Jakiś postęp jest, ale wciąż daleko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Nigdy na to nie wpadną
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Szybki jak błyskawica
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2018, 20:11
z czego to?
Odpisz
6 marca 2018, 22:22
@SkrzydlataHusaria: Ze Star Treka
Odpisz
6 marca 2018, 23:18
@SynMarsa: spasiba
Odpisz
27 maja 2018, 22:26
@SkrzydlataHusaria: niby taki patriota a po rusku gada
Odpisz
28 maja 2018, 11:43
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: wielu patriotów umiało po rusku, chociażby Piłsudski na pewno
Odpisz
7 marca 2018, 14:34
Polski rap jest wartościowy, jednak ma po 20 tysięcy wyświetleń proszę nie nazywajcie tych co mają po parę milionów raperami, bo większość z nich to jest pop xD
Odpisz
11 marca 2018, 18:19
@SamotnyMariusz: Ekhm Reto
Quebo, Paluch, Kękę mam wymieniać dalej?
Odpisz
11 marca 2018, 21:25
@infernape: ReTo nie nawija tylko o r*chaniu, to stereotyp więc pie**olisz. Quebo nie ma złych tekstów, tylko po prostu gimbaza się tym teraz jara. Paluch to masz rację. Kękę totalnie się nie zgodzę z Tobą.
Przesłuchaj sobie Sariusa czy Franko i zobacz tekst a nie, czy muzyka ci się podoba.
Odpisz
13 marca 2018, 17:52
@SamotnyMariusz: Co do ReTo:
Zzz - genialny tekst i beat
_EDIT - Zajebisty tekst o tym jak on żył
Co do Quebo to fanbase'u się nie wybiera
Kękę jest mega dobrym raperem, ma dobry mastering i beaty
potrafi gadać o życiu, przesłuchaj se ,,Smutek"
Odpisz
13 marca 2018, 20:02
@infernape: Co ty piszesz stary, przeczysz sam sobie
Odpisz
5 marca 2018, 15:02
Kiedyś w szkole mieliśmy spotkanie z jakimś tam rockowcem czy kimś co był gitarzystą i coś tam grał i mówił że palił, ćpał i że to jest bebe.
Jakiś chłopak miał to w dupie i siedział pod ścianą za ludźmi i sobie słuchał muzyki na słuchawkach i coś w telefonie robił. Tą muzykę było słychać przez słuchawki. I ten gość gitarzysta przestał się odzywać, wszyscy na hali ucichli i było słychać tą jego muzykę za słuchawek tylko. Po chwili wszyscy się na niego gapili co ogarnął dopiero po kilku sekundach.
XD
Wiem nbc
Odpisz
5 marca 2018, 15:15
@TheHunterMikiPL: co to była za muzyka?
Odpisz
5 marca 2018, 15:17
@Windows_10: Przez te słuchawki dość nieźle się roznosiła, ale była dość cicha, stłumiona i wgl.
A poza tym to było dawno.
Ale jakaś dynamiczna raczej, szybka. Może jakiś metal, czy coś? Ale nie wiem.
Odpisz
5 marca 2018, 15:25
@TheHunterMikiPL: Plot Twist
Usłyszał swoją piosenkę
Odpisz
5 marca 2018, 15:26
Raczej zdecydowanie nie.
Odpisz
6 marca 2018, 20:02
@TheHunterMikiPL: Że co? Ja byłem na tym spotkaniu, i nic nie słyszałem, pewnie byłem na 2 końcu sali.
Odpisz
6 marca 2018, 20:06
@dawidrpg: Ty to w ogóle jesteś ślepy i głuchy nieogar xD
Poza tym koło mnie siedziałeś o ile dobrze pamiętam xD
Odpisz
7 marca 2018, 05:54
@TheHunterMikiPL: a po prawej ja siedziałem cnie koledzy?
Odpisz
7 marca 2018, 09:44
@papkin1: Nie.
Odpisz
7 marca 2018, 18:09
@TheHunterMikiPL: nie bądź taki brutalny, ja szukam tylko przyjaciół
Odpisz
7 marca 2018, 14:42
Nie rozumiem co ludzie mają do polskiego rapu
Odpisz
6 marca 2018, 21:01
U mnie Sexmasterka na głośniku.
Przez calusieńki dzień.
Odpisz
6 marca 2018, 20:02
Dobra opowiem wam moją historię, właściwie przytrafiło mi się to niedawno. Byłem w autobusie i oczywiście chciało mi się pierdnąć więc pomyślałem, że muzyka w słuchawkach stłumi dźwięk bąka, więc tak zrobiłem. Po tym fakcie dopiero się przekonałem jakim jestem debilem, nawet nie popatrzyłem do tyłu żeby się nie skompromitować i wyszedłem z autobusu mimo, że miałem jeszcze 4 przystanki do celu.
Odpisz
5 marca 2018, 15:00
Kiedyś jak jechałam autobusem, to sebixy sluchały jakiegoś rapu na fulla, a kiedy ktoś im zwrócił uwagę, to jeden z nich pokazywał scyzoryk : |
Odpisz
5 marca 2018, 15:01
@KawaiiNekoCiaa: dlatego zawsze trzeba nosić ze sobą pistolet
Odpisz
5 marca 2018, 15:02
@KawaiiNekoCiaa: I co dalej?
Odpisz
5 marca 2018, 15:05
@TheHunterMikiPL: nie wiem, wyszłam jak był mój przystanek.
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2018, 15:10
@KawaiiNekoCiaa: Ja bym podkablował policji :V
Odpisz
5 marca 2018, 15:13
@DaKnight: A ja bym im naje**ł.
Odpisz
6 marca 2018, 19:06
@TheHunterMikiPL: ja bym im wytrącił ten scyzoryk badziongiem
Odpisz
6 marca 2018, 19:10
@lorax12: to gejowe
Odpisz
6 marca 2018, 19:23
@Mrs_Voider: dokładnie
wystraszą się i uciekną
Odpisz
6 marca 2018, 19:48
@KawaiiNekoCiaa: heh, a pokażesz takiemu bagnet to schowa scyzoryk i pójdzie na drugi koniec autobusu
Odpisz
6 marca 2018, 19:44
ja słucham polskiego rapu bez słuchawek...ale tak cicho że tylko ja to słyszę...jestem dzikusem? nikt tego nie słychy, tylko ja, i nikt nie wie o tym
Odpisz
6 marca 2018, 19:47
@Nemezis_: no, już o tym wiemy
Odpisz
6 marca 2018, 23:48
@avalon3440: ale nie mogę być dzikusem, skoro nikomu nie przeszkadzam
Odpisz
5 marca 2018, 14:58
zdejmij mu spodnie xd
Odpisz