Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fergus
No to posłuchane
Niegrzeczny Oskarek
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia, 19:28
Pójdzie, tylko podnieś maksymalne użycie RAM do co najmniej 16 GB
Odpisz
27 kwietnia 2023, 14:36
Patrząc po ilości prześwitu między kartami to pożyją jakieś 3 miesiące.
Odpisz
3 maja 2018, 23:04
Spróbuj a zabije.
Odpisz
20 sierpnia 2018, 14:46
@Atolu: trohe lahowal ale jlepa była ok
Odpisz
17 marca 2018, 13:16
U N L I M I T E D P A Ł E R
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2018, 22:03
1. Wbrew powszechnej tu opinii to nie koparka, a serwer renderujący wideo, obsługujący kilku użytkowników po LAN.
Z tego co mi się kojarzy tam były same gtx 1080 kilkaset GB Ramu i 2 proce Intel Xeon. Wbrew pozorom w grach taki serw jest mało wydajny, Xeony i płyty serwerowe się do grania nie nadają, ale i tak Wiesiek 3 na ultra w 4k spokojnie pójdzie.
2. Gościu co to złożył ma kanał na Yt z resztą jeden z największych komputerowych kanałów - LinusTechTips. (tapety na ścianie się nie da pomylić XD)
@Monster_: to obudowa serwerowa przed kartami są super wydajne wiatraki pompujące powietrze z przodu do tyłu obudowy
Odpisz
14 marca 2018, 21:54
ja mam 1tb i gram na 20modach xd
Odpisz
2 września 2018, 23:51
@Placekk012: 1tb czego?
Odpisz
6 marca 2019, 15:46
@Fifel123: ssd pewnie
no powiem ze duzo /s
Odpisz
14 marca 2018, 18:19
myślę, że jeszcze jakieś 16GB ramu i można grać na modach
Odpisz
14 marca 2018, 16:16
But does it run DOOM?
Odpisz
14 marca 2018, 17:46
@CuteTorchic: Does it run DOOD?
Odpisz
9 marca 2018, 18:18
Diaxów na tym nie wykopiesz, ale bitcoiny już tak
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2018, 16:36
@Pietrzek: >Kopanie bitcoinów na gpu
>zwrot inwestycji
wybierz jedno
Odpisz
14 marca 2018, 16:59
@FlorencjaBall: popieram
Odpisz
14 marca 2018, 16:44
Nie
Odpisz
14 marca 2018, 16:25
Marzę o takim komputerze
Odpisz
14 marca 2018, 16:26
@Yukiterku: twoje marzenie to płyta główna i w ch*j kart graficznych?
Odpisz
14 marca 2018, 17:46
@theCPCK: Można sprzedać większość kart i kupić resztę komputera za tę kasę.
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2018, 18:19
@BOSS111: ale on napisał że chce dokładnie taki
Odpisz
14 marca 2018, 20:37
@theCPCK: No i? Głupio napisał.
Odpisz
14 marca 2018, 16:16
na tym nawet biosa nie odpalisz
Odpisz
9 marca 2018, 17:03
nawet saper będzie ci się zacinał na takim złomie
Odpisz
9 marca 2018, 18:18
nawet w painta nie pobawi sie
Odpisz
14 marca 2018, 15:06
@Polalak: A Pulpit, to już w ogóle. Nawet menu główne crashuje
Odpisz
14 marca 2018, 16:07
@SCP_999: Nie wiem czy Windows 95 na tym rzęchu odpali
Odpisz
14 marca 2018, 15:11
Nie za ciasno te karty?
Powinien być chyba lepszy przepływ powietrza...
Odpisz
10 marca 2018, 13:25
w ogóle gdyby tak podłączyć taką koparkę do komputera to cała moc obliczeniowa tych wszystkich kart graficznych pozwoli grać w lepsze gry?
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2018, 14:24
@BonnieThePirate: tak tylko byś miał saune w pokoju
Odpisz
10 marca 2018, 17:41
@TheOfficialForeus: To otworzę okno
Odpisz
10 marca 2018, 18:57
@BonnieThePirate: i tak już wypaliłoby dom
Odpisz
10 marca 2018, 21:18
@TheOfficialForeus: Oj tam
Odpisz