Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Szybki jak błyskawica
Pilne
Mało znany szczegół
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 października 2016, 22:42
Taki dobry rzepak!
Odpisz
2 czerwca 2013, 15:24
Raczej auuuuuuuuuuuuuuu! poptarezcie ma góre bódynku 3 okno
Odpisz
23 września 2011, 15:19
łaaaaaałłłłłłłłłłłllllhahaahahahhah iiiihihihhihihihih hahahahhahaah ***iaszcze w mojej chacie też tak jest mam dwa okna i wielke łokno
Odpisz
26 sierpnia 2010, 12:37
hahahahahahaha
Odpisz
16 sierpnia 2010, 21:21
Zipsio ty masz jakiś opóźniony zapłon czy co? Te okna to oczy a brama to usta. TROCHĘ WYOBRAŹNI TRZEBA DO TEGO CZŁOWIEKU
Odpisz
4 sierpnia 2010, 01:49
yyy.. o co biega ;d 1/5
Odpisz
28 lipca 2010, 22:32
hehe 4/5
Odpisz
24 lipca 2010, 12:17
heh :P
Odpisz
21 lipca 2010, 12:29
yyy 1/40
Odpisz
20 lipca 2010, 14:53
ale sie piecyk podnieciłeś 3/5
Odpisz
19 lipca 2010, 22:00
DAJE 10000000000000000000000000000000000\5 SSUPEEEEER!!!
Odpisz
19 lipca 2010, 19:44
xD 1/5
Odpisz
19 lipca 2010, 09:19
na początku myślałem ze to pacman
Odpisz
17 lipca 2010, 10:05
lol 1
Odpisz
16 lipca 2010, 18:31
Leaserth mówi... naucz się pisać ueriko
Odpisz