Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Totalnie
Tymi się chodzi
Niegrzeczny Oskarek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2018, 17:07
kiedy pani mówi, że wszystkim sprawdzian wyszedł świetnie.. bo był łatwy, a ty i tak dostałeś 1+
Odpisz
3 marca 2018, 17:08
@Majciak: Ja tak zawsze mam...
Odpisz
3 marca 2018, 17:10
@DavePL1234: ja tak ostatnio miałam, nawet moja kol nieuk jakimś je**nym cudem dostała 4
Odpisz
3 marca 2018, 18:10
@Majciak: Kol?
Odpisz
3 marca 2018, 18:39
@Shibitsu: Koleżanka.
Odpisz
3 marca 2018, 19:25
@ToFFeXPL: Czekam na odpowiedź autora komentarza.
Odpisz
3 marca 2018, 19:30
@Shibitsu: koleżanka
Odpisz
3 marca 2018, 20:00
@Majciak: Co zrobiłeś z zaoszczędzonym czasem poprzez napisanie tego bezcelowego skrótu?
Odpisz
3 marca 2018, 20:11
@Shibitsu: A ch*j cię obchodzi co zrobił ze swoim czasem, jak mu pasuje tak se pisze i nikogo nie obchodzo że ciebie to tak bardzo irytuje
Odpisz
4 marca 2018, 00:33
@Kenser: W zasadzie Twoja opinia jest gówno warta tak długo, jak wpieprzasz się w rozmowę i wtykasz swoje zdanie, które również nikogo nie obchodzi.
Odpisz
4 marca 2018, 08:26
@Shibitsu: a czy jest to aż tak ważne?
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2018, 08:26
@Shibitsu: nie czaje twojego bólu dupska
Odpisz
4 marca 2018, 09:05
@Majciak: Może napisała z przyzwyczajenia? Może szybko chciała napisać?
Odpisz
3 marca 2018, 22:09
cała moja klasa dostała negatywną ocenę z że sprawdzianu (rozszerzona matma), a ja byłem wtedy chory i pisałem w innym terminie trudniejszą wersję i dostałem 3.
Odpisz
3 marca 2018, 20:15
Przypomniało mi się jak pan od geografii nam 30 minut opowiadał jak bardzo zajebiście napisaliśmy sprawdzian i że nawet najch**owsi uczniowie dostali 3 i że nie było żadnych 2 a tym bardziej 1 i że jesteśmy jego najlepszą klasą i w ogóle a jak już rozdał sprawdziany to okazało się że ktoś dostał 1 i się pyta pana że chyba coś źle rozdał albo źle wpisał bo mówił że nie było żadnego dwa a tym bardziej jeden i pan się zdziwił, popatrzył na sprawdzian, dokładnie policzył wszystkie punkty, po czym z największym spokojem powiedział ,,a to jednak była jedna jedynka"
Odpisz
7 marca 2018, 16:28
aha
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2018, 19:49
Ostatnio z próbnego testu gimnazjalnego, z części z WOSu, miałen najwyższą ocenę w klasie.
Trójkę.
Odpisz
3 marca 2018, 18:58
Przy testach na HIV jest zupełnie na odwrót.
Odpisz
3 marca 2018, 17:59
zawsze
Odpisz
3 marca 2018, 17:09
Cześć, co dzisiaj robiliście pożytecznego?
Odpisz
3 marca 2018, 17:10
Siedziałem
Odpisz
3 marca 2018, 17:11
Oglądałam filmy. I nadal oglądam.
Odpisz
3 marca 2018, 17:22
uczę ludzi angielskiego. Wreszcie się do czegoś przydaje na tym świecie ;-;
Odpisz
3 marca 2018, 18:01
Miałem urodziny 🎂
Odpisz
3 marca 2018, 20:22
@XDoge: Najlepszego.
Odpisz
4 marca 2018, 04:54
@vince_: Dziękuję
Odpisz
4 marca 2018, 09:09
@XDoge: 🍻
Odpisz
4 marca 2018, 09:49
@XDoge: happy b-day! \(ΦεΦ)/
Odpisz
3 marca 2018, 17:05
ZA KAŻDYM RAZEM
Odpisz