Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie są aż takie pyszne
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2018, 15:58
Czy tylko ja na jeja mam lęk przed głęboką wodą? W sensie nie taką jak od basenu tylko np w morzu/jeziorze
W sensie boję się że coś mi wypłynie z dołu
Odpisz
5 marca 2018, 20:34
@PanSowa12: Pograj w subnautic'e albo SOM'E to twój strach zwiększy się o jakieś 200%
Odpisz
5 marca 2018, 22:36
@PanSowa12: Nie tylko Ty... okropny strach ;x
Odpisz
6 marca 2018, 12:45
@PanSowa12: aha czyli boisz się że coś wypłynie z dołu co jest nie realne ale nie boisz się że wpadniesz do tej pie**olonej wody? ;-;
Odpisz
6 marca 2018, 15:34
Boisz sie wody?
Odpisz
6 marca 2018, 17:02
@PanSowa12: nie boje się wody woda jest zajebista no chyba że jest wszędzie ;-;
Odpisz
6 marca 2018, 17:05
Boisz się dużych basenów?
Odpisz
7 marca 2018, 12:44
@PanSowa12: chyba tak lul
Odpisz
4 grudnia 2018, 23:07
@PanSowa12: Ja jak patrzę na głęboką wodę to myślę sobię o rowie mariackim i o tych głębinach. To wprawia mnie w przemyślenia dotyczące wilkości świata i wszechświata. I po kilku minutach myślę sobię: "Ja mam się bać czegoś tak malego i płytkiego?"
Odpisz
5 marca 2018, 14:51
Jedna z dziewczyn w mojej klasie ma na nazwisko Mazur i mam jej dość :v
Odpisz
5 marca 2018, 15:10
jakie województwo?
Odpisz
5 marca 2018, 15:43
U mnie w gimnazjum jeden gość miał na nazwisko Mazur, ale na szczęście w technikum poszedł na inny kierunek.
Odpisz
5 marca 2018, 15:49
@Ketjow08: Mazo
Odpisz
5 marca 2018, 16:02
ja podkarpacie
Odpisz
5 marca 2018, 15:40
Taka jest prawda:
Odpisz
5 marca 2018, 15:21
Przynajmniej woda czysta
Odpisz
2 marca 2018, 18:37
Tak widze te reklamy Gdańska
Odpisz
2 marca 2018, 19:39
@krasnykrasnoludek: Mieszkam w Gdańsku, a nie wiem o co chodzi.
Ktoś oświeci?
Odpisz
2 marca 2018, 19:45
@Lukasgda123: Gdańsk robi reklamy które wyśmiewają stereotypy mieszkania w różnych polskich miastach a Gdańsk pokazują jako miejsce bez wad. Taka reklama pojawiła się np. w Krakowie. Widnieje na niej programista na ławce mieście (w sumie to wygląda troche jak jakiś klimat post apo no ale nwm) ubrany jak stalker z laptopem na kolanach a obok zdjęcie przedstawiające ,,programistę" na czyściutkiej plaży w Gdańsku z błękitnym morzem w tle. Wydaje mi się że mem ma na celu taką wizję wyśmiać, pokazując przy okazji że siedzenie na plaży to nienajlepsze warunki do programowania/dla programistów.
Odpisz
2 marca 2018, 17:52
XD
Odpisz
2 marca 2018, 17:59
@DeerEevee666: 😂😂😂😂🔫🔫
Odpisz