Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Park_Jiminnie

8 października 2016, 22:42

Taki dobry rzepak!

Avatar deadxp

2 czerwca 2013, 15:24

Raczej auuuuuuuuuuuuuuu! poptarezcie ma góre bódynku 3 okno

Avatar haha3

23 września 2011, 15:19

łaaaaaałłłłłłłłłłłllllhahaahahahhah iiiihihihhihihihih hahahahhahaah ***iaszcze w mojej chacie też tak jest mam dwa okna i wielke łokno

Avatar mlody366

26 sierpnia 2010, 12:37

hahahahahahaha

Avatar AK_47

16 sierpnia 2010, 21:21

Zipsio ty masz jakiś opóźniony zapłon czy co? Te okna to oczy a brama to usta. TROCHĘ WYOBRAŹNI TRZEBA DO TEGO CZŁOWIEKU

Avatar Zipso

4 sierpnia 2010, 01:49

yyy.. o co biega ;d 1/5

Avatar widmo12

28 lipca 2010, 22:32

hehe 4/5

Avatar donald1229

24 lipca 2010, 12:17

heh :P

Avatar ZaWaDa

21 lipca 2010, 12:29

yyy 1/40

Avatar ZiomalQ

20 lipca 2010, 14:53

ale sie piecyk podnieciłeś 3/5

Avatar piecyk

19 lipca 2010, 22:00

DAJE 10000000000000000000000000000000000\5 SSUPEEEEER!!!

Avatar Montejo

19 lipca 2010, 19:44

xD 1/5

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2010, 09:19

na początku myślałem ze to pacman

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2010, 10:05

lol 1

Avatar Leaserth

16 lipca 2010, 18:31

Leaserth mówi... naucz się pisać ueriko

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To będzie bolało

Szybki jak błyskawica

Pilne

Mało znany szczegół

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka