Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Równi i równiejsi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To by wystarczyło
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2020, 22:07
Mieszkam blisko Ostrowa
Odpisz
8 marca 2018, 20:45
W którym Ostrowie?
Odpisz
8 marca 2018, 20:49
@Pitrekkk: Wielkopolskim
Odpisz
8 marca 2018, 20:49
Jak ja tam mieszkam. Przy jakiej ulicy masz te arcydzieło?
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2018, 20:50
@Pitrekkk: Przy kinie komeda.Kino jest przy urzędzie miasta.
Odpisz
8 marca 2018, 20:51
Zaraz tam idę.
Odpisz
8 marca 2018, 20:52
@Pitrekkk: Toć ciemno
Odpisz
8 marca 2018, 20:54
@TheHunterMikiPL: Dzie tam.
Odpisz
8 marca 2018, 20:55
@Pitrekkk: No pan Buczek wyłączył już słoneczko :c
Odpisz
8 marca 2018, 20:56
@TheHunterMikiPL: Zara go klepię.
Odpisz
11 marca 2018, 21:26
@Pitrekkk: I jak znalazłeś to jabłuszko? xD
Odpisz
11 marca 2018, 21:28
xDDD
Odpisz
12 marca 2018, 01:44
@Pitrekkk: .
Odpisz
12 marca 2018, 07:06
Jeszcze nie.
Odpisz
12 marca 2018, 07:22
@Pitrekkk: I proszę się nie śmiać z tak poważnej sprawy.
Odpisz
12 marca 2018, 10:40
@Pitrekkk: Mieszkam w Kaliszu ale jadę często do babci w Osw. Jak będę to też poszukam
Odpisz
12 marca 2018, 11:59
@Pitrekkk: masz już?
Odpisz
12 marca 2018, 13:02
@Pitrekkk: ukradnij to i przynieś do domu
Odpisz
12 marca 2018, 16:26
@Pitrekkk: czekam od rana i nadal nie ma sprawozdzania
ja nie mogę co za leń
Odpisz
12 marca 2018, 16:37
@wilsonXcuddyXhouse: ee eee! gdzie od razu leń?! lekki nygus jak już
Odpisz
12 marca 2018, 17:11
@wilsonXcuddyXhouse: Nie chcę mi się tego szukać.
Odpisz
12 marca 2018, 18:17
@Pitrekkk: jeblem ku*wa
Odpisz
12 marca 2018, 19:54
@DHF1232: Jednak leń.
Odpisz
12 marca 2018, 20:23
Na niemca się trzeba uczyć.
Odpisz
12 marca 2018, 21:05
@BabkaZmarihuano: Ty wiesz jakie to ciężkie ? (Albo przymocowane do ziemi xd)
Odpisz
12 marca 2018, 15:59
Wtf
Odpisz
12 marca 2018, 10:57
moje miasto takie piękne
Odpisz
11 marca 2018, 21:41
Głowa przypomina engineera z tf2
Odpisz
11 marca 2018, 21:54
@Demon_123: wenedadispencarajthir.
SPAHSAPINMAHSENTRAH
Odpisz
11 marca 2018, 22:46
sees
Odpisz
11 marca 2018, 23:10
@Demon_123: MeeM
Odpisz
12 marca 2018, 00:29
sees
Odpisz
8 marca 2018, 20:44
Nie wiem czemu, ale wygląda mi to na dziwną wizję jakiegoś artysty, że to jest robak z ludzką twarzą wychodzący z jabłka
Odpisz
11 marca 2018, 22:12
@KawaiiNekoCiaa: No może lepiej było to zaakceptować bo jak jednego artystę odrzucili to zrobił 2 wojnę światową xD
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2018, 20:48
Przy Paryzu to nic.
Odpisz
11 marca 2018, 21:04
@um_ok: zielone pionki w szachach bo białe są rasistowskie
Odpisz
11 marca 2018, 21:40
@Windows_10: Toż to korek a***** dla Kim Kardashian jest...
Odpisz
9 marca 2018, 00:42
Kiedy cały hajs poszedł na budowę galerii i obwodnicy, ale musisz jeszcze przyciągnąć czymś turystów
Odpisz
8 marca 2018, 20:55
Witam w Rosji!
Odpisz
8 marca 2018, 20:46
Wygląda jak Klainer z Half-Life 2
Odpisz
8 marca 2018, 20:44
arcydzieło!
Odpisz
8 marca 2018, 20:44
co to
Odpisz