Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Totalnie
Dobrze czasem się oderwać
Ładne rzeczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2018, 15:32
TAK TO MY!
Odpisz
6 marca 2018, 17:12
NIE KU*WA JA
Odpisz
9 marca 2018, 12:12
@kamienny_pingwin: Śmiałem się z 5 minut :D
Odpisz
7 marca 2018, 15:42
,,Dr Jacek Tulimowski, lekarz onkolog, zwraca przede wszystkim uwagę na fakt, że nadmiar stresu, a więc i negatywnych emocji, jakie mogą pojawić się podczas słuchania muzyki Godlewskich, może przyczynić się do znacznego podupadnięcia na zdrowiu."
Odpisz
7 marca 2018, 12:34
xd Ta...Ktoś poda do tego linka bo chcę zobaczyć xD
Odpisz
7 marca 2018, 02:07
W: Przeczytałam ginekolog... Czas chyba spać . -.
Odpisz
6 marca 2018, 22:32
przynajmiej jest jakis powod
Odpisz
6 marca 2018, 22:02
Ktoś chyba nie zrozumiał.
Odpisz
6 marca 2018, 21:46
Dzień dobry, jestem panem onkologiem bardzo znanym i szanowanym i chciałbym powiedzieć, że tak, od teledysku sióstr Godlewskich można dostać raka. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
Odpisz
6 marca 2018, 21:08
rmfmaxxx,pl/news/Onkolog-komentuje-teledysk-siostr-Godlewskich-Czy-mozna-sie-od-niego-pochorowac,39614.html
zamienić przecinek na kropke
nie trzeba dziękować
Odpisz
6 marca 2018, 21:34
@Xerol: Pewna apka pozwala na przeskanowanie tekstu w zdjęciu i możliwości go skopiowania, także ja telefonach się da :p
Odpisz
6 marca 2018, 21:29
Kiedy ludzie nie rozumieją sarkazmu xd
Odpisz
7 marca 2018, 02:17
@gabigks19: to nie jest sarkazm... gdyby to był sarkazm to tak jakby ta osoba twierdziła iż ten teledysk jest dobry...
Odpisz
6 marca 2018, 21:11
A myślałem, że to ja biorę część rzeczy zbyt dosłownie xd
Odpisz
6 marca 2018, 15:27
Odpowiedź brzmi tak, jak mniemam
Odpisz
6 marca 2018, 21:08
@KawaiiNekoCiaa: i admin zmienił stronę
Odpisz
6 marca 2018, 17:25
nie oglądajcie tego, tylko im wyświetlenia nabijacie
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2018, 16:23
Mam takie szczęście do ludzi że gdyby rak był zaraźliwy już dawno leżałbym w grobie
Odpisz
6 marca 2018, 15:26
Ej tak offtopic, ale ma ktoś mema z papieżem i czerwoną kartką?
Odpisz
6 marca 2018, 15:27
@zyl15: nie
Odpisz