Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Szybki jak błyskawica
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2018, 15:30
Jak znajduję komentarze Jacka1s z 2013 roku to automatycznie zaczynam się z nich śmiać.
Odpisz
9 marca 2018, 15:44
Moje z tego roku są jeszcze gorsze. :v
Odpisz
9 marca 2018, 16:49
Daj 1 przykład
Odpisz
19 lipca 2021, 03:19
@Rafken593: nadal czekamy...
Odpisz
10 marca 2018, 04:49
Ano boli, boli.
Odpisz
1 marca 2019, 20:37
@Mnich1: spoko jeszcze rok
Odpisz
31 marca 2019, 16:42
@lolpandapl: czekam
Odpisz
19 lipca 2021, 03:18
@Mnich1: trzy lata też mogą być?
Odpisz
11 marca 2021, 18:43
Rel
Odpisz
4 marca 2018, 00:05
Odpisz mi ktoś na ten komentarz za dwa lata, pogadamy o fetyszach i nowinkach technologicznych. Może już wyjdzie usprawniony model latającej deski, ale by było fajnie
Odpisz
4 marca 2018, 08:24
@Amu_Kuseno: . <--- Kropka**** i mogę jechać na IEM'a bez strachu, że o tym zapomnę.
Odpisz
9 marca 2018, 15:49
@mortzmargonem: .
Odpisz
9 marca 2018, 15:51
@Tymek590: .
Odpisz
9 marca 2018, 15:54
@StolecBolec: .
Odpisz
9 marca 2018, 15:55
@Amu_Kuseno: .
Odpisz
9 marca 2018, 16:48
@Amu_Kuseno: A ja zamiast wstawiać kropkę kliknąłem dzwoneczek który powiadamia mnie o nowych komentarzach w tym wątku
Odpisz
9 marca 2018, 16:49
@Rafken593: .
Odpisz
9 marca 2018, 17:02
@Amu_Kuseno: .
Odpisz
10 marca 2018, 08:29
@ActimeleQ: .
Odpisz
10 marca 2018, 09:57
@Amu_Kuseno: .
Odpisz
4 marca 2019, 11:56
@Amu_Kuseno: Minął już rok
Odpisz
22 maja 2020, 21:37
@Amu_Kuseno: 🐬
Odpisz
22 maja 2020, 21:38
@Amu_Kuseno: Dawaj dawaj dawaj chce gadać
Odpisz
22 maja 2020, 22:40
@xGokios3k: o kurdebele zyjesz
Odpisz
7 października 2020, 10:36
@Amu_Kuseno: zgłaszam się
Odpisz
7 października 2020, 10:45
@GldFx:
Odpisz
7 października 2020, 10:46
@Tymek590: kurqa
Odpisz
10 października 2020, 18:45
@Amu_Kuseno: to się typo zesrał z komentarzem xd
Odpisz
9 marca 2018, 19:17
Uwielbiam tak robić...
Odpisz
9 marca 2018, 16:14
Właśnie przypomniał mi się mój kanał na YT i moje komentarze na nim ;__;
Odpisz
3 marca 2018, 15:34
Komentarze z roku w 2007
KURŁA KIEDYŚ TO BYŁO
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2018, 15:49
@PazdanBoy: "10000000000000000/5 i do ulu <3"
Odpisz
9 marca 2018, 16:11
@PazdanBoy: KURRRŁAAAA, KIEDYŚ TO TYLKO WPIE**OL BYŁ
Odpisz
9 marca 2018, 15:56
234523040923094230949023904902340923094092390423094092309423094092390490430565346/1 i do ulu ;d
Odpisz
9 marca 2018, 15:33
>patrz na stare komentarze
>są tak głupie, że rynek zdecydował, że jest to żart
Odpisz
9 marca 2018, 15:16
Ja zawsze tłumacze się tym że byłam wtedy młodsza i dorastanie boli, chyba każdy to zrozumie
Odpisz
3 marca 2018, 15:54
Odpisz
3 marca 2018, 15:43
Z każdym komentarzem coraz bardziej się nienawidzę
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2018, 15:23
Ja po prostu daje czerwoną i go zostawiam
Odpisz
3 marca 2018, 15:36
@lorax12: No i prawilnie
Odpisz
3 marca 2018, 15:31
Najlepsze perełki to komentarze z lat 2008-2011
Odpisz
3 marca 2018, 15:24
Odpisz