Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Mało znany szczegół
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2018, 18:20
Odpisz
12 marca 2018, 13:40
Miałam tak podczas spływu kajakiem.
Było tak gorąco, że podwinęłam trochę spodnie (sięgały za kolana) aby wiaterek mi je chłodził.
Po jakimś czasie odsunęłam je bardziej, ponieważ musiałam wyjść o wypchnąć kajak z mielizny no i tak już zostawiłam.
Nóżki na przodzie kajaku i płyniemy przez kolejne 4 godziny, czasem mocząc stopy w wodzie.
Moje nogy wyglądały jak te na obrazku, lody czekoladowo-truskawkowo-śmietankowe, bolało W CH*J przy najmniejszym dotyku a potem przez następny rok miałam ślad na nogach po granicy tej najbardziej spalonej skóry.
Odpisz
2 marca 2018, 15:53
Ok teraz mam ochote na loda...
Odpisz
2 marca 2018, 15:56
jest kilkanaście stopni Celsjusza na minusie w całej Polsce jedzenie lodów teraz nie jest dobre
Odpisz
2 marca 2018, 15:56
@Ptasznik: trzeba byłoby być naprawdę zimnolubnym lub odpornym
Odpisz
2 marca 2018, 15:57
@Ptasznik: Lody są pycha zawsze
Miałem też wycinane migdałki więc chyba nic się nie stanie
Odpisz
2 marca 2018, 15:58
nie wiem
Odpisz
2 marca 2018, 15:59
chciałam właśnie iść po lody ale niestety w opakowaniu był tylko koperek
Odpisz
2 marca 2018, 16:00
@Majciak: czuję twój ból
Odpisz
2 marca 2018, 16:07
jestem poje**ny
Odpisz
2 marca 2018, 16:08
@massesd: Tak XD
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2018, 15:57
Ech nie mogę znaleźć zdjęcia trójkolorowych lodów na patyku...
Odpisz