Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 marca 2018, 20:10

W sumie to nie pamiętam kiedy ostatni raz odrabiałem pracę domowa z innego przedmiotu niż angielski

Avatar Ziemniak_Illuminati

10 marca 2018, 23:47

Czy każda nauczycielka ang. musi zawsze sprawdzać pracę domową, gdy inni nauczyciele mają na to wyje**ne? Ja już miałem do czynienia z trzema, z czego jedna była całkowicie z innej szkoły z innym systemem i każda z nich ściśle sprawdzała prace domowe, ale inni nauczyciele prawie nigdy jej nie sprawdzają.

Avatar Captilc

10 marca 2018, 23:51

@Ziemniak_Illuminati: Ja tam mam nauczyciela angielskiego, który niby zadaje pracę domową, a na następnej lekcji się pyta czy masz. W sumie to i tak można mu odpowiedzieć szczerze bo zazwyczaj mówi "No niby mógłbym ci wstawić to np, ale nie chce mi się logować do dziennika. Ale żeby to był ostani raz." I tak cały rok, bo już na następną lekcję zapomni kto nie miał

Avatar Ziemniak_Illuminati

Edytowano - 11 marca 2018, 00:02

@Captilc: U nas nie ma tak łatwo. Moja teraźnieksza nauczycielka co lekcję robi "Hot Chair". Polega to na tym, że losowana jest jedna bądź więcej osób, za pomocą pudełka i karteczek z imionami. Wybrany uczeń siada na krześle przed tablicą tylko z ołówkiem. Tej osobie zabierana jest "ćwiczeniówka" i pani daje mu swoją, która jest pusta. Uczeń musi samodzielnie wypełnić te zadania, które trzeba było zrobić Nauczycielka jednocześnie sprawdza, czy zrobił, czy zrobił to sam i czy potrafi to zrobić, czyli czy nauczył się ostatniej lekcji. Dodatkowo: u nas nie ma dzienników elektrycznych, bo tak. Więc nic nie zrobisz i żadna ocena cię nie ominie.

Avatar CrazuHydra98

11 marca 2018, 01:13

@Ziemniak_Illuminati: ja tam mam takiego typa od angielskiego, że jak np. piszemy np. emaile to wie że każdy ma gotowca (tzn. że wie, że mamy gotowe prace i potem podmieniamy kartki) i tak nic sobie z tego nie robi, albo prace domową sprawdza jeśli ktoś go wku*wi.

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2018, 07:49

@Ziemniak_Illuminati: U nas pani od matmy zadaje i raz czy dwa na cały rok sprawdzi. A z racji że mam 6 z matmy to nie musze odrabiać bo to umiem

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2018, 10:39

@Ziemniak_Illuminati: U mnie pani od angielskiego nie sprawdza, całej szkole nauczyciele tylko czasami sprawdzają.

Avatar Trolloryb

3 marca 2018, 21:23

Dziękuje wszystkim! To mój pierwszy obrazek minęło 2 godziny a już ma średnią 4.62 i 11 dodań do ulubionych.
Łezka się w oku kręci. Dziękuje!

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2018, 22:01

@Trolloryb: a wiesz dlaczego tak jest?

Avatar Trolloryb

3 marca 2018, 22:02

nie?

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2018, 22:04

@Trolloryb: widocznie mem jest dobry

Avatar Trolloryb

3 marca 2018, 22:04

Dziękuje

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2018, 22:03

Gorzej jak w dzień kiedy zachorujesz nauczyciel żąda do domu wypracowanie na za dwa tygodnie a ty wyzdrowiejesz w dzień kiedy jest to wypracowanie i nikt cię nie poinformuje

Avatar adamon113

3 marca 2018, 17:46

Ja nie byłem 4 tygodnie

Avatar Trolloryb

3 marca 2018, 21:21

@adamon113: Brawa! A ja max 2

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2018, 18:56

„Nie obchodzi mnie co robiłeś podczas nieobecności”

Avatar BonnieThePirate

3 marca 2018, 18:36

Jak dobrze być odpornym na choroby i nie mieć zaległości :)

Avatar Szortek

Edytowano - 3 marca 2018, 17:47

Ku*wa, pytać was nie mogą, kartkówki piszecie w innym terminie, to przynajmniej uzupełnijcie tematy, notatkę w skróconej wersji i napiszcie pracę domową (i tak pewnie ściągnięta z internetu, kto tak nie robi). Cały dzień siedzisz w domu, więc tak trudno poświęcić 2, max 3h...?

Co innego, jak jesteś w szpitalu czy jakiś mocniejszy uraz ręki.

Avatar
iqhawe

3 marca 2018, 17:54

@Szortek: "co z tego że nie wiesz? mogłeś uzupełnić! piszesz tą kartkówkę i to już"

Avatar Szortek

3 marca 2018, 18:03

Polecam łagodnie przedyskutować z nauczycielką kwestię praw ucznia.

Avatar panPepe

3 marca 2018, 17:59

U mnie w szkole jak jest się chorym dłużej niż 3 dni to jest pare dni w szkole żeby nadrobić lekcje i nauczyciele wtedy jedynek nie wstawiają

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2018, 17:29

Miałem złamaną prawą ręke i nie mogłem nic nią robić.1 dzień szkoły kiedy mogłem już pisać
Nauczyciel:Nie masz zadania domowego ? Jedynka!
Ja:Ale proszę pani miałem złamaną prawą ręke a jestem praworęczny
Nauczyciel:Ale miałeś lewą ręke !

Avatar
Spirit_

3 marca 2018, 17:51

To sie ziomka wynajmuje za parę złotych i będzie ci pisał.

Avatar
Spirit_

3 marca 2018, 17:50

To trzeba albo sprytnym być albo mieć pracę domową.

Avatar arkom

3 marca 2018, 17:28

"przecież mogłeś się od kogoś dowiedzieć"

Avatar DaKnight

3 marca 2018, 17:30

@arkom: "Kiedyś nie było internetu, a telefon tylko u sołtysa, a z przepisywaniem problemu nie było"

Avatar Majciak

3 marca 2018, 17:30

@arkom: -pytałem sie, ale ten ktoś mi akórat tego ,,zadania,, nie podał
-ale mogłeś spytać kogoś innego ;)

Avatar Majciak

3 marca 2018, 17:33

@Majciak: i wtedy chce mi sie krzyknąć; ku*wa ale skąd miałam wiedzieć, że nie poda mi pełnej pracy domowej?!?!?!?

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2018, 17:31

ja też byłem chory, i nie było mnie 2 tygodnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Phi!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Totalnie

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka