Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Trzeba brać osobną torbę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2018, 12:29
jak szybko rozjaśnić skóre?
Odpisz
3 marca 2018, 12:37
latarką
Odpisz
3 marca 2018, 12:43
@Dolores_Umbridge:
Odpisz
3 marca 2018, 21:20
Ja polecam wybielacz...
Odpisz
9 marca 2018, 20:10
@Dolores_Umbridge: Sreen z tym komentarzem trafił na główną przed samym obrazkiem pod którym się znajduje.
Odpisz
9 marca 2018, 20:22
Podobno sok z cytryny wybiela. Ew. można pójść bo kosmetyczki na kwas migdałowy. Chyba, to raczej do trądziku/blizn po nim jest ale się nie znam. W każdym razie trwa dość mało czasu (imo) i skóra jest jaśniejsza. Tylko szczypie trochę.
Odpisz
9 marca 2018, 20:25
dzięki za pomoc
spróbuje z cytryną
Odpisz
9 marca 2018, 20:29
Kąpiel w skoncentrowanej wodzie utlenionej :>
Odpisz
9 marca 2018, 20:32
@Andrzej_Duda: odrazu w rozpuszczalniku
Odpisz
9 marca 2018, 20:34
Kości są białe.Jeśli wykąpiesz się w skoncentrowanej wodzie utlenionej,to będziesz na wierzchu biały jak śnieg.
Odpisz
9 marca 2018, 20:46
@Andrzej_Duda: dzięki za rade
Odpisz
9 marca 2018, 20:57
@BencV: co? jak ten obrazek ze screenem się nazywa?
Odpisz
9 marca 2018, 21:10
@Dolores_Umbridge: http://www.obrazki.jeja.pl/386641,jest-to-plan.html
ma całkiem dobre noty
Odpisz
10 marca 2018, 08:40
Na wschodzie (Tajlandia, Korea, Japonia i takie tam) modne są kremy rozjaśniające skórę. Używam kremu firmy Reo, ale słyszałam, że są lepsze. Może z tym warto spróbować
Odpisz
10 marca 2018, 11:18
@Orangeria: dzięki
poszukam w drogeriach
Odpisz
9 marca 2018, 20:52
Kurde ja kaszlałem tylko jeden tydzień
Muszę bardziej się postarać
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2018, 08:36
tak szczerze to miałem zapalenie oskrzeli i serio brzuch poprawiło
Odpisz
9 marca 2018, 20:34
@Piotro165: Musiałbyś kaszleć przez miesiąc.
Odpisz
9 marca 2018, 20:41
@kamykPL: Raczej chodzi o to że organizm zużywa energię na uodpornienie organizmu oraz jego regeneracje
Odpisz
9 marca 2018, 22:54
@maxiu1244: Ale na obrazku mowa jest o umięśnieniu
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2018, 23:32
@kamykPL: Każdy ma mięśnie pod tkanką tłuszczową. Osoby grubsze mimo większej ilości tłuszczu posiadają również większą ilość mięśni, najważniejszym krokiem aby ukształcić, wyrobić i wzmocnić brzuch oraz uwidocznić mięśnie jest spalenie tłuszczu.
Stała ilość kalorii = brak zmian w tkance tłuszczowej i mięsniach
Deficyt kaloryczny (mniej kalorii [kalorie zużywane na regeneracje etc.]) = zużywanie zapasów energii (tłuszczu) aby utrzymać ciało w jak najlepszej kondycji
Odpisz
3 marca 2018, 12:45
Z moim uczuleniem na kurz powinienem mieć już najlepszy kaloryfer w naszym układzie gwiezdnym
Odpisz
3 marca 2018, 12:29
Cóż to są absy.
Odpisz
3 marca 2018, 12:30
@Krzyniu: Mięśnie brzucha
Odpisz
3 marca 2018, 12:31
@maxiu1244: lul
skąd taki zwrot
Odpisz
3 marca 2018, 12:37
@Krzyniu: z angielskiego
Odpisz
3 marca 2018, 12:41
@Dolores_Umbridge: jak to
Odpisz
9 marca 2018, 20:23
@Krzyniu: rectus ABdominiS muscle
Chyba.
Odpisz
9 marca 2018, 20:33
@Krzyniu: Tak to
Odpisz