Chciałabym mieć przyjaciela
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Cóż za brak szacunku
Mało znany szczegół
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niezniszczalne
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2020, 13:50
quirky
Odpisz
3 lipca 2019, 10:36
Odpisz
5 marca 2018, 17:48
Hej, ja też nie jestem wyjątkowy!
Odpisz
5 marca 2018, 17:49
@gulasz88:
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2018, 17:50
@gulasz88: Nie ma to jak nie być wyjątkowym~
Odpisz
5 marca 2018, 17:53
@sylveonka:
Odpisz
5 marca 2018, 17:57
@gulasz88: co robię nie tak?
Odpisz
5 marca 2018, 17:57
@Ptasznik: Instrukcję ci napisać jak tak zrobić?
Odpisz
5 marca 2018, 17:58
@vince_: nawet przed chwilą oglądałem Star Trek'a
Odpisz
5 marca 2018, 18:14
@gulasz88:
Odpisz
5 marca 2018, 18:20
@gulasz88: Umiem jeszcze tak.
Odpisz
5 marca 2018, 18:32
@xmrocznax: to fajnie
Odpisz
5 marca 2018, 18:34
@Ptasznik: ała przestań
Odpisz
5 marca 2018, 18:38
@KawaiiNekoCiaa: najlepsze jest to że to jest jakoś rodzinne i połowa rodziny tak umie / umiała
Odpisz
11 marca 2018, 12:19
@Ptasznik: Jak zrobiłeś zdjęcie?
Odpisz
11 marca 2018, 12:28
@gulasz88: Wstawić z twarzą, czy bez?
Odpisz
11 marca 2018, 12:42
z
Odpisz
11 marca 2018, 12:44
@gulasz88:
Odpisz
11 marca 2018, 13:09
@trampkowiczka: ustawiłem przedni aparat i odliczanie
Odpisz
11 marca 2018, 13:10
@gulasz88:
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2018, 13:56
@Ten_Leniacz_Netu24: Bitch plz, umie ktoś tak?
Odpisz
11 marca 2018, 14:16
@Tymek590: Ok... Wiem, brzydka jestem ;-;
Odpisz
11 marca 2018, 14:19
ruchable
Odpisz
11 marca 2018, 14:24
jesteś bardzo ładna
*moje zdjęcie dla porównania*
Odpisz
11 marca 2018, 14:26
@Tymek590: ruchable
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2018, 14:27
@Ptasznik: according to my iq of 9 billion you have homosexual
Odpisz
11 marca 2018, 14:34
@Tymek590: Ktoś Ciebie w ogóle widzi spod tego gąszczu?
Odpisz
11 marca 2018, 14:38
@Tymek590: MYŚLAŁEM ŻE JESTEŚ DZIEWCZYNĄ
Odpisz
11 marca 2018, 15:15
tak
bo podczas robienia tego zdjęcia jako chyba pierwszy raz w życiu moje włosy spotkały szczotkę do włosów kierowane moją dłonią
Odpisz
11 marca 2018, 15:16
@Ptasznik: ;-;
Odpisz
11 marca 2018, 15:35
@Tymek590: O CH**, MYŚLAŁEM ŻE TO PERUKA
Odpisz
11 marca 2018, 15:53
@MilokoS322: ;-; jak?
Odpisz
11 marca 2018, 17:13
@Tymek590: Na serio tak uważacie? ;o
Odpisz
11 marca 2018, 17:21
tak
naprawdę ładna jesteś :3
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2018, 17:24
@gulasz88: Ech, znowu obraca mi zdjęcia...
Odpisz
11 marca 2018, 17:24
@Tymek590: Dziękuję :3
Odpisz
11 marca 2018, 17:26
:3
Odpisz
11 marca 2018, 17:40
Tak
Odpisz
11 marca 2018, 18:00
Ogólnie nie widać całej twarzy ale tak
Odpisz
11 marca 2018, 19:00
@gulasz88: All in one... Nie wiem czy wyszło
Odpisz
11 marca 2018, 19:04
@Aqualu: nie tylko ty
Odpisz
11 marca 2018, 19:04
@Ptasznik: Heh ale zrób z całą resztą
Odpisz
11 marca 2018, 19:07
@Ptasznik: Też tak umiałam, ale teraz mi się paznokcie wrzynają.
Odpisz
11 marca 2018, 19:07
@Aqualu: sorry za ostrość ale robiłem to zdjęcie kolanami
Odpisz
11 marca 2018, 19:08
@Ptasznik: spk ^°^
Odpisz
11 marca 2018, 19:10
@Ptasznik: co ja robię ze swoim życiem ;-;
Odpisz
11 marca 2018, 19:14
@Aqualu:
Odpisz
11 marca 2018, 19:17
@Ptasznik: Przyjmuję wyzwanie ^^
Odpisz
11 marca 2018, 19:17
@Ptasznik: eh nie to...
Odpisz
11 marca 2018, 19:20
@Aqualu:
Odpisz
11 marca 2018, 19:22
@Aqualu:
Odpisz
11 marca 2018, 19:22
@Tymek590: konkurs robienia różnych rzeczy z palcami uważam za rozpoczęty ^^
Odpisz
11 marca 2018, 19:24
@Ptasznik:
Odpisz
11 marca 2018, 19:25
@Aqualu:
Odpisz
11 marca 2018, 19:25
@Ptasznik:
Odpisz
11 marca 2018, 19:28
@Aqualu:
Odpisz
11 marca 2018, 19:30
@Tymek590: Yyyyy.. wait a sec... co? °^°
Odpisz
11 marca 2018, 19:30
@Aqualu: nie wiem
Odpisz
11 marca 2018, 19:32
@Tymek590: Ogłaszam cię chwilowym mistrzem, bo kompletnie nie wiem jak to zrobiłeś... Gratki
Odpisz
11 marca 2018, 19:34
@Aqualu: dzięki
ale ja po prostu nie wiedziałem co zrobić więc trochę powyginałem palce ;-;
Odpisz
11 marca 2018, 19:38
@Tymek590: Hmm. to ja teraz zrobiłam coś takiego
Odpisz
12 marca 2018, 17:58
@gulasz88:
Odpisz
18 sierpnia 2018, 10:12
Odpisz
19 sierpnia 2018, 07:01
@Avcio01: No moje to gówno w porównaniu z innymi
Odpisz
29 sierpnia 2018, 20:32
Co tu się odpierdzieliło?
Odpisz
29 sierpnia 2018, 21:29
@Maryla05: Gimnastyka palców
Odpisz
29 sierpnia 2018, 22:45
@Avcio01: Reaktywujmy zawody!
Odpisz
29 sierpnia 2018, 22:49
@Maryla05: Nie
Odpisz
29 sierpnia 2018, 22:56
@Ptasznik: Ale dlaczego?
Odpisz
13 listopada 2018, 20:08
Wszystkie idą do fapfolderu.
Odpisz
18 sierpnia 2018, 19:35
Odpisz
11 marca 2018, 13:14
A lochy ? XD No ku*wa, zapytaj, co robią w wolnym czasie.
-no ja oglądam Warsaw Shore
-no ja słucham muzyki
-no ja sram psa jak sra
Kuuuurwaaaaa
Odpisz
11 marca 2018, 17:20
@FinlandMasterRace: nie no baby są ciekawe, prawie jak ludzie
Odpisz
11 marca 2018, 18:05
@Frutti56: dajcie słoik
Odpisz
11 marca 2018, 16:21
Do jakiej szkoły chodzisz?! W mojej tylko parę osób oglądało anime, większość uważała to za "hińskie bajki"
Odpisz
11 marca 2018, 15:19
Odpisz
11 marca 2018, 14:09
ja kiedyś uczyłem w 6 klasie większość chłopaków z mojej klasy robić znak spocka
Odpisz
11 marca 2018, 13:40
Aww... Toż to urocze.
Odpisz
11 marca 2018, 13:02
salut wolkański
prosto do mojego serca
Odpisz
11 marca 2018, 12:38
Kurde, nie jestem wyjątkowy, bo umiem zrobić tak palcami.
Odpisz
5 marca 2018, 17:39
"kocham pizze i uwielbiam seriale, jestem taka dziwna!"
Odpisz
5 marca 2018, 17:50
@KawaiiNekoCiaa: benedik kumbertacz💝💝💝
Odpisz
11 marca 2018, 12:15
@KawaiiNekoCiaa: Jak ja nie lubię takich ludzi, którzy uważają że przez lubienie trochę bardziej wartościowych rzeczy są dziwni albo wyjątkowi. Mają normalne zainteresowania
Odpisz
11 marca 2018, 12:12
Ustalmy sobie to raz, a dobrze: nie jesteście dziwni. Jesteście oryginalni i jedyni w swoim rodzaju. Dziwne jest tylko picie kawy z mlekiem i nielubienie hawajskiej.
Odpisz
11 marca 2018, 12:14
no to jestem dziwny
Odpisz
11 marca 2018, 13:37
@StrusPedziwiatr: Naprawdę nie wyczułeś sarkazmu?
Odpisz
11 marca 2018, 17:15
Zgubiłeś "/s", nie miej wszystkim za złe że nie załapali.
Odpisz
11 marca 2018, 12:11
Meh. Każdy umie tak zrobić ręką.
Odpisz
11 marca 2018, 12:05
Ja też nie mam przyjaciół
Odpisz
11 marca 2018, 12:11
@rozwalgo: No suhaj przykro mi
Odpisz