Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2018, 10:00
Do mnie matka zawsze mówi żebym kurtkę i czapkę zakładał
Odpisz
15 marca 2018, 11:13
@ruzwelt1: A do mnie nie, bo myślę za siebie.
Odpisz
15 marca 2018, 06:59
Co ty pie**olisz, ani razu w tym roku ani poprzednim nie zapiąłem kurtki ani czapki nie założyłem
Odpisz
15 marca 2018, 07:51
@Szymon2410: Aleś Ty męski.
Odpisz
15 marca 2018, 08:34
@Szymon2410: Nasz prawdziwy mężczyzna ;)
Odpisz
15 marca 2018, 09:08
Sebix*
Odpisz
15 marca 2018, 09:11
Taki to śmierci się nie boi.
Odpisz
15 marca 2018, 09:14
@crimzon: I mamy gdy krzyczy "Synku błagam, zapnij kurtkę!"
Odpisz
15 marca 2018, 09:51
Co za buntownik
Odpisz
15 marca 2018, 10:45
@kamykPL: Ale on dorosły!
Odpisz
15 marca 2018, 13:47
@crimzon: Jeszcze jak
Odpisz
15 marca 2018, 14:31
@Szymon2410: prawdziwy Polak
Odpisz
15 marca 2018, 09:05
Lubelacy jutro śnieg.
Odpisz
15 marca 2018, 09:04
Odpisz
15 marca 2018, 07:27
Co to za film?
Odpisz
15 marca 2018, 16:05
Captain America: First Avenger
Odpisz
15 marca 2018, 07:22
12°C normalnie Antarktyda
Odpisz
10 marca 2018, 16:17
Kek, ja nawet w tym roku ani razu czapki nie założyłem :v
Odpisz
11 marca 2018, 09:18
pjona, ja się też ani razu nie zapięłam
Odpisz
11 marca 2018, 17:42
@Windows_10: Trudno aby dziewczyna kogokolwiek zapieła :v
Odpisz
11 marca 2018, 18:02
"się"
Odpisz
11 marca 2018, 19:47
@Windows_10: No siebie to tym bardziej
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2018, 14:36
Też jestem bez czapki
Kiedy umrę?
Odpisz
10 marca 2018, 14:38
@Szortek: za max 3 dni. radzę zamawiać trumnę.
Odpisz
10 marca 2018, 14:38
@Szortek: 40 lutego
Odpisz
10 marca 2018, 14:40
@Szortek: oby jak najszybciej, potrzebuję trochę ludzkiej skóry aby skończyć szyć mój seksiacki strój
Odpisz
10 marca 2018, 14:41
@Gotard_czarodziej: To lepiej ją teraz założę...
Odpisz
10 marca 2018, 14:44
@SongMan: XD
aż mi przypomniałeś
jak kilka dni temu facet na WOSie powiedział że konstytucja marcowa była 35 kwietnia xD
Odpisz
10 marca 2018, 14:45
@Krzyniu: XD
A którego była?
Odpisz
10 marca 2018, 14:46
@TheHunterMikiPL: 35 kwietnia
Odpisz
10 marca 2018, 14:51
U Mateczki miesiąc ma 40 dni
Odpisz
10 marca 2018, 14:44
Ja też chodzę bez czapki.
I bez kurtki.
I bluzy.
Przez całą zimę.
No dobra, bluzę czasami zakładałem.
Odpisz
10 marca 2018, 18:43
@TheHunterMikiPL: Bez wychodzenia z domu to każdy potrafi.
Odpisz
10 marca 2018, 18:50
@Mijak: Ale ja wychodzę z domu.
Odpisz