Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

9 marca 2018, 18:34

Moim marzeniem jest mieć Malucha <3

Avatar Pikachu_fan_Subaru

9 marca 2018, 18:56

Moim też

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2018, 22:23

@Pikachu_fan_Subaru: (patrz nick)
swoją drogą
zdecydowaliśmy się na opla Zafira

to dobrze?

Avatar flamefrost20

10 marca 2018, 09:45

W Bielawie są dwa porzucone Maluchy - jeden w strasznym stanie (beżowy, DDZ 61FL), a drugi w bardzo dobrym (zielony, DDZ 80TX). Chcesz sobie wziąć? :P

Avatar Pikachu_fan_Subaru

10 marca 2018, 09:51

@flamefrost20: Gdzie ta Bielawa?

Avatar flamefrost20

10 marca 2018, 10:43

@Pikachu_fan_Subaru: Powiat dzierżoniowski, niedaleko czeskiej granicy.

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2018, 11:12

@flamefrost20: to trochę tak jakby za daleko dla mnie :/

Avatar Pikachu_fan_Subaru

10 marca 2018, 11:59

@flamefrost20: Ja to pod Warszawą mieszkam

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2018, 12:26

@Pikachu_fan_Subaru: opel Zafira to dobry?

Avatar Pikachu_fan_Subaru

10 marca 2018, 14:12

Jaki silnik?

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2018, 14:47

Avatar Pikachu_fan_Subaru

10 marca 2018, 14:48

Może być

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2018, 14:50

Avatar ares24

10 marca 2018, 14:00

Mam taki na osiedlu, tylko czerwony

Avatar Wardan

9 marca 2018, 22:11

A może chciał być karetką? Jak śmiesz narzucać mu marzenia?

Avatar Namelessx

Edytowano - 10 marca 2018, 01:11

@Wardan: Czy ty właśnie zasugerowałeś płeć?!

Avatar Wardan

10 marca 2018, 08:14

@Namelessx: nie, zrobił to twórca obrazka, używając sformułowania "maluch"

Avatar koberek

10 marca 2018, 00:00

Legenda nigdy nie umrze. Już teraz pojawiło się mnóstwo maluchów (fiat 126p) a za kilka lat zobaczymy

Avatar Snorciakkk

9 marca 2018, 18:47

Jeszcze kilka lat temu na większości parkingów były maluchy z pługami :v

Avatar ekskalibur

9 marca 2018, 18:24

ostatnio jak myślę nad komentarzem jaki dodać to przypomina mi się fragment piosenki który by opisał to co pragnę przekazać np teraz
🎶 "[...]bo warto mieć marzenia doczekać ich spełnienia"🎶

Avatar Jestem_Olimpia

9 marca 2018, 18:15

*zwykły komentarz, żeby obrazek nie został bez komentarzy*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy sami, a ściana między nami

Nie zadzieraj z bobrami

Lekko nie będzie

Ikony

Fajnie że odpowiedzieli

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka