memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
9 marca 2018, 18:34
Moim marzeniem jest mieć Malucha <3
Odpisz
9 marca 2018, 18:56
Moim też
9 marca 2018, 22:23
@Pikachu_fan_Subaru: (patrz nick) swoją drogą zdecydowaliśmy się na opla Zafira to dobrze?
10 marca 2018, 09:45
W Bielawie są dwa porzucone Maluchy - jeden w strasznym stanie (beżowy, DDZ 61FL), a drugi w bardzo dobrym (zielony, DDZ 80TX). Chcesz sobie wziąć? :P
10 marca 2018, 09:51
@flamefrost20: Gdzie ta Bielawa?
10 marca 2018, 10:43
@Pikachu_fan_Subaru: Powiat dzierżoniowski, niedaleko czeskiej granicy.
10 marca 2018, 11:12
@flamefrost20: to trochę tak jakby za daleko dla mnie :/
10 marca 2018, 11:59
@flamefrost20: Ja to pod Warszawą mieszkam
10 marca 2018, 12:26
@Pikachu_fan_Subaru: opel Zafira to dobry?
10 marca 2018, 14:12
Jaki silnik?
10 marca 2018, 14:47
@Pikachu_fan_Subaru: cdti 1.9
10 marca 2018, 14:48
Może być
10 marca 2018, 14:50
@Pikachu_fan_Subaru: spoko
10 marca 2018, 14:00
Mam taki na osiedlu, tylko czerwony
9 marca 2018, 22:11
A może chciał być karetką? Jak śmiesz narzucać mu marzenia?
Edytowano - 10 marca 2018, 01:11
@Wardan: Czy ty właśnie zasugerowałeś płeć?!
10 marca 2018, 08:14
@Namelessx: nie, zrobił to twórca obrazka, używając sformułowania "maluch"
10 marca 2018, 00:00
Legenda nigdy nie umrze. Już teraz pojawiło się mnóstwo maluchów (fiat 126p) a za kilka lat zobaczymy
9 marca 2018, 18:47
Jeszcze kilka lat temu na większości parkingów były maluchy z pługami :v
9 marca 2018, 18:24
ostatnio jak myślę nad komentarzem jaki dodać to przypomina mi się fragment piosenki który by opisał to co pragnę przekazać np teraz 🎶 "[...]bo warto mieć marzenia doczekać ich spełnienia"🎶
9 marca 2018, 18:15
*zwykły komentarz, żeby obrazek nie został bez komentarzy*
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież9 marca 2018, 18:34
Moim marzeniem jest mieć Malucha <3
Odpisz
9 marca 2018, 18:56
Moim też
Odpisz
9 marca 2018, 22:23
@Pikachu_fan_Subaru: (patrz nick)
swoją drogą
zdecydowaliśmy się na opla Zafira
to dobrze?
Odpisz
10 marca 2018, 09:45
W Bielawie są dwa porzucone Maluchy - jeden w strasznym stanie (beżowy, DDZ 61FL), a drugi w bardzo dobrym (zielony, DDZ 80TX). Chcesz sobie wziąć? :P
Odpisz
10 marca 2018, 09:51
@flamefrost20: Gdzie ta Bielawa?
Odpisz
10 marca 2018, 10:43
@Pikachu_fan_Subaru: Powiat dzierżoniowski, niedaleko czeskiej granicy.
Odpisz
10 marca 2018, 11:12
@flamefrost20: to trochę tak jakby za daleko dla mnie :/
Odpisz
10 marca 2018, 11:59
@flamefrost20: Ja to pod Warszawą mieszkam
Odpisz
10 marca 2018, 12:26
@Pikachu_fan_Subaru: opel Zafira to dobry?
Odpisz
10 marca 2018, 14:12
Jaki silnik?
Odpisz
10 marca 2018, 14:47
@Pikachu_fan_Subaru: cdti 1.9
Odpisz
10 marca 2018, 14:48
Może być
Odpisz
10 marca 2018, 14:50
@Pikachu_fan_Subaru: spoko
Odpisz
10 marca 2018, 14:00
Mam taki na osiedlu, tylko czerwony
Odpisz
9 marca 2018, 22:11
A może chciał być karetką? Jak śmiesz narzucać mu marzenia?
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2018, 01:11
@Wardan: Czy ty właśnie zasugerowałeś płeć?!
Odpisz
10 marca 2018, 08:14
@Namelessx: nie, zrobił to twórca obrazka, używając sformułowania "maluch"
Odpisz
10 marca 2018, 00:00
Legenda nigdy nie umrze. Już teraz pojawiło się mnóstwo maluchów (fiat 126p) a za kilka lat zobaczymy
Odpisz
9 marca 2018, 18:47
Jeszcze kilka lat temu na większości parkingów były maluchy z pługami :v
Odpisz
9 marca 2018, 18:24
ostatnio jak myślę nad komentarzem jaki dodać to przypomina mi się fragment piosenki który by opisał to co pragnę przekazać np teraz
🎶 "[...]bo warto mieć marzenia doczekać ich spełnienia"🎶
Odpisz
9 marca 2018, 18:15
*zwykły komentarz, żeby obrazek nie został bez komentarzy*
Odpisz