Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Asteorida

9 czerwca 2020, 23:19

Ale kicio! Mogę zdjęcie tego śnieżnego kicia?

Avatar Desuv

2 marca 2020, 17:04

chciałbym śnieg

Avatar Kto_Inny

2 marca 2018, 19:04

Przez ten obrazek jest mi smutno, bo mojego kota nie ma od jakichś 3 tygodni

Avatar Kenser

2 marca 2018, 19:56

@Kto_Inny: współczuję, serio

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2018, 22:38

@Kto_Inny: mojej siostrze kiedyś kot nie wracał przez prawie miesiąc po czym wrócić na dwa dni i znowu uciekł na tydzień także jest dla twojej kici jeszcze nadzieja, ale inna sprawa że to było lato a teraz jest tak naprawdę najgorszy okres zimy

Avatar Kto_Inny

2 marca 2018, 23:12

Avatar Kenser

2 marca 2018, 23:36

@Kto_Inny: znalazł sie czy to zdjęcie z wcześniej?

Avatar Kto_Inny

3 marca 2018, 11:18

@Kenser: Z wcześniej:-(

Avatar pawelonxxx

Edytowano - 3 marca 2018, 09:53

Marzec to miesiąc orgietek kotów po krzaczorach już od tygodnia słyszę u mnie na osiedlu te pełne ekscytacji miałczenie i koty biegające we wszystkie strony jak po walerianie ehhh ta młodzież 😜

Avatar vass296

Edytowano - 2 marca 2018, 19:18

Kot: Marcowanie, marcowanie, taki ch*j a nie marcowanie. Minus 10 na dworze, co jajka wystawię to przymarzają.

Avatar SynBiskupa

2 marca 2018, 19:07

mam dobre wieści - podobno będzie się już ocieplać

Avatar Windows_10

2 marca 2018, 07:59

mam już tego gówna dosyć. zimno w ch*j jak wieje, nie mogę iść do chaty ;-;

Avatar Mikatrix

2 marca 2018, 06:11

Za to przez większość stycznia było lato.

Avatar Turbek213

2 marca 2018, 06:39

@Mikatrix: Grudnia* przynajmniej u mnie

Avatar Natka_tatka123

2 marca 2018, 00:06

Biedny kitku! :( Chory bedzie! :(

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2018, 23:27

Kitku bo sie przeziebisz!

Avatar Kacprrr

1 marca 2018, 23:22

niech ta zima trwa i się nie kończy, mi ona nie przeszkadza

Avatar XStuntManiac1

2 marca 2018, 06:13

@Kacprrr: A niech spi***ala, bo mi przeszkadza.

Avatar ImBard

2 marca 2018, 22:21

@Kacprrr: to że tobie w ciepłym domku nie przeszkadza to nie oznacza że dla innych taka zimna zima nie jest problemem

Avatar Kacprrr

2 marca 2018, 23:16

@ImBard: ja lubię jak jest zimno. Co prawda nie -20°, tak jak jest ostatnio, ale takie -2 już bardzo mi odpowiada. Z resztą wolę taką pogodę niż 30° latem :p

Avatar SongMan

1 marca 2018, 23:21

Zima kończy się 20 marca, więc jeszcze 3 tyg. do wiosny

Avatar DavePL1234

1 marca 2018, 23:17

Oby ta zima w końcu się skończyła ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Jakby trochę nie fair

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka