Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie są aż takie pyszne
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2018, 17:57
Bo wiedzą,ile w niego wysiłku włożyli-sorry rodzice:taka jest prawda.
Odpisz
16 marca 2018, 22:18
No widzisz, da się. Ja kocham nawet ludzi o których istnieniu nie wiem.
Odpisz
16 marca 2018, 22:25
@darcus: mnie kochasz?
Odpisz
16 marca 2018, 22:39
Tak ^^
Odpisz
16 marca 2018, 22:41
@darcus: a mnie?
Odpisz
16 marca 2018, 22:47
@darcus: ktoś mnie kocha!!!
nie jestem przegrywe
Odpisz
16 marca 2018, 22:55
@rafal603: Ciebie też.
Odpisz
17 marca 2018, 09:56
@darcus: nie kłam
nie ufam kłamcom
Odpisz
17 marca 2018, 14:03
@wilsonXcuddyXhouse: a mnie?
Odpisz
16 marca 2018, 21:13
xdddd
Odpisz
16 marca 2018, 21:17
@BUCxD: xd
Odpisz
16 marca 2018, 21:34
@BUCxD: Dx
Odpisz
19 stycznia 2019, 12:21
@HAPPYCAT212104: Xd
Odpisz
24 stycznia 2019, 16:01
@oceanaus: iks de
Odpisz
11 marca 2018, 09:33
Jak można kochać coś co wylazło z Ciebie?
Odpisz
11 marca 2018, 09:34
@Henzej: i z myślą, że to coś musisz utrzymywać za własne pieniądze przez okrągłe 18 lat?
Odpisz
11 marca 2018, 09:36
@Henzej: i pomyśleć że może być przegrywem nic niepotrafiącym
Odpisz
11 marca 2018, 09:43
@Henzej: ku*wa, alien
Odpisz
11 marca 2018, 10:01
Też zadaje sobie to pytanie i cieszę się, że moi rodzice go sobie nie zadawali
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2018, 10:11
@Majciak: Gorzej jest w Niemczech, tam do 24 albo 25 roku bodajże, musisz utrzymywać dziecko.
Odpisz
11 marca 2018, 10:13
@AdamPLz: To już wiem czemu moja siostra znowu chce się przeprowadzić do Polski
Odpisz
11 marca 2018, 10:15
@AdamPLz: Jeżeli nie będzie piwnicznym przegrywem i pójdzie na studia to do 25 roku życia
Odpisz
16 marca 2018, 21:04
@Majciak: Kara za nadanie życia bez obustronnej zgody :v
Odpisz
11 marca 2018, 11:32
Chyba byo
Odpisz
11 marca 2018, 11:20
miłość od pierwszego wejrzenia '='
Odpisz
11 marca 2018, 09:36
Jak można kochać kogokolwiek? /s
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2018, 21:36
@SongMan: co to jest to "/s"? sorry że nie ogarniam
Odpisz
16 marca 2018, 21:41
@HAPPYCAT212104: podobno sarkazm
Odpisz
16 marca 2018, 21:53
@SongMan: taka troche Kappa
Odpisz
16 marca 2018, 22:03
@HAPPYCAT212104: Na przyszłość będę wiedział
Odpisz