Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar koberek

12 marca 2018, 09:18

Ja słucham "zimny dom" Totentannz

Avatar hesa656

11 marca 2018, 20:35

Kocham smutne EDM I Melbourne Bounce

Avatar Kasiuula

11 marca 2018, 17:19

Kiedy koncert twojego ulubionego zespołu będzie daleko od twojego domu więc słuchasz ich muzyki żeby być jeszcze bardziej smutna ;_;

Avatar rozwalgo

11 marca 2018, 15:54

Albo kiedy się boisz i słuchasz strasznej muzyki, żeby jeszcze bardziej się bać

Avatar lorax12

9 marca 2018, 05:40

Mi smutna muzyka poprawia nastrój... nie wiem czemu

Avatar KawaiiNekoCiaa

9 marca 2018, 10:53

@lorax12: ogólnie kiedy jesteśmy smutni, to nie chcemy słuchać wesołej muzyki, bo po prostu się to nam nie zgadza w głowie. Dlatego słuchamy smutniejszych utworów. Nie wiem jednak czemu poprawiają ci one nastrój. Może tekst piosenki sprawia, że czujesz się lepiej?

Avatar lorax12

9 marca 2018, 15:08

Avatar CzarnyGoniec

11 marca 2018, 15:25

@lorax12: Smutna muzyka ogólnie poprawia nastrój jeśli ktoś czuje się smutny. To fakt empiryczny potwierdzony przez badania naukowe.

Trudniej wyjaśnić dlaczego tak się dzieje - najpewniej dlatego, że utożsamiamy się bardziej z piosenką z którą "dzielimy" smutki, albo też - udowadniamy sobie, że inni też mają problemy. Albo z jeszcze innego powodu

Avatar
RhobarIII

11 marca 2018, 15:51

@CzarnyGoniec: Ogólnie z tego co wiem to naukowcy na zły nastrój proponują playlistę zaczynającą się smutnymi piosenkami, ale stopniowo coraz bardziej inspirującymi, motywującymi, podnoszącymi na duchu, aby potem znów przejść na piosenki smutne i lekko smętne.

Avatar Polandball966

11 marca 2018, 15:43

Tru

Avatar XStuntManiac1

9 marca 2018, 07:09

Cały ja...

Avatar Nerdeonth

Edytowano - 9 marca 2018, 01:08

*Kiedy Twój penis stanie w Twych portkach kiedy stoisz na środku autobusu podczas drogi do szkoły a wokół pełno gapiów*

Avatar MR_Lizard

9 marca 2018, 01:14

@Nerdeonth: *a penis jest blisko jakiegoś dziecka*

Avatar TenLucznik

9 marca 2018, 01:19

@MR_Lizard: *które stoi obok swojej babci*

Avatar MR_Lizard

9 marca 2018, 01:22

@TenLucznik: *Zbyt blisko, houston mamy problem*

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

Edytowano - 9 marca 2018, 05:40

@MR_Lizard: *Więc chowasz penisa w dziecku

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2018, 06:48

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Problem -> rozwiązanie, bardzo skutecznie, chociaż ja jednak preferowałbym spodnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Niegrzeczny Oskarek

Przerwa na herbatkę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka