Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Co za przypadek
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2018, 12:59
Zwolnienie masz?
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2018, 20:19
ja tak miałam w czwartek tylko z nauczycielką i jak uciekałam przed nią to zahaczyłam o wieszak i sb blizne zrobiłam
pozdrawiam panią orzeszek
Odpisz
9 marca 2018, 13:07
@Majciak: Przekazałem pozdrowienia.
Odpisz
9 marca 2018, 13:15
@Majciak: i te czerwone kreski.
Odpisz
9 marca 2018, 15:02
@trinty: To właśnie te blizny.
Odpisz
9 marca 2018, 15:12
@baarts: Niee, chodzi mi po bokach te czerwone maziaje.
Odpisz
9 marca 2018, 15:16
@trinty: one są dla ozdoby, blizna wygląda wtedy bardziej hardkorowo
Odpisz
9 marca 2018, 19:29
@Majciak: Tak w ogóle to blizny po miesiącu już nie będzie. Miałem taką jak podczas zabawy długopisem go złamałem i sobie głupią rękę rozwaliłem.
Odpisz
9 marca 2018, 19:48
@Majciak: Maciajak teraz rozumiem tą hardkorowość, dzięks.
Odpisz
10 marca 2018, 08:07
@trinty: To krew.
Odpisz
9 marca 2018, 16:14
Jakbym to był ja to pełna wy**bka i do przodu
Odpisz
9 marca 2018, 15:30
flashback
Odpisz
5 marca 2018, 21:11
U nas się nie spie**olić ze szkoły no chyba że nie zmieniasz butów i nosisz kurtkę w plecaku (co ciekawe mój kolega tak robi). Chociaż w sumie to tylko zimą.
Odpisz
9 marca 2018, 14:01
Jakoś by się dało.
Odpisz
9 marca 2018, 14:05
@TheHunterMikiPL: Ale ucieknąć czy niezmieniać butów i brać kurtkę do plecaka
Odpisz
9 marca 2018, 14:15
Dałoby się uciec w inny sposób.
A niezmienianie butów izi.
A kurtki można nie brać nawet :v
Ja chodzę na krótki rękaw.
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2018, 20:28
U nas w szkole mają jakieś poje**ne przepisy że możesz wyjść ze szkoły nawet w środku lekcji wyglądając najbardziej podejrzanie jak możesz (jakiś czas temu kolega się upił i dosłownie wyturlał się przez drzwi), pod warunkiem że między 7:00 a 15:00 wyjdziesz przez szatnię, między 15:00 a 17:00 przez drzwi główne, a później już przez drzwi boczne. Wejść strzeże dwóch ochroniarzy i zastęp sprzątaczek, i mógłbyś się nawet napi**dalać na śmierć i życie na korytarzu bez żadnej reakcji, byle byś wyszedł przez odpowiednie drzwi bo naślą na ciebie wychowawcę, dyrektora i w ogóle wylecisz ze szkoły prosto do poprawczaka
Odpisz
9 marca 2018, 14:00
@Pietrzek: Ochroniarze w szkole?
Odpisz
9 marca 2018, 14:13
@TheHunterMikiPL: Mamy ochroniarzy w szkole. Nawet noszą takie kamizelki z napisem "ochrona" i krótkofalówki. W sumie nie wiem po co oni są, i tak prawie nic nie robią
Odpisz
9 marca 2018, 12:45
„Ch*j cie to obchodzi” tyle wystarczy u nas
Odpisz
9 marca 2018, 12:26
Jak dobrze jest chodzić do liceum, gdzie możesz wychodzić z terenu szkoły ile razy chcesz, byleby było to w czasie przerwy.
Odpisz
5 marca 2018, 21:14
No i w pi**u, i wylądował
Odpisz
5 marca 2018, 21:12
zbrodnia prawie doskonała
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2018, 20:59
Raz z kolegą który jest bardzo bardzo podobny do mnie (tylko że grubszy) zrobiliśmy sprzątaczce mindfucka bo najpierw mój kolega coś tam gadał do niej i "do widzenia" odczekałem kilka sekund, podchodzę i mówię dzień dobry !
a ona
'PRZECIEŻ PRZED CHWILĄ MNIE ŻEGNAŁEŚ"
Odpisz
5 marca 2018, 20:16
"Na papieroska prze panią"
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2018, 20:06
mi by nie otworzyli, chronią w szkole drzwi jak jakaś ochrona
Odpisz
5 marca 2018, 19:34
Mi tylko raz się nie udała planowana ucieczka, ale dlatego, że wuefistka mówiła, że jak jeszcze raz ucieknę z wuefu, to będę miał z niego poprawkę xd
Odpisz
5 marca 2018, 19:51
@TheHunterMikiPL: Ucieczka z wf powinna wyglądać tak, że nauczyciel i reszta klasy próbują cię złapać i jak uda ci się uciec, to masz zaliczone.
Odpisz
5 marca 2018, 19:38
NATURAL BORN KILLERS! c:
Odpisz