Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lawomir234

20 listopada 2018, 15:48

Janusz przecież nie chce przepłacać

Avatar bylejakbylegdzie

11 marca 2018, 17:38

przecież czechy mają tanio, pamiętam jak się przewoziło piwo przez granicę bo tanio było tylko na granicy sprawdzali czy nie przekraczam limitu na głowę i musiałem dobrze te piwo ukrywać

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2018, 10:16

@bylejakbylegdzie: Większość produktów w Czechach jest droższa niż w Polsce, a akurat piwo jest tym jednym z nielicznych wyjątków

Avatar venomman

15 marca 2018, 13:20

@bylejakbylegdzie: Ty jeszcze żyjesz ._.

Avatar Lizbett570

Edytowano - 11 marca 2018, 19:27

Ja czasami jeżdżę do Czech po bułki bo w sklepie który jest zaraz za granicą (ten sklep jest dosłownie ok. 100 metrów od tabliczki) mają zajebiste bułki a w sumie 40 minut to nie taka długa droga

Avatar theCPCK

15 marca 2018, 10:18

@Lizbett570: czyli przemycasz żywność z czech

Avatar lorax12

Edytowano - 15 marca 2018, 10:28

@theCPCK: W brzuchu

Avatar Lizbett570

15 marca 2018, 12:08

@theCPCK: Jeżeli maść z marychą to żywność to tak

Avatar tadeusz999

15 marca 2018, 12:00

Ta, weź jedź do Czech po masło mieszkając obok Morza Bałtyckiego.

Avatar kowalski12

15 marca 2018, 11:36

to niemożliwe, prawdziwy Janusz nigdy nie zapłaciłby więcej, niż coś jest warte tu

Avatar sianczan_potasianu

15 marca 2018, 11:09

Przynajmniej piwo dobre

Avatar jasnib

15 marca 2018, 10:53

nie rozumiem czemu ludzie robią z tego taki wielki problem

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2018, 10:43

ja ani razu nie byłem za granicą xd

Avatar TheMJawesome

15 marca 2018, 10:40

Spokojnie, za parę lat wybory, jak PiS nie wygra to może znowu wróci

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar mr_drewniak

7 kwietnia 2018, 23:24

@TheMJawesome: BOŻU... ZIOMEK PALEC MI SIĘ ZSUNĄŁ

Avatar TheMJawesome

7 kwietnia 2018, 23:32

@mr_drewniak: to się nie dziw że myślę że mówisz to do mnie

Avatar
Grzesieku

11 marca 2018, 21:21

na dworcach jest otwarte

Avatar ToFFeXPL

11 marca 2018, 17:12

Przecież w Czechach tanio jest.

Avatar SongMan

Edytowano - 11 marca 2018, 17:59

@ToFFeXPL: mój brat był w Czechach i mówił co innego

Avatar
iqhawe

11 marca 2018, 19:28

@ToFFeXPL: 1l sprita 10zł

Avatar natada

11 marca 2018, 19:37

@ToFFeXPL: Zależy co

Avatar ToFFeXPL

Edytowano - 11 marca 2018, 21:13

@SongMan: Mój brat był i piwo za złotówkę sprzedawali, ale pewnie jest tak jak mówi natada.

Avatar flamefrost20

11 marca 2018, 18:58

W Nachodzie (za Kudową-Zdrój) ceny są porównywalne do polskich, osobiście nie narzekam. Zawsze, jak tam jestem, wracam z siatką czeskich serów, ketchupów i czekolad.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

11 marca 2018, 18:10

Całe szczęście nasi politycy myślą też o innych i wspierają zagraniczną gospodarkę :v

Avatar DaKnight

11 marca 2018, 17:07

Gdybym mieszkał bliżej granicy też byłbym tak robił

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar rozwalgo

11 marca 2018, 18:06

@DaKnight: A teraz bliżej mi do Rosji niż do Niemiec :I

Avatar DaKnight

11 marca 2018, 18:09

@rozwalgo: Zawsze możesz jeździć po ruską benzynę :V

Avatar Palauball

11 marca 2018, 17:12

U mnie na małej wsi otwarte :D

Avatar TimekPL123

11 marca 2018, 17:45

@Palauball: Bagiety już jadą.

Avatar Palauball

11 marca 2018, 17:48

@TimekPL123: Zapraszam

Koziołków dolny, województwo świętokrzyskie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Tymi się chodzi

Pilne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jeszcze jak

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka