Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To by wystarczyło
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2020, 20:33
Odpisz
4 marca 2018, 19:01
>Metale nazywają cię cipką
>Janusze nazywają cię szatanem
>Rockowcy mówią że za ciężkie
słuchasz Power Metalu
Odpisz
4 marca 2018, 19:39
@FlorencjaBall: >ciężki
>power metal
co?
Odpisz
4 marca 2018, 20:42
@Tymek590: tłumacz to ludziom słuchającym lekkoego rocka
Odpisz
4 marca 2018, 22:37
@FlorencjaBall: Też słucham metalu i power metalu. Jaki jest twój ulubiony zespół? Ja słucham Power Wolf Nightwish i oczywiście Sabaton
Odpisz
12 marca 2018, 07:12
@FlorencjaBall: Jak ja nie lubię tych rockowców, no normalnie mnie szlak trafia, włączy sobie za taki nickelbacka i ooo patrzcie, ale słucham ciężkiej muzyki.
Odpisz
12 marca 2018, 08:24
@Pitrekkk: *szlag
Odpisz
12 marca 2018, 08:26
@CousinJoe: Dołączam DragonForce, TwilightForce, Celesty, Rhapsody of Fire, z polskich wykonawców Nocny Kochanek i jeszcze jeden death: Dethklok - to ci z tej "Brutal" kreskówki. Jeszcze fajni są Amon Amarth.
Odpisz
12 marca 2018, 11:01
@Soberker: Dragonforce <3
Odpisz
12 marca 2018, 13:08
@FlorencjaBall: tylko thrash metal
Odpisz
12 marca 2018, 15:11
@Soberker: polecam jeszcze z mojej strony Timeless Miracle, Pathfinder(ten polski, ma 2 albumy), Luca Turilli,Helloween, Blind Guardian, Hammerfall, Cryonic Temple(tylko 3 pierwsze albumy), Primal Fear, Grave Digger i jeszcze coś bym znalazł
Odpisz
12 marca 2018, 15:27
@FlorencjaBall: Acid Drinkers też fajne, polacy ale po angielsku śpiewają
Odpisz
12 marca 2018, 21:20
@FlorencjaBall: O tak, Hammerfall i Gloryhammer wypadło mi z głowy. O tym chciałem napisać, ale się zamyśliłem i nie mogłem sobie przypomnieć. Nauczyłem się, że jak w nazwie jest młot to zazwyczaj zespół wymiata.
Odpisz
13 marca 2018, 06:46
Black Mad Lice też są spoko
Odpisz
13 marca 2018, 07:23
@which_witchh: yyyyy.... Merlin Manson?
Odpisz
13 marca 2018, 07:22
to ja kiedy ktoś mówi że k-pop jest do dupy
Odpisz
12 marca 2018, 20:56
Wczoraj przechodziłam obok kościoła, ludzie stali na zewnątrz. Spojrzenia bezcenne!!!!
Odpisz
12 marca 2018, 07:42
Death/Heavy/Trash metal czyli jak sprawić aby twoja religijna babcia przestała cię kochać
Odpisz
12 marca 2018, 10:38
@korsti: Tylko Black metal ma ścisły związek z satanizmem, istnieją przecież zespoły grające metal chrześcijański.
Odpisz
12 marca 2018, 14:55
@korsti: SLUMING BRUTAL DEATHCORE
Odpisz
12 marca 2018, 14:56
@Pitrekkk: czy też memecore - jak kto woli.
Odpisz
12 marca 2018, 16:29
@Shibitsu: To fakt , ale większość moherów w autobusie uważa 9 ramienną gwiazdę (Znak slipknotu - 9 członków zespołu) za symbol okultyzmu, mimo że jedyne odniesienie do religi czy kultów to symbolika 9 darów Bożych. Po prostu według nich wszystko co jest czarne i wygląda metalowo = szatan
Odpisz
12 marca 2018, 16:41
@korsti: Nic innego jak stereotypy.
Odpisz
12 marca 2018, 10:45
DER MENSCH IST BÖSE.
Odpisz
4 marca 2018, 20:11
Slucham tylko najlepszej muzyki np. Oingo Boingo brothers.
Odpisz
4 marca 2018, 21:54
OINGO BOINGO
Odpisz
4 marca 2018, 21:59
@wiki9595: BRODAARS
Odpisz
12 marca 2018, 08:29
Przypomiał mi się JoJo 3.
Odpisz
12 marca 2018, 09:03
@Soberker: Bo to z jojo
Odpisz
12 marca 2018, 09:42
@wiki9595: No tak, przecież znani muzycy robią często nawiązania do JoJo. A Queen to musieli być niezłymi nerdami, bo połowa ich piosenek ma nazwy z JoJo.
Odpisz
4 marca 2018, 18:56
A sam słucha disco polo
Odpisz
4 marca 2018, 18:57
@Boberek00: Zenka Martyniuka i despacito
Odpisz
12 marca 2018, 09:13
@KawaiiNekoCiaa: Ja z tych rejonów najbardziej lubię Sławomira
Odpisz
12 marca 2018, 09:12
Ja najczęściej słucham piosenek które kojarzą mi się z dzieciństwem czyli np. disco czy techno z lat 90 i początku XXI wieku
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2018, 08:36
Aż mi się przypominało, jak postanowiłam się podzielić z koleżanką muzyką, której słucham (głównie 'The Neighbourhood' jakby kogoś to interesowało), a ona popatrzyła na mnie, jak na idiotkę i powiedziała, abym jak najszybciej wyłączyła to ch*jstwo, po czym włączyła Sexmasterkę. Taka sytuacja. ;_:
Odpisz
12 marca 2018, 08:34
Słucham tylko błagań o litość.
Odpisz
4 marca 2018, 18:57
IM WALD IM GRÜNEN WALDE
Odpisz
4 marca 2018, 19:01
@Polski_Ziemniok: Da steht ein Försterhaus
Odpisz
4 marca 2018, 19:16
@Polski_Ziemniok: Niemieckie piosenki <3
Odpisz
12 marca 2018, 08:27
eee du
du hast
du hast miś
Odpisz
5 marca 2018, 00:46
W moim wypadku jest co obrażać - słucham gejpopu i hińzgich transów robiący metal/rock
Odpisz
12 marca 2018, 06:52
@drollercastergirl: Czym jest gej pop?
Odpisz
12 marca 2018, 06:53
@drollercastergirl: Nie, nie ma czego obrażać każdy ma swoje gusta. Ludzi które tego nie rozumieją powinno się obrażać.
Odpisz
12 marca 2018, 07:00
@Agario: W takim razie mnie obraź, bo osoby słuchających disco polo oraz imitację polskiego rapu typu ,,Popek'' uznaję za niższy rząd ludzi.
Odpisz
12 marca 2018, 07:04
Kpop po prostu :w
Odpisz
12 marca 2018, 07:43
głupi jesteś niektórzy lubią gówno
Odpisz
12 marca 2018, 07:36
ogółem to słucham raczej czegoś mocniejszego, tylko nie ogarniam nazw tych gatunków. lubię też muzykę klasyczną (opera to życie) no i piosenki z Disneya.
Odpisz
12 marca 2018, 07:28
ŻONY NIE DAŁEM
Odpisz