Order "Za pijaństwo" Piotra I
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dwa oblicza
Niegrzeczny Oskarek
Cóż za brak szacunku
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2018, 22:45
Teraz pewnie sprzedali by na złom i pili dalej za tą kasę.
Odpisz
17 marca 2018, 21:14
Walka z alkoholizmem w Rosji to syzyfowa praca.
Odpisz
17 marca 2018, 14:29
Na początku jak czytałem ten tekst, to myślałem, że to tenże władca miał problemy z alkoholem.
Odpisz
17 marca 2018, 16:49
@XStuntManiac1: ja też
Odpisz
17 marca 2018, 16:15
O żesz ty zasrany...a więc to tak !?!
Odpisz
17 marca 2018, 12:39
I tak się powinno robić.
Odpisz
10 marca 2018, 14:53
Czy tam u góry jest liczba π czy to jakaś litera cyrylicy?
Odpisz
10 marca 2018, 14:55
@EmielRegis: tak, 3,14592...
Odpisz
10 marca 2018, 15:01
@EmielRegis: Litera.
Odpisz
17 marca 2018, 11:05
@EmielRegis: Ta litera to po prostu П, co jest odpowiednikiem naszego "P". Rzecz jasna jest to inicjał cara Piotra. Ale skojarzenia z pi nie są bezpodstawne, po wiele liter cyrylicy wzięło się z alfabetu greckiego, a litera П wzięła się od greckiej litery Π (pi).
Odpisz
17 marca 2018, 11:20
@EmielRegis: No bo wiesz
To jest orfer za PI-jaństwo
Odpisz
17 marca 2018, 11:45
@Tymek590: nie jestem pewien ale chyba 3,14159265..., między 4, a 5 jest jeszcze 1
Odpisz
17 marca 2018, 11:47
@dawidkowalski01: To się zgadza.
Odpisz
17 marca 2018, 11:53
@dawidkowalski01: tak T.T
Odpisz
17 marca 2018, 11:34
Wygląda jak tort
Odpisz
17 marca 2018, 10:18
to powinno wrócić
Odpisz
17 marca 2018, 11:21
@jasnib: tylko by się na tym zdobyło więcej hajsu na chlanie
Królu złoty, kierowniku toć to nie pomoże
Odpisz
10 marca 2018, 18:11
W Polsce, poszedłby z tym na złom i schlał się za hajs z metalu.
Odpisz
10 marca 2018, 18:42
@flamefrost20: Pomyślałem o tym samym.
Odpisz
17 marca 2018, 10:18
@flamefrost20: Jak to Lady Pank śpiewał: "Zęby myj, zbieraj złom"
Odpisz
17 marca 2018, 10:04
Waga to przyrząd do mierzenia masy.
Odpisz
17 marca 2018, 10:06
@Krzyniu:
waga
1. «przyrząd do pomiaru ciężaru ciał; też: ważenie takim przyrządem»
2. «ciężar czegoś, mierzony takim przyrządem»
Odpisz
17 marca 2018, 10:09
@damian2500: FIZYKA. NIE. UZNAJE. CZEGOŚ. TAKIEGO.
Odpisz
17 marca 2018, 10:11
@Krzyniu: Ale słownik języka polskiego już tak.
Odpisz
17 marca 2018, 10:14
@damian2500: Ch*ja tam nie słownik.
Wychodzę
I ja nie wiem kiedy wrócę
Odpisz
17 marca 2018, 10:28
@Krzyniu: fizyka nie uznaję też słowa "praca" kiedy nic nie jest przemieszczone
Odpisz
17 marca 2018, 10:32
No bo to nie jest praca wtedy.
Odpisz
17 marca 2018, 10:47
@Krzyniu: Krzyniu, Herezje prawisz
Odpisz
17 marca 2018, 11:23
@Krzyniu: Odróżnienie działań fizycznych od normalnego życia u Ciebie kuleje
Odpisz
17 marca 2018, 11:23
@Krzyniu: praca w słowniku i praca w fizyce to dwie różne rzeczy, tak samo jak waga
Odpisz
17 marca 2018, 12:20
@Krzyniu: fizyka nie uznaje stwierdzenia "ciężka praca"
Odpisz
17 marca 2018, 12:54
@Krzyniu: Zbłądziłeś.
Odpisz
17 marca 2018, 12:58
@Archeologwinternetach: Ku*wa
wszyscy się mylicie
żaden z was nie ma racji
Odpisz
17 marca 2018, 13:01
@Krzyniu: Już dobrze, nie ma się czego bać.
Odpisz
17 marca 2018, 13:07
@Archeologwinternetach: Ale w sumie ciekawa obserwacja
Kiedy kiedyś zwróciłem uwagę na ten błąd, ludzie mówili "ano faktycznie, masa, masa, dobrze". Teraz sobie jestem zmieszany z gównem. Jeja zmienną jest.
Odpisz
17 marca 2018, 13:15
@Krzyniu: Ćśśś. (Tytuł poskramiacza bestii będzie mój)
Odpisz
17 marca 2018, 13:30
@Archeologwinternetach: REEEE
Odpisz
7 kwietnia 2019, 09:39
@Krzyniu: ale spokojnie...
Odpisz