Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar cziker_z_maka

Edytowano - 27 października 2025, 11:01

Nadal czekamy, ale już blisko

Avatar kusal

12 marca 2018, 18:51

sprzeczność

Avatar mikoxin

12 marca 2018, 23:02

@kusal: Jak widzisz mamy tu nie tylko gta 6 ale też gta 4

Avatar hesa656

13 marca 2018, 12:40

@mikoxin: Ja tam widzę, że Vista jest nowszym systemem od 10

Avatar Ptasznik

Edytowano - 12 marca 2018, 18:36

Czym różni się Windows 8 od Windows 8.1?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Mr_Quicky

13 marca 2018, 09:46

@Ptasznik: Fostaje czerwone od ludzi, którzy gówno się znają na kompach skoro myślą że win 7 jezt lepszy...

Avatar AJEMAJ

13 marca 2018, 10:28

@CoolSceleton95: I tu się nie zgodzę. Właśnie przechodzę już 3 raz pierwszego Fallouta i jakoś nie mam z nim żadnych problemów, choć mam win10.

Avatar hesa656

13 marca 2018, 07:54

Ku*wa, nawet na XP jest... Tylko GTA VI na 64x będzie, więc na XP sobie nie pogracie :)

Avatar massesd

7 marca 2018, 18:02

ej można zagrać nawet na viście ?!

Avatar WojachPL

7 marca 2018, 18:03

@massesd: nawet na XP działa,widać rockstar dba o ludzi siedzących na przestarzałych systemach

Avatar Rozyv

7 marca 2018, 21:21

@WojachPL: właściwie tylko na XP działa...

Avatar mikoxin

12 marca 2018, 23:05

@Rozyv: A jeśli mam zainstalowaną kartkę papieru zamiast systemu? To oczywiści pytanie retoryczne. Tylko windows 11 demo.

Avatar pawelonxxx

12 marca 2018, 20:24

Ja mam gta IV na pegazusa i nie narzekam ja nie wiem...😜

Avatar Windows_10

Edytowano - 12 marca 2018, 20:26

@pawelonxxx: a ja mam portable gta (ale inne gta jest na gb color)

Avatar bananmlgdoge

12 marca 2018, 20:04

100% legit no scam

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2018, 18:02

Mam problemy z zaufaniem.

Avatar NoNieSmieszne

12 marca 2018, 19:52

ło ku*wa vista

Avatar MoNka455

12 marca 2018, 17:37

Pewnie zawirusowane i żeby pobrać trzeba podać numer telefonu

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2018, 18:59

@MoNka455: No shit Sherlock

Avatar Mr_Quicky

12 marca 2018, 18:47

Gta 6 na windows'a xp i viste, no fake 100% seems legit

Avatar BonnieThePirate

8 marca 2018, 07:53

Poproszę linka

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar BonnieThePirate

8 marca 2018, 17:09

@Vlodziu: Widać że nie grałeś nigdy ;-; Ja nie grałem a wiem

Avatar Xenomorph12

12 marca 2018, 17:22

Avatar MrAnvil935

12 marca 2018, 11:02

Jak by co - tak wyglądał oryginał przed poprawkami administracji.

Avatar brainiac

12 marca 2018, 10:30

Nawet chodzi na XP, duży postęp w stosunku do poprzednich części :V

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2018, 18:00

[NO SCAM]

Avatar marian66626

7 marca 2018, 18:01

100% LEGIT

Avatar FanNinjaKiwi222

7 marca 2018, 20:26

@marian66626: 2018 DOWLOAD

Avatar didujakaskemm

7 marca 2018, 18:32

Jak to IV

Avatar kamykPL

7 marca 2018, 19:57

@didujakaskemm: F A I L

Avatar MrAnvil935

Edytowano - 7 marca 2018, 20:02

@kamykPL: Najzabawniejsze jest to że to czysty screen. Jak ktoś chętny sprawdzić to wystarczy wpisać "gta 6 download' - pierwszy link. (choć profilaktycznie nie polecam odwiedzać tej strony)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar MrAnvil935
Dodane przez: MrAnvil935

Nieuczciwa ocena

Co za przypadek

Najbardziej realistyczny spośród modów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka