Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Mało znany szczegół
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 listopada 2022, 10:10
Tu właśnie dałem strzałke w górę i wynik podniósł się o dwa.
Pozdrowienia dla jejaka zagubionego w poczekalni.
Odpisz
7 marca 2018, 22:13
Moim zdaniem smutne jest, że nie faceci nie potrafią porozmawiać na normalne tematy na trzeźwo, tylko zawsze wtedy są 3 tematy: laski, samochody, futbol. A co do kobiet, to jeśli będą miały dzieci to u nich rządzi już tylko jeden temat, właśnie dzieci.
Odpisz
21 stycznia 2022, 08:09
@Broski: (wiem że odkop ale k...a) nie chce ci burzyć twojego małego świata ale nie zależnie od płci każdy rozmawia o wszystkim, nie ma tak że faceci rozmawiają tylko tak płytkich tematach a kobiety już nie k...a, no japie....e mam nadzieje że przez te lata coś ci wpadło do łba
Odpisz
19 lipca 2018, 13:34
a na trzeźwo jest na odwrót...
Odpisz
2 marca 2018, 22:17
bez alkoholu i tych gatunków jest odwrotnie
Odpisz
2 marca 2018, 22:18
@Krzyniu: wait what.
Odpisz
2 marca 2018, 22:19
@Krzyniu: czyli chlopacy rozmawiaja o fi*tach? oczywiscie no homo
Odpisz
2 marca 2018, 22:19
oprócz polityki. one gadają o przecenach w rossmanie
Odpisz
2 marca 2018, 22:28
@Krzyniu: nie może być odwrotnie bo to by znaczyło że faceci gadają o fi*tach a to by było gejowe
Odpisz
2 marca 2018, 22:31
@XDoge: Właśnie rozmawiamy o fi*tach.
Odpisz
2 marca 2018, 22:32
@Krzyniu: pozdrow kolegów
Odpisz
2 marca 2018, 22:36
@Krzyniu: nie, rozmawiamy o rozmawianiu o fi*tach.
To jak dotykać psiego gówna przez torebkę.
Czujesz ciepło i myślisz że dotykasz, ale jesteś czysty i bezpieczny
Odpisz
2 marca 2018, 22:41
@XDoge: ten wątek wymyka się spod kontroli xD
Odpisz
2 marca 2018, 22:46
@Krzyniu: wymykanie się spod kontroli od 1953
Odpisz
3 marca 2018, 06:57
@Krzyniu: Ciekawe rozmowy masz z kolegami, pamiętaj tylko by u żadnego nigdy nie nocować.
Odpisz
3 marca 2018, 09:02
@jacek1s: po północy się zeruje
Odpisz
3 marca 2018, 09:24
@Krzyniu: Tak sobie wmawiaj, zobaczymy jak się będzie zerować gdy się zarazisz jakimś świństwem ;v
Odpisz
9 marca 2018, 15:43
@Krzyniu: Ale wiesz, że posiadanie długich włosów nie znaczy czy wiesz o czym rozmawiają kobiety xd ?
Odpisz
7 marca 2018, 22:28
Jestem synem króla sedesu
Odpisz
7 marca 2018, 19:32
Szczera prawda. My o dupach gadamy na trzeźwo
Odpisz
7 marca 2018, 16:19
Akhem, akhem.
D L A C Z E G O L O S Z K I T O K U R W Y ?
Odpisz
2 marca 2018, 22:41
dlaczego mówi się że dziczyzny piją tylko wino? (w sumie może to i prawda)
Odpisz
2 marca 2018, 22:44
Moja matka pojechała na babski wieczór. I ma migrene czy cuś co ją wywołuje, więc alkohole i czerwone wino nie dla niej. Więc oje**ła tam butlę białego wina. Jej koleżanki też tylko wino. Więc ten stereotyp ma jakiś sens.
Odpisz
3 marca 2018, 10:46
dopiero zauważyłem błąd
*dziewczyny
Odpisz
7 marca 2018, 15:07
na jedno wychodzi /s
Odpisz
7 marca 2018, 15:16
chodzo o to że wino uważa się za delikatniejsze.
Stąd stwierdzenia ze pedaly pija wino, ze alkohol na popiec , ze wino pija kobiety.
co nie zmienia faktu ze prucie się do nieprzytomnosci tym cxy tym to patologia i niedoje**nie umyslowe.
Odpisz
7 marca 2018, 11:17
gadanie o siurach jest gejowe
Odpisz
7 marca 2018, 11:14
wino jest bardzo męskie
Odpisz
7 marca 2018, 11:00
Noo. Za to bez alkoholu będzie odwrotnie.
Odpisz
7 marca 2018, 10:17
badziongach*
Odpisz
3 marca 2018, 07:39
co? badziongi? miss me with that gay shit
Odpisz
3 marca 2018, 07:21
ty no nie wiem, mój sąsiad po pijaku nie poruszył żadnej z tych kwestii
Odpisz
2 marca 2018, 22:43
Tylko, że my na trzeźwo opowiadamy o fi*tach
Odpisz
3 marca 2018, 07:05
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Dziewczyny na trzeźwo trzymają jakiś poziom, a my odpi***alamy dość często. Po alkoholi, rolę się odwracają
Odpisz