Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

28 stycznia, 19:28

Pójdzie, tylko podnieś maksymalne użycie RAM do co najmniej 16 GB

Avatar LobodPL

27 kwietnia 2023, 14:36

Patrząc po ilości prześwitu między kartami to pożyją jakieś 3 miesiące.

Avatar Atolu

3 maja 2018, 23:04

Spróbuj a zabije.

Avatar FanModziaczka2017

20 sierpnia 2018, 14:46

@Atolu: trohe lahowal ale jlepa była ok

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2018, 13:16

U N L I M I T E D P A Ł E R

Avatar Rzepaq

Edytowano - 14 marca 2018, 22:03

1. Wbrew powszechnej tu opinii to nie koparka, a serwer renderujący wideo, obsługujący kilku użytkowników po LAN.
Z tego co mi się kojarzy tam były same gtx 1080 kilkaset GB Ramu i 2 proce Intel Xeon. Wbrew pozorom w grach taki serw jest mało wydajny, Xeony i płyty serwerowe się do grania nie nadają, ale i tak Wiesiek 3 na ultra w 4k spokojnie pójdzie.
2. Gościu co to złożył ma kanał na Yt z resztą jeden z największych komputerowych kanałów - LinusTechTips. (tapety na ścianie się nie da pomylić XD)

@Monster_: to obudowa serwerowa przed kartami są super wydajne wiatraki pompujące powietrze z przodu do tyłu obudowy

Avatar Placekk012

14 marca 2018, 21:54

ja mam 1tb i gram na 20modach xd

Avatar Fifel123

2 września 2018, 23:51

@Placekk012: 1tb czego?

Avatar Desuv

6 marca 2019, 15:46

@Fifel123: ssd pewnie
no powiem ze duzo /s

Avatar megadeth116

14 marca 2018, 18:19

myślę, że jeszcze jakieś 16GB ramu i można grać na modach

Avatar CuteTorchic

14 marca 2018, 16:16

But does it run DOOM?

Avatar BOSS111

14 marca 2018, 17:46

@CuteTorchic: Does it run DOOD?

Avatar Pietrzek

9 marca 2018, 18:18

Diaxów na tym nie wykopiesz, ale bitcoiny już tak

Avatar FlorencjaBall

Edytowano - 14 marca 2018, 16:36

@Pietrzek: >Kopanie bitcoinów na gpu
>zwrot inwestycji
wybierz jedno

Avatar baarts

14 marca 2018, 16:59

@FlorencjaBall: popieram

Avatar michaolekYT

14 marca 2018, 16:44

Nie

Avatar Yukiterku

14 marca 2018, 16:25

Marzę o takim komputerze

Avatar theCPCK

14 marca 2018, 16:26

@Yukiterku: twoje marzenie to płyta główna i w ch*j kart graficznych?

Avatar BOSS111

14 marca 2018, 17:46

@theCPCK: Można sprzedać większość kart i kupić resztę komputera za tę kasę.

Avatar theCPCK

Edytowano - 14 marca 2018, 18:19

@BOSS111: ale on napisał że chce dokładnie taki

Avatar BOSS111

14 marca 2018, 20:37

@theCPCK: No i? Głupio napisał.

Avatar pawelonxxx

14 marca 2018, 16:16

na tym nawet biosa nie odpalisz

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2018, 17:03

nawet saper będzie ci się zacinał na takim złomie

Avatar Polalak

9 marca 2018, 18:18

nawet w painta nie pobawi sie

Avatar SCP_999

14 marca 2018, 15:06

@Polalak: A Pulpit, to już w ogóle. Nawet menu główne crashuje

Avatar Wilqu11

14 marca 2018, 16:07

@SCP_999: Nie wiem czy Windows 95 na tym rzęchu odpali

Avatar Monster_

14 marca 2018, 15:11

Nie za ciasno te karty?
Powinien być chyba lepszy przepływ powietrza...

Avatar BonnieThePirate

10 marca 2018, 13:25

w ogóle gdyby tak podłączyć taką koparkę do komputera to cała moc obliczeniowa tych wszystkich kart graficznych pozwoli grać w lepsze gry?

Avatar TheOfficialForeus

Edytowano - 10 marca 2018, 14:24

@BonnieThePirate: tak tylko byś miał saune w pokoju

Avatar BonnieThePirate

10 marca 2018, 17:41

@TheOfficialForeus: To otworzę okno

Avatar TheOfficialForeus

10 marca 2018, 18:57

@BonnieThePirate: i tak już wypaliłoby dom

Avatar BonnieThePirate

10 marca 2018, 21:18

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Fergus

No to posłuchane

Niegrzeczny Oskarek

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka