dworze, co jajka wystawię to przymarzają.
Odpisz
2 marca 2018, 19:07
mam dobre wieści - podobno będzie się już ocieplać
Odpisz
2 marca 2018, 07:59
mam już tego gówna dosyć. zimno w ch*j jak wieje, nie mogę iść do chaty ;-;
Odpisz
2 marca 2018, 06:11
Za to przez większość stycznia było lato.
Odpisz
2 marca 2018, 06:39
@Mikatrix: Grudnia* przynajmniej u mnie
Odpisz
2 marca 2018, 00:06
Biedny kitku! :( Chory bedzie! :(
Odpisz
1 marca 2018, 23:27
Kitku bo sie przeziebisz!
Odpisz
1 marca 2018, 23:22
niech ta zima trwa i się nie kończy, mi ona nie przeszkadza
Odpisz
2 marca 2018, 06:13
@Kacprrr: A niech spi***ala, bo mi przeszkadza.
Odpisz
2 marca 2018, 22:21
@Kacprrr: to że tobie w ciepłym domku nie przeszkadza to nie oznacza że dla innych taka zimna zima nie jest problemem
Odpisz
2 marca 2018, 23:16
@ImBard: ja lubię jak jest zimno. Co prawda nie -20°, tak jak jest ostatnio, ale takie -2 już bardzo mi odpowiada. Z resztą wolę taką pogodę niż 30° latem :p
Odpisz
1 marca 2018, 23:21
Zima kończy się 20 marca, więc jeszcze 3 tyg. do wiosny
Odpisz
1 marca 2018, 23:17
Oby ta zima w końcu się skończyła ;-;
Odpisz